Ostrzeżony jest Przed uzbrojeniem

Tytuł:
Ostrzeżony jest uzbrojony

Liczba słów:
339

Podsumowanie:
Czy nie byłoby miło, gdybyś mógł zobaczyć, co kupujesz, zanim to kupisz . Nie jest to łatwe z elektronicznym pobieraniem plików, ale możemy mieć następną najlepszą rzecz!

Słowa kluczowe:
Recenzja

Treść artykułu:
Co robimy w sieci? Dlaczego tu jesteśmy?

Myślę, że w najprostszej formie szukamy informacji; w końcu Internet jest często nazywany autostradą informacyjną.

Kolejne pytanie brzmi: jakiego rodzaju informacji szukamy? Właśnie zbudowałem ławkę ogrodową z planów, które natknąłem się podczas przeglądania, i tak, były bezpłatne. To niesamowite, ile przydatnych i satysfakcjonujących informacji można znaleźć bezpłatnie.

Co się jednak dzieje, gdy nie możesz znaleźć tego, czego szukasz za darmo? Czas na problem. Mamy teraz nadmiar informacji i jesteśmy bombardowani ze wszystkich stron kup to, to jest jedyne, najlepsze w historii. Jest to wystarczająco złe, gdy chcesz kupić fizyczny produkt, ale potrzebujesz informacji, masz kłopoty.

Po czym poznajesz, czy produkt jest dobry?
Referencje … Dobrze … Źle!

Nie wiem jak Ty, ale kiedy widzę długą listę opinii, zwykle je pomijam. Pomyśl o tym!
Jeśli chcę sprzedać Ci produkt, nie zamierzam wypełniać mojej strony sprzedażowej negatywnymi opiniami.

Czy zauważyliście również, że „Band of Brothers”, którzy się wzajemnie chwalą. Wow mówi, że „A” ta książka „B” jest najlepszą, jaką kiedykolwiek czytałem. Ten produkt oznaczony literą „C” to must have z napisem „B”. Jak udało nam się przeżyć, mówi „C”, przed tym cudownym kursem „A. I zgadnij co! Wszyscy promują nawzajem swoje produkty. Cosy eh!

Potrzebujemy sposobu na filtrowanie tych ofert, aby w końcu kupić coś wartościowego. OK. jak to robimy? Po prostu przeczytaj opinie prawdziwych ludzi, którzy kupili te produkty. Świetnie, potrzebujemy miejsca, w którym klienci mogą wyrazić swoją opinię. Jeśli kochasz produkt, możesz to powiedzieć. Jeśli nienawidzisz produktu, możesz to powiedzieć.

Cóż, możemy to zrobić teraz, dzięki wprowadzeniu bezpłatnej strony internetowej poświęconej recenzjom prawdziwych ludzi, takich jak my.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *