Pozostawanie na wodzie w dryfującym świecie

Tytuł:
Pozostawanie na powierzchni w dryfującym świecie

Liczba słów:
1247

Podsumowanie:
Może brzmieć stwierdzenie, że żyjemy w „oszalałym świecie” trochę drastyczne, ale nikt nie może zaprzeczyć, że pędzimy w kierunku brzydkiego miejsca z prędkością, której nie możemy kontrolować. Gospodarka spada, miejsca pracy są wysyłane za granicę, a nawet nieruchomości tracą na wartości. Jak możemy chronić naszą przyszłość, kiedy nasza teraźniejszość jest tak tragiczna? Perspektywa nie musi być ponura. Mam odpowiedzi.

Słowa kluczowe:
bankowość prywatna, bankowość offshore, tajne konto bankowe, tajna bankowość

Treść artykułu:
Jako osoba w średnim wieku, klasa średnia, żonaty , właściciel firmy, ojciec 3 (jednego na studiach… .argh) poszukiwacz wolności, przez wiele lat szukałem wiedzy, relacji i zasobów potrzebnych do stworzenia stylu życia opartego na prywatności finansowej i wolności dostępnej dla mnie i mojego rodzina.
Jednym z najbardziej frustrujących i problematycznych obszarów wymagających pomyślnego rozwiązania jest kwestia ustanowienia relacji w ramach bankowości prywatnej dla osoby o umiarkowanych dochodach w dzisiejszym świecie natrętnego nadzoru finansowego. Wiele osób odkryło, że bez robienia czegoś „podejrzanego” lub „pod stołem” lub wręcz nielegalnego i bez ciągłego patrzenia przez ramię, aby zobaczyć, kto patrzy, posiadanie działającego rozwiązania bankowości prywatnej jest w rzeczywistości nieosiągalne.

Ale znalazłem coś, co po prostu działa …

Jeśli powyższe stwierdzenie nie robi na Tobie odpowiedniego wrażenia, być może nie jesteś w pełni świadomy tego, czego potrzeba, aby to osiągnąć w dzisiejszych czasach i czas. Tylko dlatego, że powiedziałem, że to proste, nie lekceważ wartości tego „klejnotu”. Jeśli uważasz, że łatwo jest znaleźć coś, co faktycznie działa … nie próbowałeś … koniec historii.

Continental Trust and Credit Union była od dawna poszukiwaną odpowiedzią na wymagane przeze mnie relacje bankowe.

Zanim jednak przedstawię krótki przegląd jego zalet i zalet, pozwolę sobie podkreślić, że nie mówię tylko o wyjściu z domu i otwarciu zagranicznego konta bankowego. Moim zdaniem nie jest to ważny i działający związek. Po pierwsze, jeśli nie zamierzasz mieć aktywów poniżej 10 000 USD (mówię tutaj o obywatelach USA), musisz zgłosić to konto; a po drugie, można wykryć wszystko, co jest powiązane z Twoim imieniem i nazwiskiem w systemie bankowym. Samo posiadanie konta w rzekomo suwerennej jurysdykcji, które „zachowa prywatność Twoich informacji”, nie jest wystarczające w dzisiejszym krajobrazie finansowym. Wystarczy spojrzeć na dużą liczbę „high rollers”, którzy próbowali „ukryć” w ten sposób sporą część swoich aktywów i wpadli w poważne kłopoty. To nie jest sposób na zrobienie tego; to nie jest to, czego chcę i przypuszczam, że nie tego chcesz. „Ukrywanie” rzeczy i prywatność to bardzo różne rozwiązania i chcesz być zaangażowany w to drugie… uzasadniona, legalna, bezpieczna, praktyczna prywatność finansowa!

Mając to na uwadze… spójrzmy na ten skarb, który znalazłem…

Continental Trust And Credit Union to prywatne stowarzyszenie oszczędnościowo-kredytowe z siedzibą w Sztokholmie w Szwecji i zarejestrowane zgodnie z z ustawą o stowarzyszeniach gospodarczych (1987: 667). Działalność jest regulowana przez szwedzką ustawę bankową (2004: 297). Jako prawnie określony „Ekonomik Foerening” (EF) jest to zasadniczo stowarzyszenie oszczędnościowo-kredytowe. Zgodnie z prawem, które reguluje Continental Trust, pod warunkiem, że nie zwraca się do opinii publicznej i utrzymuje członkostwo “ małe ” z definicji prawnej, fundusz strukturalny jest zwolniony ze standardowego systemu regulacji bankowych, a jedyną wymaganą sprawozdawczością jest złożona roczna deklaracja podatkowa zyski netto.

Oznacza to, że tego typu organizacja w zasadzie nie jest zobowiązana do zgłaszania czegokolwiek na temat swojego członkostwa lub transakcji finansowych … nigdy! To jest tak dobre, jak to tylko możliwe! Nie oznacza to, że przestępstwo może ci ujść na sucho, ponieważ jeśli dasz rządom lub sądom uzasadniony powód, aby cię ścigać, mogą one ostatecznie uzyskać dowolne informacje … poza siecią. Jest to legalny typ organizacji sklasyfikowanej przez Bank Światowy jako niebankowa instytucja finansowa i uznanej za „odgrywającą ważną rolę w zrównoważonym i zdywersyfikowanym sektorze finansowym”. Innymi słowy, to nie jest jakaś podejrzana umowa, o którą musisz się martwić, że będziesz pod stołem. Wszyscy jej funkcjonariusze przeszli weryfikację, księgi są corocznie kontrolowane przez dużą, uznaną firmę audytorską.

To kwestia legalna … teraz, jeśli chodzi o użyteczność i korzyści … oto główne punkty:

• Pełny dostęp do kont i wbudowany bezpieczny system wiadomości
• System zabezpieczeń internetowych dwa razy lepszy niż większość dużych banków (jeśli chodzi o bezpieczeństwo; dane konta są przechowywane nie tylko na bezpiecznych i stabilnych serwerach Linux ze wszystkimi odpowiednimi zaporami ogniowymi, ale są następnie utrzymywane na silnym szyfrowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *