Praca i przygotowanie równy sukces i zaufanie

Tytuł:
Praca i przygotowanie równy sukces i zaufanie

Liczba słów:
621

Podsumowanie:
Zdecydowałeś się rozpocząć własną działalność w Internecie. Pierwsze pytanie brzmi: co mam zrobić? Jaki rodzaj usługi oferuję lub jaki produkt sprzedaję.

W jakiej dziedzinie się znasz? Co masz do zaoferowania innym? Czy mam kwalifikacje do pomagania innym?

Prawie każdy ma wiedzę i umiejętności pomagania innym. Problem w tym, że większość nie ma odwagi, by podzielić się tą wiedzą. Kwestionujemy siebie i umiejętności, które posiadamy.

Słowa kluczowe:
marketing, internet, marketing internetowy, praca online, sukces online, sukces marketingowy, sukces marketingu internetowego, biznes online, e-zin, e-zin

Artykuł Body:
Zdecydowałeś się założyć własny biznes w internecie. Pierwsze pytanie brzmi: co mam zrobić? Jakie usługi oferuję lub jaki produkt sprzedaję.

W jakiej dziedzinie się znasz? Co masz do zaoferowania innym? Czy mam kwalifikacje do pomagania innym?

Prawie każdy ma wiedzę i umiejętności pomagania innym. Problem w tym, że większość nie ma odwagi, by podzielić się tą wiedzą. Kwestionujemy siebie i umiejętności, które posiadamy.

Lata temu, kiedy służyłem w armii Stanów Zjednoczonych, nauczyłem się cennych lekcji o ludziach. Większość ludzi jest zadowolona z obserwowania. Nie ma w tym nic złego, a świat potrzebuje zarówno zwolenników, jak i liderów.

Świat również potrzebuje liderów i pewności siebie związanej z tą rolą. Aby odnieść sukces jako przywódca, musisz mieć wiarę we własne umiejętności. Aby odnieść sukces w świecie marketingu, musisz być liderem.

Musisz mieć pewność, że możesz pomagać innym i mieć możliwość przekazania im tego zaufania. Musisz posiadać wiedzę, która pozwoli ci przedstawić tę pewność swoim klientom.

Jeśli nie możesz przekazać tego zaufania swoim potencjalnym klientom, będziesz miał bardzo trudny czas na odniesienie sukcesu w jakiejkolwiek branży. Ludzie przychodzą do ciebie po pomoc, musisz okazywać poczucie pewności, inaczej masz niewielkie szanse na osiągnięcie tego sukcesu.

Kilka lat temu, kiedy zajmowałem się reklamą, pewnego dnia klient powiedział mi, że wydawało mi się tak pewne, iż kampania reklamowa, którą właśnie napisałem, odniesie ogromny sukces. Zapytał mnie, jak mogłem być tak pewny siebie, skoro jeszcze nie przetestowaliśmy kampanii?

Moja odpowiedź na niego dotyczy prawie każdego zadania lub każdej dziedziny. Powiedziałem mu, że jestem pewny siebie, ponieważ spędziłem wiele godzin na badaniu rynku, na który celowaliśmy. Spędziłem też wiele godzin na oglądaniu innych reklam, zarówno udanych, jak i nieudanych. Spędziłem wtedy dużo czasu na składaniu kampanii, a kiedy skończyłem, wróciłem i spędziłem jeszcze więcej czasu upewniając się, że wszystko jest w porządku.

Kluczem było tutaj przygotowanie. Byłem całkowicie przygotowany i czułem, że wyczerpałem wszystkie możliwe środki, aby zapewnić, że kampania reklamowa była najlepsza z możliwych. Jak mogłem nie być pewny.

Przypomina mi szkołę. Kiedy spędzałem czas na nauce, zawsze czułem się pewnie, kiedy nadszedł dzień testu. Czasy, w których nie spędzałem czasu na nauce, po prostu nie było pewności siebie, bez względu na to, jak bardzo próbowałem się przekonać.

W tamtych czasach wydawało się, że nadeszła pewność siebie, ponieważ jeździłeś najfajniejszym samochodem w kampusie i wszyscy patrzyli na ciebie. Albo byłeś kapitanem drużyny piłkarskiej lub główną cheerleaderką. Na tym etapie życia większość patrzyła na ciebie z niewłaściwych powodów. Cóż, jestem tutaj, aby wam powiedzieć, że te rzeczy nic nie znaczą w dzisiejszym świecie.

Masz możliwość założenia własnej firmy i przekształcenia jej w udane przedsięwzięcie. Co to zajmie? Będziesz musiał mieć pewność siebie, aby przekazać innym. Jak zdobyć to zaufanie? Cóż, nie przychodzi, ponieważ jesteś przystojny, popularny lub odziedziczyłeś milion dolarów. Pochodzi z pracy i przygotowań.

Czy masz możliwość, aby to się stało? Oczywiście, że tak. Pytanie brzmi, czy jesteś gotów poświęcić czas i wysiłek, który to wymaga. Sukces i zaufanie wymagają pracy i przygotowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *