Możesz też pisać reklamy

Tytuł:
Też potrafisz pisać reklamy

Liczba słów:
354

Podsumowanie:
Większość ludzi uważa, że sztuka pisania reklam nie jest jej posiadaczem. Słyszę, jak wiele osób mówi, że nie ma możliwości tworzenia reklam, które przynoszą rezultaty. Przysłowie, że pisarze się rodzą, a nie stworzeni, przejmuje wzorzec myślowy. Mówię ci, żebyś odłożył te myśli na bok i otworzył oczy i umysł.

Słowa kluczowe:
marketing, internet, marketing internetowy, praca online, sukces online, sukces marketingowy, sukces marketingu internetowego, biznes online, e-zin, e-zin

Artykuł Treść:
Sztuka pisania reklam to coś, czego większość ludzi uważa, że nie posiada. Słyszę, jak wiele osób mówi, że nie ma możliwości tworzenia reklam, które przynoszą rezultaty. Przysłowie, że pisarze się rodzą, a nie stworzeni, przejmuje wzorzec myślowy. Mówię ci, żebyś odłożył te myśli na bok i otworzył oczy i umysł.

Jeśli zajmujesz się marketingiem internetowym, prawdopodobnie czytasz wiele reklam każdego tygodnia. Jeśli chcesz poprawić umiejętności pisania reklam, poświęć trochę czasu i spójrz na inne reklamy. Nie tylko przeglądaj je i odrzucaj. Poświęć trochę czasu i sprawdź, które reklamy przyciągają Twoją uwagę. Weź te, które są atrakcyjne i skopiuj je do pliku.

Zarezerwuj sobie trochę czasu i spójrz na te reklamy, które przykuły Twoją uwagę. Przyjrzyj się każdej pojedynczej reklamie i zobacz, która część tej reklamy przykuła Twoją uwagę. Sporządź listę punktów, które były dla Ciebie atrakcyjne, oraz rzeczy, które Twoim zdaniem przykułyby uwagę innych.

Teraz, gdy już zidentyfikowałeś pewne rzeczy, które Twoim zdaniem sprawiły, że te reklamy odniosły sukces, nadszedł czas, aby wykorzystać te informacje dla własnej korzyści. Najpierw zamień swój produkt lub informacje reklamowe w niektórych reklamach, które lubisz. Następnie zacznij wprowadzać niewielkie zmiany w tych reklamach, aby były oryginalne. Pracuj dalej w ten sposób, a wkrótce wymyślisz własne odmiany i oryginalne reklamy, które również będą brzmiały chwytliwie.

Jest to jeden ze sposobów na sprawienie, by kreatywność płynęła. Większości ludzi trudno jest znaleźć nowe pomysły na reklamy. Korzystanie z innych udanych lub atrakcyjnych reklam jako wskazówek może czasami doprowadzić Cię do końca i zacząć pisać własne udane reklamy. Nie zastępuj swojego produktu lub pomysłu biznesowego inną reklamą i nie zostawiaj tego na tym samym miejscu, zrób z tego własną pracę.

Reklama jest tak ważną częścią Twojego biznesu online, więc poświęć trochę czasu i popracuj nad umiejętnościami pisania reklam. Przy odrobinie praktyki będziesz zdumiony myślami, które zaczną płynąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *