Nagradzane polecenia marketingowe IT

Tytuł:
Marketing IT: Nagradzanie poleconych

Liczba słów:
400

Podsumowanie:
Marketing IT może skorzystać na tworzeniu partnerstw z innymi specjalistami i nagradzaniu ich za polecenia oni ci dają.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, marketing IT

Treść artykułu:
Osoby wykonujące pewne zawody, takie jak księgowość, mogą być świetnymi osobami do współpracy z. Możesz nawet opracować bardziej formalne ustalenia dotyczące podziału przychodów, w których księgowy miałby interes finansowy w połączeniu Cię z obecnymi klientami. Może to mieć formę:

o Opłata za znalazcę
o Opłata za polecenie
o Podwykonawstwo
o Usługi handlowe

Inne mniej formalne pomysły obejmują kosz z upominkami, bilety na imprezy sportowe lub zabranie ich na lunch lub kolację. Wykorzystaj dowolny z tych pomysłów w budżecie marketingowym IT.

Czy ich klienci Cię potrzebują?

Najpierw chcesz sprawdzić, czy od czasu do czasu otrzymują żądania od klientów dotyczące tego rodzaju rzeczy i jak zazwyczaj sobie z nimi radzą. Jeśli mówią, że naprawdę nie mamy dokąd ich wysłać, to są to magiczne słowa, aby zaproponować sensowne przedsięwzięcie marketingowe IT.

Porozmawiaj ze swoim księgowym o tym, co inwestycje IT mogą zrobić dla ich firmy. Na przykład, może chcesz przeprowadzić seminarium edukacyjne w biurze księgowego. Oczywiście chcesz to zrobić w porze roku, która jest dla nich dobra. Na pewno nie chcesz poruszać tego tematu w szczycie sezonu podatkowego, ale każda inna pora roku, szczególnie jesienią i późną wiosną to świetny czas na zorganizowanie seminarium edukacyjnego z księgowym.

Marketing IT: jak działa seminarium edukacyjne

Oboje będziecie je sponsorować. Zaprosisz swoich klientów i ich klientów i porozmawiasz o tym, jak małe firmy mogą lepiej korzystać ze swoich systemów księgowych lub jak małe firmy mogą lepiej chronić swoje systemy księgowe, wprowadzając lepsze kontrole, a Twój znajomy księgowy może porozmawiać o kwestiach księgowych, a ty Oczywiście potrafi rozmawiać o kwestiach informatycznych. Kluczową sprawą jest przynajmniej zasianie nasion kwestii związanych z komputerami.

Najważniejsze informacje o marketingu IT

Osobiste skierowania są świetne dla Twoich działań marketingowych. Aby uzyskać więcej poleceń, musisz współpracować z osobami, które są pytane, kogo znają. Więc sprzymierz się z ludźmi, którzy mogą Ci pomóc w uzyskaniu poleceń i nagradzaj ich za to, aby pomóc w marketingu IT.

Copyright MMI-MMVI, Blog o doradztwie komputerowym 101. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *