Możesz zbić fortunę w serwisie eBay … ale tylko wtedy, gdy zaczniesz

Tytuł:
Możesz zbić fortunę w serwisie eBay … ale tylko wtedy, gdy zaczniesz!

Liczba słów:
619

Podsumowanie:
Czy byłbyś zaskoczony, gdybym powiedział, że miesięcznie Ebay odwiedza ponad 12 milionów ludzi. Nie sprawdziłem wszystkich witryn w Internecie, ale wątpię, czy jest wiele witryn generujących taki ruch.

Słowa kluczowe:
Ebay, hurtownie, sprzedaż, marketing

Treść artykułu:
Jest kilka rzeczy, których potrzebujesz, aby zarabiać na Internet, ale najważniejszy jest ruch ukierunkowany. Pomyśl o tym, posiadanie dobrego produktu nie przyniesie Ci pieniędzy, jeśli nikt go nie zobaczy, dobry nagłówek, dobry tekst, fajna strona internetowa, żadna z tych rzeczy nie przyniesie ci ani grosza, jeśli nikt ich nie zobaczy.

Sama świadomość, że docelowi użytkownicy są najważniejszą częścią zarabiania pieniędzy, nic nam nie da, jeśli nie podejmiemy żadnych działań. Jak podejmiemy działania? Idziemy, idziemy tam, gdzie jest docelowy ruch, a ruch jest w serwisie eBay. Czy byłbyś zaskoczony, gdybym powiedział, że miesięcznie ponad 12 milionów ludzi odwiedza eBay. Nie sprawdziłem wszystkich witryn w Internecie, ale wątpię, czy jest wiele witryn generujących taki ruch.

Ok, rozwiązaliśmy jeden z głównych problemów z zarabianiem pieniędzy, teraz wiemy, gdzie możemy pozyskać ukierunkowanych odwiedzających, ale nie daj się zwieść myśląc, że będzie to bułka z masłem tylko dlatego, że pokonaliśmy główny problem . Widzisz, nie tylko my wiemy, gdzie jest ruch, więc będziemy mieli dużo konkurencji.

Co możemy zrobić z konkurencją? Po prostu wysłałem im e-mail i poprosiłem o zaprzestanie sprzedaży, abym mógł sprzedawać moje produkty i zarabiać dużo pieniędzy. Jeśli to nie zadziała, jest jeszcze kilka sposobów na pokonanie konkurencji. Może być łatwiej, jeśli wymienię je poniżej.

1. Ponieważ większość odwiedzających korzysta z narzędzia wyszukiwania, aby znaleźć produkt w serwisie eBay, chcielibyśmy się upewnić, że używamy najlepszych słów kluczowych, jakie mogliśmy wymyślić, opisujących sprzedawany przez nas produkt.

2. Chcielibyśmy również nie spieszyć się i upewnić się, że wystawiamy nasz produkt we właściwych kategoriach.

3. Jeśli uda nam się znaleźć wyjątkowy produkt z niewielką konkurencją, byłby świetny, ale będziemy musieli z tym uważać,

, ponieważ jeśli nikt go nie sprzedaje, może to być spowodowane niewielkim popytem na niego.

4. Jeśli znajdziemy produkt, który możemy kupić po niższych kosztach niż nasza konkurencja, moglibyśmy sprzedać go po niższej cenie niż konkurencja.

Myślę, że mamy dobry pomysł, jak sprzedawać w serwisie eBay, ale potrzebujemy produktu do sprzedaży. Jeśli jesteś nowy w serwisie eBay, możesz zacząć od sprzedaży produktów, które masz w domu. Tak zacząłem, sprawdziłem w serwisie eBay, jakie produkty sprzedają i po co. Gdyby było na to duże zapotrzebowanie i miałbym taki, robiłbym zdjęcie produktu i wystawiał na aukcję. Byłbyś zaskoczony niektórymi przedmiotami, które ludzie kupią.

Po sprzedaniu wszystkiego, co masz w domu, będziesz musiał uzyskać numer podatkowy z urzędu skarbowego i zarejestrować się w hurtowni. Możesz przeszukać Internet, aby znaleźć hurtownika, ale są listy, które możesz kupić, które zaoszczędzą dużo czasu i będą zawierać listę najlepszych hurtowników. Możesz znaleźć hurtownie, które nie wymagają numeru NIP, ale ja bym z nich nie korzystał, ponieważ nie sądzę, że dostaniesz od nich najlepszą cenę lub najlepsze produkty. Ponieważ jest tak duża konkurencja, chcesz mieć pewność, że masz odpowiedni produkt w najlepszej cenie.

W żaden sposób nie mogę opisać całego procesu sprzedaży w serwisie eBay w jednym artykule, ale mam nadzieję, że pomogło Ci to.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *