Podstawki pod piwo przyciągną gości do Ciebie

Tytuł:
Podstawki pod piwo przyciągną odwiedzających do Ciebie

Liczba słów:
499

Podsumowanie:
Jeśli chcesz mieć większy ruch na stronie internetowej Twojej wytwórni piwa, odpowiedzią może być użyteczna i dobrze przyjęta podkładka pod piwo! Niedawne badanie rynku w Niemczech opisuje podkładki pod piwo jako jedną z ulubionych form reklamy konsumentów. Uczestnicy ankiety sklasyfikowali reklamy kolejki piwnej jako zabawne, przyciągające wzrok, atrakcyjne i nieinwazyjne. Ponad 50% zabrałoby ze sobą kolejkę do domu – a są one o wiele bardziej przydatne niż rozmoczona serwetka koktajlowa. Ich trwałość jest …

Słowa kluczowe:
marketing piwa, reklama pikselowa, browary, browary, festiwale piwa

Treść artykułu:
Jeśli chcesz zwiększyć ruch w witrynie swojej etykiety piwa, odpowiedzią może być prosta, użyteczna i powszechnie akceptowana podstawka pod piwo! Niedawne badanie rynku w Niemczech opisuje podkładki pod piwo jako jedną z ulubionych form reklamy konsumentów. Uczestnicy ankiety sklasyfikowali reklamy kolejki piwnej jako zabawne, przyciągające wzrok, atrakcyjne i nieinwazyjne. Ponad 50% zabrałoby ze sobą kolejkę do domu – a są one o wiele bardziej przydatne niż rozmoczona serwetka koktajlowa. To właśnie ich trwałość sprawia, że podstawki są opłacalnym formatem reklamowym.

Sytuacja marketingu bezpośredniego jest idealna. Twoi klienci natkną się na podstawkę do piwa w wolnym czasie w miłej atmosferze, gdzie ich uwaga zostanie zwrócona na podstawkę na stole. Dzięki dobrze reklamowanemu adresowi witryny browaru przekaz jest natychmiastowy. Integracja kreatywnych pomysłów, takich jak konkursy, sprzedaż towarów i obietnica szczegółów na Twojej stronie internetowej, zachęci klienta do odwiedzenia witryny i przedłużenia czasowego przywiązania do medium reklamowego. Jeśli dołączyłeś do rosnącej liczby firm kupujących powierzchnię reklamową na stronie głównej piwa, zobaczysz, jak podstawki pod piwo lub podstawki pod piwo zwiększają natężenie ruchu.

Następnym krokiem jest umieszczenie podkładek pod piwo pod nosami docelowej publiczności. Oczywiście powszechną praktyką jest dostarczanie podstawek do piwa do pubów, restauracji i klubów, które sprzedają piwo. Rozszerzmy rynek! Sprzedajesz swój produkt w cyber-pubach lub napoje bezalkoholowe w cyber-kawiarniach? Dostarczanie podstawek do tych miejsc to szansa marketingowa, która z pewnością odniesie sukces.

Oprócz tworzenia podstawek do piwa na swoim stoisku, wędruj tłumy na festiwalach piwa, rozdając podstawki po drodze. Skontaktuj się z imprezami sportowymi i lokalnymi targami oferującymi ogródki piwne – zaopatrzysz ich podstawki pod piwo! Kiedy Twoja firma sponsoruje lub dostarcza napoje na cele charytatywne lub specjalne wydarzenie, dołącz podstawki pod piwo do torby z upominkami.

Konkursy to interaktywny sposób na zwrócenie uwagi na kolejkę górską i witrynę internetową. Wraz z logo i nazwą firmy na pewno uwagę przyciągnie hasło „Win A Pub Crawl In New York”! Dodaj strzałkę lub „odwróć kolejkę, aby dowiedzieć się, jak to zrobić” i użyj odwrotnej strony, aby poprosić klienta o odwiedzenie Twojej witryny w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Reklama konkursowa na podstawkach jest idealna do dystrybucji na imprezach i festiwalach. Weź udział przy stole do wyświetlania i komputerze z uruchomioną witryną internetową, aby ludzie mogli natychmiast dołączyć do zabawy. Oznakowanie zachęci obecnych do spojrzenia na kolejkę i odwiedzenia Twojej witryny.

Podstawki są kolekcjonerskie. O ich popularności świadczy proste wyszukiwanie w Internecie. Umieszczenie adresu witryny firmy piwowarskiej w specjalnych wydaniach kolekcji, loteriach lub kampaniach kuponowych itp. Zwiększy wartość coastera dla miłośników piwa i kolekcjonerów podstawek.

Pamiętaj, podstawki pod piwo mogą nie nadawać się do picia, ale są przenośne. Niewielu klientów zabiera do domu butelkę piwa z etykietą, ustawia ją przed komputerem i loguje; ale wezmą do domu kolejkę piwną!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *