Motywacyjne strategie marketingowe dla fotografów ślubnych 5 pakietów ślubnych, aby przyciągnąć więcej klientów ślubnych

Tytuł:
Strategie marketingowe oparte na zachętach dla fotografów ślubnych: 5 pakietów ślubnych, aby przyciągnąć więcej klientów ślubnych

Liczba słów:
433

Podsumowanie:
Fotografowie ślubni zbliżają się z unikalnymi pomysłami i zachętami do zaoferowania swoim klientom ślubnym, które dają im przewagę nad konkurencją. Oto najbardziej udane motywacyjne strategie marketingowe w celu przyciągnięcia klientów weselnych i rekomendacji

Słowa kluczowe:
panoramowanie wesel, fotografowie ślubni, marketing, organizacja ślubu, album ślubny, zdjęcia ślubne, koordynatorzy ślubu

Treść artykułu:
Podczas gdy profesjonalni fotografowie kręcą wiele rodzajów wydarzeń, wielu wymyśla wyjątkowe pomysły i zachęty do zaoferowania swoim klientom ślubnym, które dają im przewagę nad konkurencją.

Fotografowie, którzy szukają pomysłów, które uzupełnią ich obecną ofertę ślubną, zwracają się do profesjonalnych programów fotograficznych innych sprzedawców ślubnych, aby promować się w zupełnie nowy i bardzo wyjątkowy sposób.

W niedawnej ankiecie przeprowadzonej przez Adesso Albums, następujące pięć zachęt zostało zidentyfikowanych jako najskuteczniejsze strategie marketingowe oparte na zachętach, mające na celu przyciągnięcie klientów weselnych i poleceń:

lt;bgt; Sesje zdjęciowe zaręczynowe lt; / bgt;

Wielu fotografów doda do swojego pakietu ślubnego sesję zaręczynową pary. To świetna zachęta dla par, które chcą opublikować profesjonalne zdjęcia zaręczynowe w lokalnej gazecie lub później wykorzystać je w albumie prezentacyjnym na weselu.

lt;bgt; Zdjęcia zaręczynowe prezentowane na weselu lt;/bgt;

Zdjęcia zaręczynowe są prezentowane w albumie, który jest później używany na przyjęciu weselnym jako księga gości. W albumie prezentowane są zaręczynowe zdjęcia pary fotografa, a następnie goście dodają odręcznie napisane sentymenty i ciepłe życzenia na stronach albumu – pamiątka, która jest trwałym wspomnieniem dnia (i fotografa).

lt;bgt; Witryna ze zdjęciami ślubnymi lt;/bgt;

Witryna, w której znajdują się zdjęcia zaręczynowe i ślubne, to wspaniały sposób dla gości spoza miasta, którzy nie mogli tego zrobić na wesele czują się tak, jakby byli jego częścią. Daje to również parze możliwość pozostawania w kontakcie ze swoimi gośćmi dzięki zabawnym zdjęciom ślubu i przyjęcia weselnego.

lt;bgt; Niestandardowe albumy nadrzędne lt;/bgt;

Utworzenie niestandardowego albumu dla każdej grupy rodziców może podnieść walutę nowego zięcia lub synowej, a także uczynić bardzo wyjątkowym i osobisty prezent. Albumy zawierają zdjęcia, które mają znaczenie dla każdej pary rodziców w pięknie oprawionym i osobiście stworzonym albumie na stolik kawowy, którym będą się cieszyć przez długie lata.

lt;bgt; Płyta CD o wysokiej rozdzielczości lt;/bgt;

Posiadanie płyty CD o wysokiej rozdzielczości ze wszystkimi ich zdjęciami daje parze możliwość wykonania odbitek jeszcze długo po ich ślubie – np. prezenty rodzinne, aby oprawić i wysłać znajomym jako przypomnienie tego wyjątkowego dnia, a nawet wydrukować i oprawić zdjęcia do ich nowego domu.

lt;bgt; Obniżone stawki za rozszerzenia lt;/bgt;

Ta zachęta jest szczególnie ważna dla par z dużymi rodzinami. Dzięki obniżonej stawce za powiększenia do druku para może dostarczyć swoim bliskim członkom rodziny więcej niż kilka odbitek ślubnych 4 x 6.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *