Poznaj 2 najważniejsze wskazówki, które sprawią, że Twój nowy rok finansowy będzie jak dotąd najbardziej opłacalny

Tytuł:
Poznaj 2 najważniejsze wskazówki, dzięki którym Twój nowy rok finansowy będzie jak najbardziej opłacalny!

Liczba słów:
943

Podsumowanie:
Cóż, jesteśmy już pół drogi do 2006 roku i chłopcze szybko, przysięgam, że już widzę ślady Bożego Narodzenia w sklepach! Czy jedno z postanowień Nowego Roku 2006, aby zająć się biznesem w Internecie i naprawdę wywrzeć wpływ?

Jeśli, jak wielu innych, jeszcze do tego nie doszło, nie rozpaczaj, ponieważ mam zamiar przedstawić Ci najgorętsze i najłatwiejsze do wdrożenia strategie, które naprawdę wpłyną na Twoje wyniki finansowe !!

Słowa kluczowe:
rozwój firmy, biznes, blog, strategia, biznes online, przesyłanie katalogów, planowanie biznesowe, mśp, rozwój przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy

Treść artykułu:
Cóż, jesteśmy już w połowie roku 2006, a chłopcze szybko, przysięgam, że już widzę w sklepach ślady Świąt!

Czy jedno z postanowień Nowego Roku 2006, aby zająć się swoją firmą w Internecie i naprawdę wywrzeć wpływ?

Jeśli, jak wielu innych, jeszcze do tego nie doszło, nie rozpaczaj, ponieważ za chwilę damy Ci najgorętsze i najłatwiejsze do wdrożenia strategie, które naprawdę wpłyną na Twoje zyski !!

Nadszedł czas, aby zarobić więcej pieniędzy. Aby rozpocząć, przedstawiamy 2 nasze 2 najważniejsze wskazówki na rok 2006!

WSKAZÓWKA # 1

POBIERZ BEZPOŚREDNIO ZE SWOJĄ OBECNOŚCIĄ W INTERNECIE

To jedna ze strategii, którą możesz wykonywać w tak prosty sposób co tydzień, że zadziwia mnie to, że więcej osób się nie liczy ten wagon zespołu.

Dzięki umieszczeniu Twojej firmy online w tak wielu wysokiej jakości katalogach przyjaznych dla wyszukiwarek, jak to tylko możliwe, pozycja strony i widoczność w sieci podwoją się prawie co miesiąc.

Kiedy mówię o jakości, mam na myśli to, że nie umieszczaj swojej witryny „tylko dla dystrybucji w Australii” w katalogu lokalnej sieci handlowej Urugwaju! Masz mój dryf!

Główne korzyści płynące z bycia przesłanym w jak największej liczbie katalogów jakości to:

1. Wzrost popularności linków do twoich witryn

2. Wyszukiwarki regularnie przeszukują katalogi „przyjazne dla wyszukiwarek”

3. Zwiększona widoczność Twojej firmy w sieci WWW

Wszystko to oznacza wyższą pozycję w wyszukiwarkach, większy ruch w Twojej witrynie, więcej klientów, a co najważniejsze – większe zyski!

Linki prowadzące do Twojej witryny muszą być prawidłowe i wysokiej jakości, linki w celu tworzenia linków będą przechwytywane przez wyszukiwarki i ostatecznie umieszczone na czarnej liście w celu spamowania linków! Nie jest to zalecana droga do zejścia!

Ta technika jest czymś, co możesz zrobić samodzielnie lub jeśli masz mało czasu lub nie wiesz, gdzie założyć firmy takie jak www.infovilesilencer.com za rozsądną cenę. Większość renomowanych firm dostarczy Ci listę za niewielką opłatą, wzajemny link lub przynajmniej podziękowanie za ich wysiłek w stworzeniu ogromnej listy!

Upewnij się, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług firmy w celu przesłania katalogu za Ciebie, zrobią to ręcznie. Jeśli Twoja witryna zostanie przesłana do zbyt wielu katalogów w zbyt krótkim czasie, możesz ponownie zostać uznana za spamującą linki przez wyszukiwarki. Tempo się !!

Aby zrobić to na własną rękę, po prostu utwórz standardową stronę lub dokument tekstowy, którego możesz używać w kółko, wycinając i wklejając bezpośrednio do formularzy katalogów.

W tym dokumencie powinieneś utworzyć;

1. Kilka atrakcyjnych nagłówków dla Twojej witryny (upewnij się, że różnią się długością znaków)

2. Kilka różnych długości pouczającego, bogatego w treść i opisowego tekstu, który najlepiej przedstawia Twoją witrynę (wszystkie katalogi są różne, ale większość wymaga 50 znaków, 250 lub 1500 znaków w opisach)

3. Twoje listy słów kluczowych, z interpunkcją i bez niej (zwykle do 250 znaków wystarczy)

Kiedy mówię znaki, mam na myśli każdą literę, każdy znak interpunkcyjny i każdą spację liczone jako jeden znak. Jeśli tworzysz swój dokument główny w programie Microsoft Word, na pasku narzędzi „Narzędzia” dostępna jest przydatna opcja liczenia słów, która zrobi to wszystko za Ciebie.

Nie pozwól jednak, aby ta strategia działała zbyt długo, ponieważ wiele katalogów zaczyna żądać zapłaty lub wzajemnych linków, gdy osiągną określony rozmiar, a listy „DARMOWE” mogą stać się rzadkie.

Aby naprawdę zacząć widzieć wyniki, przesyłanie do katalogu zajmuje zwykle tylko kilka godzin Twojego czasu w tygodniu, więc poświęć trochę czasu, aby naprawdę rozwinąć swoją firmę w Internecie, dać się zauważyć i zacząć już DZIŚ!

WSKAZÓWKA # 2

BLOGOWANIE DOLARÓW BIZNESOWYCH

Blogowanie musi być jednym z najgorętszych wybuchów na scenie internetowej, jakich biznes internetowy był świadkiem w ostatnich latach. Liczba blogów wzrosła prawie czterokrotnie od czasu ich przyjęcia jako zwyczajowego w 2005 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *