Prawda o marketingu sieciowym

Tytuł:
Prawda o marketingu sieciowym

Liczba słów:
1050

Podsumowanie:
O co w ogóle chodzi z marketingiem sieciowym? Niektórzy o tym słyszeli, ale tak naprawdę nie wiedzą, co to jest. Niektórzy wiedzą, co to jest, ale uważają, że to duże oszustwo. Niektórzy przysięgają, że marketing sieciowy jest kluczem do sukcesu finansowego i osobistego, a nasze społeczeństwo szybko ewoluuje w kierunku marketingu sieciowego jako preferowanej formy dystrybucji produktów. Oto prawdziwa historia!

Marketing sieciowy to coś, co już robisz każdego dnia. Tak ty!

Słowa kluczowe:
marketing sieciowy, budowanie biznesu, tahitian noni international, tahitian noni juice

Treść artykułu:
Co tak czy inaczej jest umowa z marketingiem sieciowym? Niektórzy o tym słyszeli, ale tak naprawdę nie wiedzą, co to jest. Niektórzy wiedzą, co to jest, ale uważają, że to duże oszustwo. Niektórzy przysięgają, że marketing sieciowy jest kluczem do sukcesu finansowego i osobistego, a nasze społeczeństwo szybko ewoluuje w kierunku marketingu sieciowego jako preferowanej formy dystrybucji produktów. Oto prawdziwa historia!

Marketing sieciowy to coś, co już robisz każdego dnia. Tak ty!

Czy kiedykolwiek widziałeś film, a potem powiedziałeś znajomym lub członkom rodziny, że jest świetny i powinni go obejrzeć? To marketing sieciowy.

Czy zdarzyło Ci się jadać w świetnej restauracji, a potem polecać ją innym osobom? To marketing sieciowy.

Czy zdarzyło Ci się, że dostałeś świetną ofertę na samochód, a potem powiedziałeś innym ludziom, żeby kupili samochód u tego dealera? To marketing sieciowy.

Gratulacje – właśnie zdałeś egzamin Network Marketing 101! Jesteś teraz gotowy, aby wyjść w świat i zarobić trochę pieniędzy!
Poczekaj minutę! Co ma wspólnego polecanie filmów, restauracji i sprzedawców samochodów z marketingiem sieciowym?

Ma z tym wszystko wspólnego – z jednym drobnym dodatkiem: kiedy angażujesz się w firmę zajmującą się marketingiem sieciowym, otrzymujesz PŁATNOŚĆ, aby powiedzieć ludziom, jak wspaniałe jest coś!

Wow – całkiem proste, prawda? Cóż, taka jest prawda. To naprawdę jest takie proste, ale ludzie są tak zdezorientowani atakiem żądnych pieniędzy marketerów sieciowych, że chcą po prostu wbiec w róg i ukrywać się, dopóki wybrzeże nie będzie czyste!

Niestety, chciwi i mniej niż etyczni marketerzy sieciowi i firmy zajmujące się marketingiem sieciowym nadały świetnej koncepcji bardzo złą opinię, a teraz tylko kilka naprawdę etycznych firm z dobrymi produktami może przekonać ogół społeczeństwa do tej sieci marketing jest OK. Wszystko, co robisz, to polecanie produktu osobom, które Twoim zdaniem mogą z niego skorzystać. Co z tym jest nie tak? Nic.

Jak to działa?

Najpierw wybierasz etyczną firmę z solidnymi osiągnięciami, dobrą linią produktów i przyszłością tak jasną, że muszą nosić okulary przeciwsłoneczne! Takich naprawdę odnoszących sukcesy firm jest bardzo niewiele, chociaż prawdopodobnie istnieją tysiące firm marketingu sieciowego. Tahitian Noni International, Quixtar i Shaklee to jedne z większych nazw w branży, a każda z nich ma udaną historię i model biznesowy, który przetrwa wiele lat w przyszłości.

Następnie zostajesz zarejestrowany w firmie, w której produkty WIERZYSZ. Nie rejestruj się w firmie, ponieważ masz w oczach znaki dolara. Jeśli wszystko, co chcesz robić, to zarabiać pieniądze, w marketingu sieciowym będzie ci ciężko. Jeśli jednak chcesz zarabiać, PODCZAS pomagania ludziom w znajdowaniu produktów lub usług, które przyniosą im korzyści, Twoja pasja do wybranej firmy będzie świecić, umożliwiając Ci łatwiejszą drogę do sukcesu.

Następnie mówisz innym ludziom o produkcie lub usłudze, a jeśli są zainteresowani, zachęcasz ich do zakupu tego produktu lub usługi za pośrednictwem Ciebie lub za pośrednictwem strony internetowej sponsorowanej przez Twoją firmę. Za każdym razem, gdy dokonają zakupu, otrzymasz zapłatę w jakiś sposób, w jakimś kształcie lub formie. Dobre firmy będą oferować dowolne / wszystkie z następujących sposobów otrzymywania zapłaty:

• Bezpośredni zysk wynikający z cen detalicznych i hurtowych
• Pieniądze wypłacane co tydzień lub co miesiąc w oparciu o rzeczywistą ilość produktów lub usług, które sprzedajesz
• Tygodniowe lub miesięczne premie za osiągnięcie określonych celów sprzedażowych
• Tygodniowe, miesięczne lub roczne premie w oparciu o poziom przywództwa w firmie (im większy sukces, tym wyższy poziom przywództwa)
• Pozostały dochód ze sprzedaży dokonany przez ludzi, których sprowadzasz do organizacji, ludzi, których rekrutują do organizacji itp.
• Kwartalne lub roczne wakacje, wyjazdy, rekolekcje, konferencje itp., Które są częściowo opłacane lub w całości przez firmę

Wierz lub nie, to wszystko! Znajdujesz produkt i firmę, w którą wierzysz, rejestrujesz się i mówisz ludziom o produkcie lub usługach, które oferuje wybrana przez Ciebie firma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *