Podstawy tworzenia produktów dla początkujących

Tytuł:
Podstawy tworzenia produktów dla początkujących

Liczba słów:
729

Podsumowanie:
Wielu początkujących lub nowicjuszy, jak ich czule nazywają, zapyta, jak zrobić pieniądze w Internecie. Odpowiedź zwykle brzmi „sprzedawaj produkty innych osób” lub korzystaj z Google Adsense, aby zarabiać na sprzedaży przestrzeni reklamowej. Są to dwie realne metody zarabiania pieniędzy – szczególnie dla tych, którzy nie mają dużego doświadczenia. Ale jeśli chcesz osiągać dobre zyski przez Internet, w pewnym momencie będziesz chciał spróbować sprzedać własne produkty.

Słowa kluczowe:
Marketing internetowy, Tworzenie produktów, Początki Badsics, Zarabianie pieniędzy, Zarabianie, Internetowe informacje biznesowe

Treść artykułu:
Wielu początkujących, lub nowicjusze, jak są czule nazywani, będą pytać, jak zarabiać w Internecie. Odpowiedź zwykle brzmi „sprzedawaj produkty innych osób” lub korzystaj z Google Adsense, aby zarabiać na sprzedaży przestrzeni reklamowej. Są to dwie realne metody zarabiania pieniędzy – szczególnie dla tych, którzy nie mają dużego doświadczenia. Ale jeśli chcesz osiągać dobre zyski przez Internet, w pewnym momencie będziesz chciał spróbować sprzedać własne produkty.

Jakie są więc podstawy tworzenia produktu dla początkujących?

Pierwszym krokiem jest określenie swoich mocnych stron: czy jesteś ekspertem w danej dziedzinie? Czy potrafisz projektować aplikacje? Czy jesteś dobry w wyszukiwaniu informacji i pisaniu? Czy jesteś zły we wszystkich powyższych, ale doskonały jako administrator? Nie ma znaczenia, co odpowiedziałeś. Wszystko to są ważne punkty wyjścia.

Zanim zaczniesz zarabiać na podstawach dla początkujących, musisz ustalić, gdzie znaleźć rynek dla swojego konkretnego produktu. Na przykład, jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie jabłek Granny Smith – czy istnieje rynek na informacje o jabłkach Granny Smith? Czy mógłbyś napisać o tym ebook? A może lepiej byłoby, gdybyś wykorzystał tę wiedzę do stworzenia książki z przepisami zawierającej jabłka? Najlepszym sposobem ustalenia, co przyniesie pieniądze, jest zbadanie tego. Możesz zacząć od przejrzenia zbiorczych danych wyszukiwania w narzędziu do inwentaryzacji Overture. Następnie musisz porównać te dane ze zbiorczymi danymi o dostawach witryn w Google (tj. Przeprowadzić wyszukiwanie w każdym temacie).

Jeśli masz duży rynek z tysiącami wyszukiwarek (lub potencjalnych kupujących) i niewielu sprzedawców lub właścicieli witryn, masz dochodową niszę. Oznacza to, że powinieneś lub możesz stworzyć produkt dla tej konkretnej niszy – bez względu na to, czy będzie to książka z przepisami na jabłka, czy zestaw instrukcji krok po kroku, jak zrobić najlepszą szarlotkę, jaką kiedykolwiek jadłeś.

Jeśli jesteś ekspertem od jabłek lub robienia szarlotki, nie musisz zatrudniać nikogo, kto by o tym pisał. Zamiast tego możesz napisać własny ebook (lub podyktować go pisarzowi), a może nawet nagrać kilka filmów, na których robisz ciasto, które zawierają szczegółowe wyjaśnienia, jak to się robi. Następnie możesz przejść do elance.com i poszukać copywritera i projektanta. Copywriter stworzy stronę sprzedażową dla Twoich wykładów audio – a projektant stworzy funkcjonalną stronę, z której będziesz mógł sprzedawać swoje produkty.

Jedynym pozostałym krokiem jest jakiś system płatności. Możesz używać Paypal.com lub Clickbank.com, aby sprzedawać swoje produkty. Jeśli obawiasz się, że ten pierwszy produkt może nie przynosić dobrych zysków w Internecie, możesz skorzystać z Paypal, ponieważ konfiguracja systemu płatności jest bezpłatna. Clickbank zażąda od Ciebie wpłaty 50 $, ale automatycznie utworzy dla Ciebie program partnerski.

Pozostał tylko jeden krok – a jest nim wprowadzenie produktu na rynek. Podstawy tego dla początkujących są również dość proste. Jeśli chcesz osiągać dobre zyski, zapewnij dobry produkt i zaprzyjaźnij się. Jeśli uda Ci się przekonać innych webmasterów do reklamowania Twojego produktu na ich liście, możesz znacznie zyskać.

Jeśli poważnie myślisz o zarabianiu pieniędzy, będziesz chciał również promować swój produkt za pomocą plików sig na forach dla tej konkretnej niszy, która pasuje do twojego produktu, dodaj swoją stronę do indeksów, napisz kilka dobrze przemyślanych artykułów i użyj linku do kopii sprzedaży w polu zasobów autora, a na koniec rozpocznij kampanię PPC, aby uzyskać ogromny ruch na swojej stronie.

Pamiętaj tylko, że ten artykuł nie stanowi szybkiego rozwiązania problemu ciężkiej pracy i zarabiania pieniędzy! Najlepszą wskazówką dla początkujących, jaką mogę ci dać, jest to, że jeśli naprawdę chcesz zarabiać, przekonasz się, że jest to wykonalne w krótkim czasie – ale tylko wtedy, gdy włożysz ciężką pracę i poświęcenie, aby być skuteczne w marketingu i sprzedaży produktu oraz generowaniu niezbędnego ruchu w witrynie.

© Prawa autorskie są ograniczone do linków autora

Artykuł może być swobodnie używany, o ile zawartość i pole zasobów autora są dołączone do klikalnego adresu URL i linku tekstowego kotwicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *