Poprawione porady AdSense

Tytuł:
Poprawione wskazówki i porady AdSense

Liczba słów:
353

Podsumowanie:
Podstawowe techniki zwiększania zarobków w programie AdSense

Słowa kluczowe:
AdSense, Google AdSense, słowa kluczowe, wyrażenia

Treść artykułu:
Większość ludzi próbowała zarabiać pieniądze w AdSense i nie udało im się to, jednak okazało się, że nie jest to tak łatwe jak ludzie się całowali. Wiele osób nie jest w stanie zbliżyć się do wymaganego współczynnika klikalności lub słów kluczowych, które wybrali, generuje słabe zarobki. Oto kilka wskazówek, które, miejmy nadzieję, pomogą Ci się poprawić i miejmy nadzieję, że zarobisz przyzwoite pieniądze.

Wskazówka nr 1 Spróbuj wykorzystać wszystkie dostępne reklamy, oczywiście nie chcesz, aby Twoja witryna wyglądała jak jedna długa reklama, ale jeśli masz wystarczająco dużo treści, możesz umieścić swoje reklamy wokół strony i to będzie wyglądać dobrze.

Wskazówka nr 2: nadaj reklamom wygląd strony.
Każdy, kto surfuje po sieci, oczekuje reklam na stronach, w rzeczywistości będzie w szoku, jeśli ich nie będzie. Google AdSense umożliwia zmianę kolorów reklam, a eksperci są zgodni co do tego, że reklamy najlepiej pasują do Twojej witryny. Ale inni uważają, że lepiej je wyróżnić. Wypróbuj różne kombinacje i zobacz, która najlepiej pasuje do Twojej witryny.

Wskazówka nr 3: Upewnij się, że Twoja strona zawiera prawidłowe reklamy.
Wiele witryn nie jest wystarczająco ukierunkowanych, więc AdSense umieszcza na stronie szeroką gamę różnych reklam. Poszukaj słów kluczowych i postaraj się, aby każda strona koncentrowała się na słowie kluczowym lub frazie. Jeśli Twoja strona jest bogata w treść i ma wiele słów kluczowych, reklamy będą odzwierciedlać zawartość strony i masz większe szanse na kliknięcia od odwiedzających. Pod koniec dnia, gdy natknęli się na Twoją witrynę, szukając tych słów kluczowych, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyszukują te same słowa kluczowe.

Wskazówka # 4 Zadbaj o dobrą prezentację swojej witryny
Nie ma sensu posiadanie bogatej w treść witryny ze świetnymi słowami kluczowymi, jeśli wygląda na to, że zrobiło to dziecko. Jeśli nie jesteś dobry w projektowaniu stron internetowych, wypróbuj freelancera, który teraz wykonuje prace bardzo tanio. Staraj się nie wyświetlać wyskakujących okienek, których wszyscy nienawidzimy, więc po co próbować ich wystawiać na temat potencjalnych klientów.

Spraw, aby AdSense pracował dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *