Oprogramowanie intranetowe i ekstranetowe dla organizacji non-profit

Tytuł:
Oprogramowanie do intranetu i ekstranetu dla organizacji non-profit

Liczba słów:
332

Podsumowanie:
Intranety i ekstranety zyskują na popularności wśród organizacji non-profit za poprawę efektywności współpracy zespołowej.

Słowa kluczowe:
intranet, ekstranet, non-profit, organizacja charytatywna, oprogramowanie

Treść artykułu:
Publiczne organizacje charytatywne i inne organizacje non-profit mogą teraz korzystaj z najnowszych narzędzi do współpracy zespołowej. Najpopularniejsze, współpracujące intranety i ekstranety, są używane przez firmy różnej wielkości w celu usprawnienia komunikacji i współpracy, a teraz pojawiają się na arenie non-profit.

Extranet do współpracy jest oparty na Internecie i zapewnia większe bezpieczeństwo niż poczta e-mail. Ponadto umożliwia użytkownikom organizowanie komunikacji w sposób, który nie jest możliwy w przypadku zwykłej poczty e-mail. Dobry ekstranet nie wymaga skomplikowanego procesu instalacji i szkolenia. Można go zainstalować w kilka minut i można go nauczyć niedoświadczonych użytkowników komputerów w mniej
niż dwadzieścia minut.

Krajowe i regionalne organizacje charytatywne korzystają z bezpiecznych ekstranetów, aby dokładnie komunikować się w czasie rzeczywistym z instalacjami poza biurami. Korzystają również z ekstranetów do pracy z członkami zarządów i głównymi współpracownikami.

Według dyrektora wysokiego szczebla w dobrze znanej organizacji usług społecznych: „Nasz ekstranet jest bardzo pomocny, ponieważ pozwala nam o wiele efektywniej współpracować z naszym Zarządem. Wielu członków naszego Zarządu mieszka daleko od naszej siedziby i nie może tracić czasu na częste spotkania czy nawet rozmowy telefoniczne. Dzięki naszemu ekstranetowi jesteśmy w stanie na bieżąco informować ich o wszystkich naszych wyzwaniach i szansach ”.

Kontynuowała: „Ponieważ ekstranet umożliwia natychmiastową informację zwrotną, a każda osoba mająca hasło może zobaczyć komentarze innych osób, nasza komunikacja jest szybsza i dokładniejsza. Rezultatem są lepsze wskazówki dotyczące zarządzania ”.

Oprogramowanie ekstranetowe i intranetowe można „wypożyczyć” od dostawców zewnętrznych, którzy udostępniają rozwiązanie ekstranetowe lub intranetowe i udostępniają je użytkownikom organizacji non-profit za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej.

Może to być dobre rozwiązanie, ponieważ zmniejsza obciążenie zasobów technicznych organizacji. Możliwości przechowywania rzadko są problemem.

Wielu dostawców intranetu i ekstranetu ustala specjalne stawki dla organizacji charytatywnych. Rabaty są często znaczące, czasami niższe niż 25% ich zwykłych stawek handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *