Pomysły na prezenty firmowe – pole minowe

Tytuł:
Pomysły na prezenty firmowe – pole minowe

Liczba słów:
768

Podsumowanie:
Co za pole minowe! Twoja firma miała dobry rok i postanowiłeś przypomnieć swoim lojalnym klientom o tym, jak ważni są dla Twojej firmy. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będą nadal kupować od Ciebie. Problem w tym, że szuka się w Internecie; do wyboru są tysiące różnych pomysłów na prezenty firmowe, które możesz rozdać jako darmowe pszczoły. Jakie więc pytania musisz sobie zadać i jakie są opcje? …

Słowa kluczowe:
pomysł na prezent firmowy, pomysły na prezent dla firm, prezent firmowy, gratis

Treść artykułu:
Co za pole minowe! Twoja firma miała dobry rok i postanowiłeś przypomnieć swoim lojalnym klientom o tym, jak ważni są dla Twojej firmy. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będą nadal kupować od Ciebie. Problem w tym, że szuka się w Internecie; do wyboru są tysiące różnych pomysłów na prezenty firmowe, które możesz rozdać jako darmowe pszczoły. Jakie pytania musisz sobie zadać i jakie są opcje?

Jak często kupują ode mnie?

Czy to raz w tygodniu, raz w miesiącu czy raz w roku? Zastanawiasz się, jaki rodzaj prezentu będzie im najlepiej przypominał. Jeśli jest to raz w tygodniu lub raz w miesiącu, możesz pomyśleć o kalendarzu lub notatniku z nazwą firmy. Raz w roku wymaga innego podejścia, a wybór pomysłu na prezent firmowy powinien być zależny od wartości zamówienia. Na przykład, jeśli wartość zamówienia jest niewielka, pomysł na kalendarz lub notatnik będzie w porządku. Jeśli jednak wartość zamówienia każdego roku ma duży wpływ na Twoje obroty, to być może lepiej sprawdzi się coś, co potrwa znacznie dłużej niż rok, np. Skórzane lub srebrne wyposażenie biurka lub bardziej osobiste upominki, nie zapomnij o swojej firmie logo choć, ale dyskretnie!

Jak ważne są one dla dalszego sukcesu mojej firmy?

Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci zdecydować, ile chcesz wydać. Jeśli uznasz, że nie są one ważne, nie marnuj zbyt dużo pieniędzy – pamiętaj, że wydajesz ciężko zarobione zyski! Inną kwestią jest to, czy chcesz zachęcić ich do kupowania od Ciebie więcej, w takim przypadku możesz chcieć wydać trochę więcej. To podejście nie zawsze działa, ale na pewno warto spróbować.

Ilu masz konkurentów?

Jeśli masz wielu konkurentów, którzy próbują zdobyć większy udział w rynku, dobrym pomysłem może być znalezienie czegoś bardziej niezwykłego lub wypróbowanie nieco innego podejścia. Jedzenie jest zawsze mile widziane, a prezent może odzwierciedlać wartość. Batonik z logo firmy, bombonierka czy koszyczek – wybór jest nieograniczony. Z doświadczenia wiem, ile długopisów i kalendarzy jest wysyłanych na Boże Narodzenie, ale co z brelokiem, kubkiem lub zegarem?

Kogo próbuję przypomnieć?

Pewnego dnia próbowałem to komuś wyjaśnić. Jeśli próbujesz wpłynąć na osobę, która nakłada zamówienia na grzywnę, ale co z osobą, która trzyma sznurki w torebce? Możesz im przypomnieć, jak Twoja firma może również pomóc w rozwoju ich działalności. Jest to obszar, w którym trudno jest zdecydować, czy pomysł na prezent korporacyjny dotyczy produktu wysokiej jakości, czy może, jeśli Twoja firma jest wystarczająco duża, aby to zrobić, zaproponuj wydarzenie.

W ciągu ostatnich kilku lat imprezy firmowe stały się odrębną branżą i istnieje wiele witryn internetowych umożliwiających planowanie imprez firmowych. Wydarzenia mogą obejmować dni, w których uczestnicy jeżdżą samochodem, żeglują, latają lub strzelają (gliniane gołębie), lub podczas ważnych wydarzeń sportowych, takich jak Wimbledon, Ascot i Henley. Popularne są również bilety na premiery filmowe i do teatru. Wszystko zależy od Twojego budżetu i tego, co chcesz osiągnąć. Jednak wartość w postaci dodatkowego biznesu nigdy nie została udowodniona, ale możesz się dobrze bawić, próbując!

Na koniec, kiedy rozmawiasz ze swoim kontaktem lub jego szefem, czy musisz najpierw przejść przez sekretarkę? Jeśli tak, jest ważnym ogniwem w łańcuchu! Nie zapominaj, że sekretarka zdecyduje, z kim porozmawia jej szef, aby pomysł na prezent dla niej od firmy mógł przynieść później korzyści. Czekoladki, kwiaty, rośliny doniczkowe… wszystko to przypomina, że one też są cenione.

Pomysły na promocyjne prezenty firmowe

Jest to niezwykle duży obszar działalności dla tych organizacji, które oferują wszystko, od promocyjnych koszulek „T” po długopisy, gumki do ścierania, notatniki, balony, torby reklamowe itp. na rynku wystawienniczym i konferencyjnym te pomysły na upominki reklamowe firmowe muszą albo wyróżniać się wizualnie spośród innych, albo być lepszej jakości, jeśli uczestnik wystawy ma pamiętać o stoisku i oferowanych towarach. Moim zdaniem firma, która zapewnia naprawdę mocną torbę na zakupy, aby zabrać wszystko „za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *