Najmądrzejszy sposób na użycie skryptu Tell A Friend

Tytuł:
Najmądrzejszy sposób na użycie skryptu Powiadom znajomego

Liczba słów:
430

Podsumowanie:
Skrypt Tell a Friend to formularz na stronie internetowej gdzie możesz wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i adres e-mail do jednego lub kilku znajomych. Następnie wyśle wiadomość do twoich znajomych i poinformuje ich, że możesz im polecić zajrzenie na stronę, w której wypełniono formularz. Ponieważ Twoi znajomi Cię znają, najprawdopodobniej przyjdą na to. Skrypt „Powiedz znajomemu” może być bardzo skuteczną metodą marketingu wirusowego, jeśli używasz go w inteligentny sposób.

Słowa kluczowe:
marketing wirusowy, skrypt powiadamiania znajomego, generowanie odwiedzających, generowanie ruchu

Treść artykułu:
Skrypt powiadom znajomego to formularz na stronie internetowej, na której możesz wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail i adres e-mail do jednego lub kilku znajomych. Następnie wyśle wiadomość do twoich znajomych i poinformuje ich, że możesz im polecić zajrzenie na stronę, w której wypełniono formularz. Ponieważ Twoi znajomi Cię znają, najprawdopodobniej przyjdą na to.

Skrypt „Powiedz znajomemu” może być bardzo skuteczną metodą marketingu wirusowego, jeśli używasz go w inteligentny sposób. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest stworzenie e-booka, specjalnego raportu lub oprogramowania, które możesz rozdać odwiedzającym. Ten produkt powinien oczywiście zawierać własny przekaz marketingowy. Możesz nawet pozwolić innym rozdać swój produkt za darmo.

Ale teraz przychodzi sprytna część … Zanim ktokolwiek będzie mógł pobrać Twój darmowy produkt, musi najpierw skorzystać z Twojego skryptu powiedz znajomemu i polecić Twoją witrynę znajomym. Ty decydujesz, ilu znajomych mają powiedzieć, zanim otrzymają twoją gratis. W wiadomości, którą kierujemy do znajomych, należy wspomnieć, że oni również mogą bezpłatnie pobrać Twój produkt. Oczywiście muszą też najpierw powiedzieć znajomym.

Jeśli masz naprawdę dobry produkt, którego ludzie nie mogą znaleźć nigdzie indziej, nie powinieneś mieć problemu. Ludzie z przyjemnością polecą produkt swoim znajomym. Działa to najlepiej, jeśli produkt jest wyjątkowy i wartościowy. Jeśli stworzyłeś produkt, który zamierzasz sprzedać, możesz rozważyć oddanie go za darmo. Będzie to naprawdę wyjątkowy i wartościowy produkt, który może stać się potężną maszyną do marketingu wirusowego, generującą duży ruch w Twojej witrynie.

Zainstalowanie skryptu Powiedz znajomemu na stronie internetowej jest bardzo łatwe. Po prostu skopiuj i wklej kawałek kodu i gotowe. Aby znaleźć skrypt, po prostu przejdź do Google i wyszukaj „skrypt powiedz znajomemu”, a znajdziesz wiele darmowych skryptów. Niektóre bardziej zaawansowane skrypty mogą dostarczyć statystyki dotyczące liczby osób, które otrzymały wiadomość z Twojego skryptu, która faktycznie odwiedza Twoją witrynę. Dlatego zanim wybierzesz skrypt, warto porównać kilka różnych i sprawdzić, jakie mają funkcje.

Więc pozwól odwiedzającym wykonać pracę za Ciebie i pozwól im rozpowszechniać informacje o Twojej witrynie. Wykorzystaj siłę marketingu wirusowego!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *