Połącz swoje perspektywy

Tytuł:
Podnieś swoje perspektywy

Liczba słów:
457

Podsumowanie:
Ilustracje i treść, które umieściłeś w broszurze, mogą być twoją przynętą podczas zwijania perspektywy kontaktu z Tobą.

Słowa kluczowe:
broszury, druk, usługi, cyfrowe, kolor

Treść artykułu:
Co ma robić dziewczyna? W dzisiejszych czasach moda zmienia się tak szybko, że nawet najbystrzejsza osoba ledwo nadąża. Trendy czasami pojawiają się i znikają w ciągu kilku miesięcy, powodując załamanie – a co gorsza – brak mody. Dlatego warto mądrze robić zakupy, czytając przewodnik po nowatorskich rozwiązaniach w tym sezonie. To właśnie robi obecnie większość ludzi – podejmują świadome decyzje zakupowe. A jak oni to robią? Przede wszystkim robią zakupy porównawcze i otrzymują broszury, w których mogą przeglądać najnowsze trendy w modzie.

Załóżmy, że prowadzisz butik z modą dla nastolatków. Ponieważ dzisiejsze dzieci są bardzo świadome tego, co noszą, kupują ubrania i akcesoria prawie co miesiąc. To dla Ciebie doskonała okazja do pozyskania wielu klientów. A jeśli masz atrakcyjną i oszałamiającą broszurę, prawdopodobnie dużo nastolatków odwiedzi Twój sklep i kupi Twoje produkty.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego dealerzy samochodowi pozwalają mieć kluczyk i zabrać samochód na przejażdżkę? Albo dlaczego, kiedy jesteś w środku dobrego programu telewizyjnego, a potem nagle przerywali go na kilka minut i włączali reklamy? Cóż, ci ludzie wiedzą, że kiedy prowadziłeś samochód lub oglądałeś kilka części pokazu, zobaczysz, jak dobry jest samochód lub pokaz i kupisz samochód lub zostaniesz do końca pokazu. Jest to jeden ze sposobów na pozwolenie na połów przynęty i wkrótce zdasz sobie sprawę, że zostałeś nakłoniony do zakupu produktu.

Dzisiejsza reklama nie różni się zbytnio od wcześniejszej. Być może nastąpiły poważne zmiany w sposobie prezentowania produktów, ale ludzie są tacy sami, jak zawsze. Daj im darmowy spray z twoimi perfumami, a kupią butelkę. Daj im kilka rozdziałów swojej książki, a kupią cały wybór. I daj im posmakować swojego ciastka, a kupią tuzin. Cokolwiek sprzedajesz, ludzie zareagują lepiej, jeśli podasz porcję, darmową próbkę lub darmowy smak.

To jest to samo, co tworzenie efektownej broszury. Ilustracje i treści, które umieścisz w środku, mogą być Twoją przynętą w zachęcaniu potencjalnych klientów do skontaktowania się z Tobą. Pozwolenie im spojrzeć na to, co masz do zaoferowania, może ich zainteresować zakupem ubrań w Twoim butiku lub perfumami w Twoim sklepie. Pamiętaj tylko, aby być delikatnym i prostym, jak tylko możesz. Może to bardzo pomóc w sprawieniu, że te nastolatki będą gromadzić się w Twoim eleganckim butiku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *