Poznaj uczniów

Tytuł:
Poznaj uczniów

Liczba słów:
969

Podsumowanie:
Poznaj uczniów
Dziwne i różnorodne plemię, uczniowie sięgają czasów starożytnych . Są tam w milionach, ale trudno je wyśledzić. Dowiedz się, kim są, gdzie spędzają czas i jakie oferują możliwości:

Rockus Maximus
Kim oni są?

Ten rodzaj bardzo lubi Pete Doherty, The Killers i regularnie czyta NME.

Jacy oni są?
Trochę niechlujnie, poszli na uniwersytet, ponieważ nie są do końca pewni, co chcą robić w życiu (poza …

Słowa kluczowe:
wizytówki, drukowanie, ulotki, studenci, marketing

Treść artykułu:
Poznaj studentów
Dziwne i różnorodne plemię, studenci sięgają czasów starożytnych. Są tam miliony, ale trudno dowiedzieć się, kim są, gdzie spędzają czas i jakie oferują możliwości:

Rockus Maximus
Kim oni są?

Ten rodzaj bardzo lubi Pete Doherty, The Mordercy i regularnie czyta NME.

Jacy oni są?
Trochę niechlujni, poszli na uniwersytet, ponieważ nie są do końca pewni, co chcą robić w życiu (poza główną gwiazdą Glastonbury, oczywiście ). Zidentyfikowany również jako „prokrastynator” (Mintel, 2004).

Gdzie można je znaleźć?
Gdy nie pobierają najnowszego utworu Green Day na swojego iPoda, można je znaleźć w obskurnym pubie s, szukając niezależnych sklepów muzycznych w celu odebrania rzadkich promocji lub wypożyczenia DVD. Często nocne stworzenia, lubiące palić – jak to powiedzieć? środki naturalne, należą do połowy wszystkich uczniów, którzy chodzą na koncerty rockowe.

Najprawdopodobniej:
Noszę koszulkę Nirvany (“ To historycy, mój tata je kocha! ”)

Najrzadziej:
Posłuchaj The Cheeky Girls .

Możliwości marketingowe
Rockus Maximus chce wiedzieć o koncertach, promocjach CD, promocjach piwa, festiwalach muzycznych i gdzie znaleźć taniego Rizlasa.

Urbanicus Fashionista
Kim oni są?
Najprawdopodobniej będzie to samica, ta mała ptasia istota osiągnie wielkie sukcesy. Dbając o umysł i ciało, należą do 26% uczniów, którzy przynajmniej raz w tygodniu uprawiają jakąś formę sportu lub ruchu (Mintel 2004).

Jacy oni są?
Ładnie zadbane, z czystą, błyszczącą skórą, wykończone odrobiną błyszczyka w ciągu dnia, ale opatrzone ulubionym numerem z wyprzedaży projektantów, kiedy raz w tygodniu odwiedzają miasto. Lubią jakość, ale są oszczędni, ponieważ boją się długów studenckich. Próbują budżetować, szukając nieoprocentowanych kart kredytowych, aby pomóc im zarządzać swoimi finansami.

Może być jednym z „planistów” Mintel (2004), wierząc, że dyplom poprawi ich perspektywy zawodowe.

Gdzie można je znaleźć?
Siłownia, bary koktajlowe, księgarnia, biblioteka, sklepy projektantów (tylko po to, by zdobyć pomysły) i sklepy z modą.

Najprawdopodobniej:
Szkoda, że nie stać ich na Stellę McCartney na designerski sprzęt do ćwiczeń Adidasa.

Najrzadziej:
Pij alkopopy

Możliwości marketingowe
Informuj Urbanicus Fashionistę w pełni o okazyjnych lotach do Tajlandii, innowacyjnych kontach bankowych, zajęciach pilates, organicznych kawiarniach i promocjach maseczki.

Culture Vulturecalus
Kim oni są?
To około 30% studentów (w porównaniu do 17% osób niebędących studentami), którzy regularnie odwiedzają galerie sztuki i wystawy. (Mintel, 2004)

Jacy oni są?
Są żywiołowi i angażujący, prawdopodobnie dość hałaśliwi i uwielbiają dyskusje i debaty na temat najnowszych wydarzeń kulturalnych. Samica tego gatunku może należeć do 15%, które uczęszczają na przedstawienia tańca współczesnego.

Gdzie można je znaleźć?
Kino, galeria sztuki, muzeum, teatr lub spacerowanie po chłodniejszych letnich festiwalach, takich jak Big Chill czy Lost Vagueness. Nighttime widzi ich na wybranym wieczorze klubowym, którego gospodarzem jest mała wschodząca przerwa lub wytwórnia hip-hopowa.

Najprawdopodobniej:
Próbują wtargnąć na ostatnią prywatną imprezę lub imprezę muzyczną w lokalnej galerii sztuki.

Najrzadziej:
Zatańcz „wielka rybka, mała rybka” na podium w nocnym klubie Ritzy’ego.

Możliwości marketingowe
Przyciągnij tę grupę dwoma biletami do teatru w cenie jednego, członkostwem w galerii sztuki, rabatami na muzealne kawiarnie i ofertami kin studenckich.

Academius Geriatricus
Kim oni są?
Ta rasa to 10% uczniów w wieku 21+ i częściej płci męskiej. Może to być uchodźca w miejscu pracy (Mintel, 2004), który zdecydował się pójść na uniwersytet po pracy, chcąc uzyskać dyplom, aby robić postępy.

Jacy oni są?
Średnio mają około 350 funtów więcej gotówki w ciągu roku akademickiego niż młodsi studenci. Istnieje duża szansa, że mieszkali w Londynie (DfES, 2002/03).

Gdzie można je znaleźć?
Ogólnie studiuje na jednym z nowicjuszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *