Pisanie artykułów może pomóc w sprzedaży e-booków

Tytuł:
Pisanie artykułu: Czy może pomóc w sprzedaży e-booków?

Liczba słów:
343

Podsumowanie:
Pytanie: Napisałem e-booka i mam stronę sprzedażową, która go sprzedaje. Czy mogę używać pisania artykułów do promocji mojego e-booka?

Podpisano, gdzie jest sprzedaż?

Drogi Gdzie są sprzedaż,
Absolutnie. W rzeczywistości bardzo go polecam.

Idealnie pasuje. Pomyśl o tym. Masz już treść i oczywiście nie masz nic przeciwko pisaniu, ponieważ napisałeś cały e-book. Jesteś idealnym kandydatem do korzystania z udostępniania artykułów w celu zwiększenia ruchu w witrynie – i sprzedawaj więcej e-booków w …

Słowa kluczowe:
Pisanie artykułów: Czy może mi pomóc w sprzedaży więcej ebooków?

Treść artykułu:
Pytanie: Napisałem e-booka i mam stronę sprzedażową, która go sprzedaje. Czy mogę używać pisania artykułów do promocji mojego e-booka?

Podpisano, gdzie jest sprzedaż?

Drogi Gdzie są sprzedaż,
Absolutnie. W rzeczywistości bardzo go polecam.

Idealnie pasuje. Pomyśl o tym. Masz już treść i oczywiście nie masz nic przeciwko pisaniu, ponieważ napisałeś cały e-book. Jesteś idealnym kandydatem do korzystania z funkcji udostępniania artykułów, aby zwiększyć ruch w swojej witrynie – i przy okazji sprzedawać więcej e-booków.

Jeśli udostępnianie artykułów jest dla Ciebie nowością, szybko to zrozumiesz. To łatwy proces i bardzo skuteczny. Oto wszystko, co do tego należy.

1. Piszesz artykuł na temat swojej specjalizacji. Lub możesz użyć sekcji ze swojego e-booka i przekształcić ją w artykuł.

2. Dodaj na końcu pole zasobów autora, które zawiera adres URL do Twojej witryny – tam, gdzie mają iść odwiedzający witrynę. Idealnie byłaby to strona sprzedaży twojego e-booka. (Zobacz przykład na dole tego artykułu).

3. Prześlij swój artykuł do katalogów artykułów. Te katalogi artykułów zawierają tysiące bezpłatnych artykułów, z których wydawcy mogą swobodnie korzystać w swoich witrynach internetowych, blogach i biuletynach.

4. Powtarzać. Powtarzać. Powtarzać.

Za każdym razem, gdy publikowany jest Twój artykuł, dołączona zostanie biografia Twojego autora, dzięki czemu Twoja witryna będzie widoczna.

Teraz, jeśli masz program partnerski, masz jeszcze większy potencjał. Jeśli jesteś mądry, wyślesz również artykuły do swoich podmiotów stowarzyszonych i pozwolisz im korzystać z artykułów – i zachęć ich do zastąpienia adresu URL ich linkiem partnerskim do Twojego programu. Inteligentny partner pobierze te artykuły w mgnieniu oka i zacznie je publikować w całej sieci.

Mam nadzieję, że zobaczysz potencjał udostępniania artykułów i wykorzystasz go. Jeśli nie, naprawdę tracisz łatwy sposób na rozwój firmy i generowanie dużego ruchu w witrynie. Z niecierpliwością czekam na Twoje artykuły w katalogach artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *