Poczuć strach i zrobić to tak czy inaczej

Tytuł:
Poczuj strach i zrób to mimo wszystko

Liczba słów:
843

Podsumowanie:
Przestań pozwalać strachowi przeszkadzać w osiągnięciu tego, co chcesz osiągnąć. Dowiedz się, jak pokonać strach, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty w życiu biznesowym i osobistym.

Słowa kluczowe:
rozmowy sprzedażowe, biznes, promocja, strach, promocja firmy, sprzedaż bezpośrednia

Treść artykułu:
Tak jak odnoszący sukcesy pomoc napisana przez Susan Jeffers, odczuwanie strachu i robienie tego mimo wszystko jest jednym z sekretów osiągnięcia sukcesu w biznesie. W rzeczywistości jest to jeden z kluczowych sekretów sukcesu w prawie wszystkim, co kiedykolwiek chciałbyś zrobić w życiu.

Jeśli nie byłeś tego świadomy, jesteś sprzedawcą. Zanim zaprzeczysz temu faktowi, aż będziesz sine na twarzy, pozwól mi wyjaśnić. Jesteś sprzedawcą, jeśli:
* Promujesz swoją firmę wśród innych
* Promujesz firmę, dla której pracujesz, wśród innych
* Promujesz siebie wśród innych

Wszyscy, w dowolnym momencie pasuje do jednej z tych kategorii. Albo zbierasz sprzedaż dla swojej firmy, albo taką, dla której pracujesz, poprzez sprzedaż bezpośrednią lub przekonujesz innych, że firma, dla której pracujesz, jest dobrą firmą. Albo przekonujesz innych o swoim punkcie widzenia na dany temat. Tak więc każdego dnia wszyscy staramy się przekonać innego człowieka w tej czy innej dziedzinie naszego życia.

Co to ma wspólnego ze strachem?

Spróbujmy przekonać kogoś do zakupu od Ciebie lub Twojej firmy. Może to również obejmować próbę nakłonienia ich do zgody na spotkanie, podczas którego masz okazję pokazać im nowy produkt. Specjalistom – tym z nas, którzy robią to codziennie – może się to wydawać jak spacer po parku. Ale dla reszty z nas może to być bardzo onieśmielające, zwłaszcza jeśli jesteś nowy w tej pracy.

Jak więc radzisz sobie z tymi uczuciami? Mówiąc prościej, poczuj strach i zrób to mimo wszystko.

Ważne jest, aby uznać Strach za prawdziwy. Nierozsądne jest udawać, że uczuć nie ma, ponieważ one są. Wiesz o tym, gdy żołądek cofa się lub dłonie zaczynają się pocić. Zamiast próbować przekonać siebie, że te uczucia nie istnieją, zaakceptuj, że je masz i to jest powód.

*** W momencie, w którym stawiasz czoła Strachowi, niszczysz jego moc***

Pierwszym krokiem w tym procesie jest uznanie swoich uczuć za prawdziwe, ALE nie mając nad tobą kontroli.

Często nasz mózg ma tendencję do fabrykowania tego, co powie lub zrobi druga osoba (klient, potencjalny klient, przyjaciel itp.), Kiedy przedstawisz im swoje pomysły. Czy odrzucą cię i zatrzasną ci drzwiami w twarz, czy też zatrzasną telefon w uchu? Czy pomyślą, że marnujesz ich czas i żałują, że nigdy się z nimi nie skontaktowałeś?

Prawdę mówiąc, możesz spotkać ludzi, którzy mogą myśleć w ten sposób, ale w rzeczywistości większość ludzi jest tak zaniepokojona tym, co się z nimi dzieje i jak ludzie o nich myślą, że myślą o tym, co powiedzą nie wchodzisz do ich umysłów.

Więc zamiast dawać mózgowi czas na wyobrażenie sobie i rozwodzenie się nad tymi fantazjami, jeszcze bardziej podnosząc poziom strachu w swoim umyśle, rusz się. A oto drugi sekret odczuwania strachu i robienia tego mimo wszystko.

*** Działanie niszczy energię strachu i motywuje cię do ostatecznego wyniku***

Być może słyszałeś akronim strachu? STRACH = fałszywe zdarzenia wyglądające na prawdziwe. Po raz pierwszy usłyszałem, że słucham płyty Anthony’ego Robbinsa. Fałszywe wydarzenia = fantazje lub twoja wyobraźnia.

Podejmując kroki i podejmując działania, wszystko, co robisz, zaczyna niszczyć te fałszywe obrazy, ponieważ twoja rzeczywista rzeczywistość znacznie różni się od wyobrażonej. Przekonasz się, że Twoja oferta pomocy tej firmie, dostarczenia im nowego produktu lub pokazania znajomym lepszego sposobu wykonania zadania zostanie przyjęta z otwartym umysłem. Teraz to nie gwarantuje pożądanego wyniku, ale gwarantuje wynik. Przyjmą Twoją ofertę, zażądają więcej informacji lub ją odrzucą.

Przyjrzyjmy się tym wynikom przez chwilę.

* Jeśli zaakceptują, osiągnąłeś swój wynik.
* Jeśli chcą więcej informacji, nadal możesz osiągnąć swój wynik.
* Jeśli odmówią, możesz przejść do następnej osoby, aby osiągnąć swój wynik.

W 99% przypadków okażą Ci szacunek i uprzejmość, nawet jeśli naprawdę nie chcą słyszeć, co masz do powiedzenia. Nieważne jednak, jakie są skutki, wyobrażone wydarzenia w twojej głowie (Strach) są zawsze dziesięć razy gorsze niż rzeczywiste. Teraz można to zagwarantować.

Więc następnym razem, gdy zaczniesz denerwować się czymkolwiek, o co chcesz kogoś poprosić, czy to sprzedażą, przysługą czy randką, pamiętaj o tym – zniszcz strach, podejmując działanie. Uznaj swoje uczucia i zdecyduj się je zmienić, a nie ignoruj. Jeszcze jedno – peo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *