Oprogramowanie marketingowe musi mieć, jeśli chcesz pieniądze

Tytuł:
Oprogramowanie marketingowe: musisz mieć, jeśli chcesz pieniądze?

Liczba słów:
436

Podsumowanie:
Więc nie bez powodu jesteś na rynku biznesowym w Internecie, prawda? Ponieważ chcesz zdobyć swój udział w milionach i miliardach dolarów, które można zarobić na tym rozwijającym się rynku, który częściowo, a ostatecznie w całości, przyciągnie do Twojego sklepu klientów z całego świata. Podjąłeś dobrą decyzję z wielu powodów. Jednak potencjał jest jeszcze większy, niż zdawałeś sobie sprawę, ponieważ nie wszedłeś jeszcze w świat automatyzacji. Automatyzacja to …

Słowa kluczowe:
oprogramowanie marketingowe

Treść artykułu:
Więc nie bez powodu jesteś na rynku biznesowym w Internecie, prawda? Ponieważ chcesz zdobyć swój udział w milionach i miliardach dolarów, które można zarobić na tym rozwijającym się rynku, który częściowo, a ostatecznie w całości, przyciągnie do Twojego sklepu klientów z całego świata. Podjąłeś dobrą decyzję z wielu powodów. Jednak potencjał jest jeszcze większy, niż zdawałeś sobie sprawę, ponieważ nie wszedłeś jeszcze w świat automatyzacji. Automatyzacja jest i tak prawie największym powodem, dla którego warto prowadzić handel w Internecie. Czego więc potrzebujesz, aby zautomatyzować swój biznes internetowy? Potrzebujesz oprogramowania marketingowego.

Oprogramowanie marketingowe to po prostu fantazyjny sposób na powiedzenie, że potrzebujesz programów, które są dostosowane do Twojej konkretnej niszy i modelu biznesowego, które wykonają wszystkie czynności, które wymagają dni / tygodni, aby wykonać je ręcznie i wykonać je w kwestia minut. Potrzebujesz programu, który przeprowadzi wszystkie Twoje badania rynkowe. Potrzebujesz programu, który wybiera produkty do sprzedaży. I tak dalej. Zasadniczo potrzebujesz komputera do wykonywania pracy, do której jesteś zdolny, abyś mógł mieć czas, w którym chcesz wykorzystać swoje pieniądze tak, jak marzyłeś, tylko za 20 lat zamiast od razu.

Mówisz, że brzmi świetnie, ale o czym mówisz, jeśli jest naprawdę dostosowana do produktu, który sprzedaję, strategii reklamowych, których używam oraz ich oceny i dostrojenia, to jestem będę musiał sam napisać to oprogramowanie marketingowe. Moja odpowiedź jest świetna: cóż, tak i nie.

Tak, będziesz musiał wymyślić plan, w jaki sposób program ma działać, jak ma być zorganizowany wynik i jakie części chcesz wykonać w jakiej kolejności. Ale nie, ponieważ nie musisz sam pisać oprogramowania marketingowego. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że jest wielu utalentowanych projektantów oprogramowania, którzy mieszkają w innych krajach i są zadowoleni z fasoli w porównaniu z ich amerykańskimi odpowiednikami. W końcu internet jest wszystkim, czego potrzebujesz, a skonfigurowane są świetne systemy (takie jak PayPal), które pozwalają na bezpieczne płatności dla obu stron.

Chętnie wykonują dla Ciebie projekty i są chętni do pomocy, a czy wspomniałem, że są utalentowani. Możesz nawet dostać lepszą pracę niż od facetów tutaj – tylko dlatego, że nie mają tego samego motywu, co ci faceci, aby stworzyć dobre oprogramowanie marketingowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *