Prostota i duplikat w sieciowym MLM

Tytuł:
Prostota i duplikat w sieciowym MLM

Liczba słów:
559

Podsumowanie:
Zapytaj niektórych z odnoszących największe sukcesy marketerów MLM, a powiedzą Ci, że Kluczowym czynnikiem w sieciowym MLM jest prostota.

Networking MLM to bardzo prosty biznes. Ale zachowanie prostoty nie oznacza, że nie wymaga to ciężkiej pracy. Jednym z typowych błędów jest to, że ludzie próbują to skomplikować.

Nawet jeśli złożony system osiągnął świetne wyniki, innym będzie trudno skopiować. W sieciowym MLM sukces osobisty nie jest Twoim największym atutem.

Your grea …

Słowa kluczowe:
mlm, marketing

Treść artykułu:
Zapytaj niektórych z odnoszących największe sukcesy MLM marketerzy i powiedzą Ci, że kluczowym czynnikiem w sieciowym MLM jest prostota.

Networking MLM to bardzo prosty biznes. Ale zachowanie prostoty nie oznacza, że nie wymaga to ciężkiej pracy. Jednym z typowych błędów jest to, że ludzie próbują to skomplikować.

Nawet jeśli złożony system osiągnął świetne wyniki, innym będzie trudno skopiować. W sieciowym MLM sukces osobisty nie jest Twoim największym atutem.

Twoim największym atutem jest posiadanie systemu, który gwarantuje sukces każdemu, kto go używa. Sukces innych i Twój sukces zależą od ich zdolności do robienia tego samego, co Ty. Podczas konfigurowania systemu działań, które Twoja organizacja ma naśladować, pamiętaj o najmniej doświadczonych członkach swojej sieci.

Wszystko, co robisz, musi być na tyle proste, aby każdy mógł szybko powielić Twoje wysiłki i osiągnąć takie same fenomenalne rezultaty jak Ty.

W sieciach MLM nie powinieneś robić rzeczy, które wymagają specjalnych umiejętności, zasobów, które są dostępne tylko dla Ciebie lub dla ograniczonej liczby osób. Otwórz swój biznes na znacznie większą grupę ludzi, którzy mogą odnieść sukces.

Musisz jak najszybciej zbudować swoją sieć. Każdego dnia możesz spotkać się tylko z kilkoma osobami i osobiście sfinalizować jeszcze mniej sprzedaży.

Jednak korzystając ze strategii sieciowej MLM, możesz pomóc innym szybko nauczyć się robić te same proste rzeczy, co Ty. Kiedy to robią, zwielokrotniają twoje wysiłki.

Wybierz te same fenomenalne wyniki. To jest powielanie jakości. Każda osoba w twojej sieci MLM, od góry do dołu, musi być w stanie dokładnie powielić to, co robisz i być w stanie nauczyć innych robić dokładnie to samo. To, jak duży zespół sprzedaży możesz zbudować, zależy od tego, jak dobrze jest on zduplikowany.

Aby zapewnić powielanie, potrzebujesz systemu lub procesów, których każdy może przestrzegać i uczyć. Nie możesz zduplikować osoby, ale możesz zduplikować system.

Budując skuteczną i długoterminową sieć, system sieci MLM musi rządzić. Pamiętaj, że system jest tak dobry, jak jest zduplikowany.

Im bardziej złożony system, tym mniejsze prawdopodobieństwo uzyskania duplikacji jakości. Aby mieć pewność, że dobrze się duplikujesz, postępuj zgodnie z systemem, który Ci zapewnia. Nie ma idealnego systemu i lepiej poświęcić czas na doskonalenie umiejętności jego kopiowania, niż na doskonalenie systemu.

Weź ten przykład. Ray Krocs, założyciel MacDonald’s nie może być powielony, ale system franczyzowy MacDonald’s może być i jest prawie w 100% doskonały w 18 000 punktów sprzedaży na całym świecie.

Prostota. Aby upewnić się, że robisz rzeczy, z których Twój dystrybutor może się uczyć i powielać.

Czy to, co robię, jest łatwe do skopiowania?

Czy jest to wystarczająco proste, aby je skopiować? Zadawaj sobie te same pytania i jeśli odpowiesz „tak” przynajmniej w 75% przypadków, jesteś na dobrej drodze.

Osoby odnoszące największe sukcesy w branży sieciowej MLM rozumieją, że wszystko musi być proste, aby Twój biznes mógł się rozwijać. Pokaż innym, jak łatwo jest robić to, co robisz. Muszą zobaczyć, jak to robisz, a następnie uwierzyć, że jest to wystarczająco proste, aby szybko powielić, aby osiągnąć te same dobre wyniki w sieci MLM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *