Promowanie swojego bloga przy niewielkim budżecie

Tytuł:
Promowanie bloga przy niewielkim budżecie

Liczba słów:
365

Podsumowanie:
Masz bloga i nie wiesz, jak go promować? Blog to wielki biznes i dobre dochody, a możesz zacząć z bardzo niewielkim budżetem. Dowiedz się, jak możesz jako następny zyskać na blogowaniu.

Słowa kluczowe:
hosting, blog, Hostican, kupony hostikańskie

Treść artykułu:
Zanim zaczniesz zastanawiać się, jak wypromować swój blog i ile zamierzasz na to wydać. Najpierw zastanów się, jaka jest wartość Twojego bloga i jakie są kluczowe treści, które przyciągają odwiedzających. Czy temat dyskusji jest gorący?

Spraw, aby Twój blog był użyteczny i zawierał dobre treści, których szukają użytkownicy. Po skonfigurowaniu bloga i wypełnieniu go dobrą treścią i zdjęciami lub klipami wideo. Czas poważnie zająć się biznesem, wyciągnijmy z tego trochę pieniędzy.

Załóż sobie konto Google Adsense i wklej kilka reklam AdSense na swoim blogu. Kiedy użytkownik kliknie te reklamy, zarabiasz pieniądze. I to jest punkt numer jeden.

Punkt drugi: Twoja strona internetowa musi mieć alternatywne dochody, takie jak linki z amazonami, linki do produktów z prowizją itp. A te linki partnerskie mogą również generować dochód. Upewnij się, że promowany produkt jest odpowiedni dla Twojej witryny.

A po skonfigurowaniu bankomatu nadszedł czas, aby go wypromować, zdobyć więcej odwiedzających i zamienić je na gotówkę. Jeśli Twój nowy hosting oferuje kredyty reklamowe, tak jak ixwebhosting oferuje 50 dolarów kredytów Google Adsense. Możesz to dobrze wykorzystać. Skorzystaj z bezpłatnych kredytów i przyciągnij setki użytkowników do swojej witryny. A ten użytkownik później zamieni się na gotówkę. Inną dobrą opcją jest szukanie tańszego hostingu internetowego, co obniży początkowe koszty. W przypadku hostingu blogów bardzo polecam hosting hostican, a kupon hostingowy o wartości 50 USD można uzyskać pod adresem http://www.hosticanreview.org/hostican/hostican-coupons. Po prostu zaoszczędź 50 USD na swoim hostingu i 50 USD na kredyty marketingowe z google.

Użyj zakładek społecznościowych do promowania swojego bloga. Jeśli masz dobrego bloga i chcesz, aby inni o nim wiedzieli, możesz zarejestrować się w kilku serwisach społecznościowych i zachęcić ludzi do głosowania na Twój wpis na blogu. Im więcej głosów zdobędziesz, tym lepszy ranking otrzymasz, tym więcej osób poleci go innym. A to oznacza, że użytkownik zaprasza innego użytkownika do odwiedzenia Twojego bloga. I to jest wolny ruch. Musisz po prostu zbudować dobrą treść i dobry blog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *