Najlepsze drukowanie katalogów

Tytuł:
Najlepsze drukowanie katalogów

Liczba słów:
387

Podsumowanie:
Marketing na wyciągnięcie ręki – na tym polega istota drukowania katalogów.

Słowa kluczowe:
druk katalogów

Treść artykułu:
Marketing na wyciągnięcie ręki – na tym polega istota drukowania katalogów.

Dzięki katalogom nie ma potrzeby przedstawiania dokładnego produktu ani demonstrowania usług, które firma oferuje. Wystarczy aktualny katalog.

Przy projektowaniu katalogów obszary koncentracji muszą być jasno określone, aby można je było wziąć pod uwagę. Pierwszym z tych obszarów jest produkt lub usługa. Niektóre produkty nie muszą znajdować się w katalogu, a niektóre są niezbędne. Wybór, które mają zostać uwzględnione, jest zatem drobiazgowym zadaniem.

Kolejnym obszarem do rozważenia jest kategoryzacja produktów lub usług. Są produkty, które można pogrupować jako jeden, podczas gdy są produkty, na które należy położyć większy nacisk, więc lepiej je oddzielić od reszty. Te produkty mogą być funkcją na miesiąc lub nowe wersje firmy. To samo należy wziąć pod uwagę w usługach marketingowych. Sortowanie jest kluczem do uporządkowanego katalogu.

Obok kategorii znajduje się opis. Ten ostatni musi być dokładny lub określony. Zacznij od podania nazwy produktu lub usługi, a następnie funkcji lub krótkiego opisu per se. Słowa mogą zawierać od 30 do 60 słów na produkt lub usługę.

Ogólny wygląd jest najważniejszy, ponieważ jest sercem każdego katalogu. Ponadto dobry gust w doborze fotografii, kolorów i słów jest konieczny.

Jeśli chodzi o drukowanie katalogów, dostępne są różne procesy. Pierwsza to prasa rolowa będąca rodzajem druku offsetowego. Ten proces drukowania wykorzystuje rolki papieru zamiast arkuszy.

Prasa internetowa jest podzielona na dwa typy – termo-zestaw i zimno. Pierwszy rodzaj to standardowa metoda, która jest powszechnie stosowana w druku czasopism. Metoda jest kontrolowana przez jednostkę grzewczą, która suszy farbę rozprowadzoną na papierze. Ta metoda umożliwia drukowanie z dużą prędkością. Z drugiej strony metoda na zimno nie ma elementu grzejnego. W ten sposób tusz jest naturalnie suszony powietrzem. Ta metoda może być stosowana tylko na niepowlekanych powierzchniach.

Inną metodą jest prasa z podajnikiem arkuszy. Ta metoda jest najlepiej stosowana w metodzie drukowania katalogów, ponieważ umożliwia elastyczne drukowanie na szerszych formatach papieru.

Wydobądź to, co najlepsze w druku katalogów. Poznaj szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *