Przenieś swoją witrynę na wyższy poziom dzięki Google Adsense

Tytuł:
Przenieś swoją witrynę na wyższy poziom dzięki Google Adsense

Liczba słów:
674

Podsumowanie:
Jeśli webmasterzy chcą zarabiać więcej na swoich witrynach, dobrym sposobem na to jest skorzystanie z Google Adsense. Jest wielu webmasterów, którzy ciężko pracują, aby zarobić na swoich witrynach. Jednak niektórzy z nich cieszą się setkami dolarów dziennie z reklam Google Adsense na swoich stronach. Tym, co odróżnia tych webmasterów od innych, jest to, że są inni i myślą nieszablonowo.

Słowa kluczowe:
adsense, reklamy, google, google adsense, ludzie, sieć, strony, inne, format, witryna, praca, tło, inne, reklama, myśl, wynik, przy użyciu ssi, adsense c

Treść artykułu:
Jeśli webmasterzy chcą więcej zarabiać na swoich witrynach internetowych, dobrym sposobem jest skorzystanie z Google Adsense. Jest wielu webmasterów, którzy ciężko pracują, aby zarobić na swoich witrynach. Jednak niektórzy z nich cieszą się setkami dolarów dziennie z reklam Google Adsense na swoich stronach. Tym, co odróżnia tych webmasterów od innych, jest to, że są inni i myślą nieszablonowo.

Będziesz bardzo zaskoczony, jak łatwo jest wdrożyć niektóre z tych stadigów.
Oto kilka najlepiej sprawdzonych sposobów na poprawę zarobków w Adsense.

Utwórz niestandardową paletę reklam. Wybierz kolor, który będzie najlepiej pasował do tła Twojej witryny. Jeśli Twoja witryna ma niebieskie tło, spróbuj użyć niebieskiego jako koloru obramowania i tła reklamy. Idea wzorowania kolorów polega na tym, aby Google Adsense wyglądał tak, jakby był częścią stron internetowych. Ponownie, spowoduje to większą liczbę kliknięć osób odwiedzających Twoją witrynę.

Koncentrując się na jednym formacie reklamy Google Adsense. Jedynym formatem, który działał dobrze w przypadku większości, jest duży prostokąt (336 x 280). Ten sam format zwykle skutkuje wyższym CTR lub współczynnikami klikalności. Dlaczego wybrać ten format spośród wielu, których możesz użyć? Zasadniczo dlatego, że reklamy Google będą wyglądać jak zwykłe linki internetowe, a ludzie, przyzwyczajeni do ich klikania, klikają tego typu linki. Mogą, ale nie muszą, wiedzieć, że klikają na Twój AdSense, ale dopóki są kliknięcia, wszystko będzie na Twoją korzyść.

Usuń Google Adsense z dolnych stron swojej witryny i umieść je na górze, gdzie będą widoczne. Nie próbuj ukrywać swojego Adsense. Umieść je w miejscu, w którym ludzie będą mogli je szybko zobaczyć. Będziesz zaskoczony, jak różnica między lokalizacjami Adsense może wpłynąć na Twoje zarobki.

Spróbuj zautomatyzować wstawianie kodu Adsense na stronach internetowych za pomocą SSI (lub dołączonego serwera). Zapytaj administratora sieci, czy Twój serwer obsługuje SSI, czy nie. Jak ty to robisz? Po prostu zapisz kod AdSense w pliku tekstowym, zapisz go jako „tekst adsense” i prześlij do katalogu głównego serwera WWW. Następnie za pomocą SSI wywołaj kod na innych stronach. Ta wskazówka to oszczędność czasu, szczególnie dla tych, którzy używają automatycznych generatorów stron do generowania stron w swojej witrynie.

Utrzymuj linki do odpowiednich witryn internetowych. Jeśli uważasz, że niektóre witryny są lepsze od innych, umieść tam swoje reklamy i spróbuj je utrzymywać i zarządzać nimi. Jeśli w tej określonej witrynie jest już dużo AdSense, umieść swoją na wszystkich. W ten sposób odwiedzający zobaczy Twoje reklamy jako pierwszy po przejściu do tej witryny.

Oto kilka wskazówek, które przydały się niektórym, którzy chcą generować setki, a nawet tysiące na swoich stronach internetowych. Warto jednak wiedzieć, że reklamy są wyświetlane, ponieważ odpowiada to zainteresowaniom osób je oglądających. Dlatego skupienie się na konkretnym temacie powinno być twoim głównym celem, ponieważ wyświetlacze będą szczególnie ukierunkowane na temat, który ludzie już oglądają.

Należy również zauważyć, że istnieje wiele innych AdSense o tym samym temacie, co Ty. Najlepiej pomyśleć o stworzeniu dobrej reklamy, która będzie nieco inna i niepowtarzalna niż te, które już zostały zrobione. Każde kliknięcie, które wykonują odwiedzający, jest dla Ciebie ważne, więc spraw, aby każde kliknięcie się liczyło, sprawiając, że Twój AdSense będzie czymś, w co ludzie na pewno klikną.

Wskazówki udzielane przez osoby, które zwiększyły swoje zarobki, to tylko wskazówki, którymi chcą się podzielić z innymi. Jeśli w jakiś sposób zdziałali cuda dla niektórych, być może może zdziałać cuda również dla ciebie. Wypróbuj je w swoich reklamach i zobacz, jaki przyniesie skutek.

Jeśli zrobili to inni, nie ma nic złego w wypróbowaniu tego samodzielnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *