MLM – The Bad The Ugly And The Plain Old Fashioned Liars

Tytuł:
MLM – źli, brzydcy i zwykli staroświeccy kłamcy

Liczba słów:
368

Podsumowanie:
Co to jest MLM?

Jest to system marketingowy, w którym większość dochodów i przepływów pieniężnych pochodzi z rekrutacji nowych członków, a nie ze sprzedaży produktu. Gdzie nacisk kładziony jest na rekrutację

Czy marketing wielopoziomowy i marketing sieciowy to to samo?

Zasadniczo tak. MLM ma złą reputację, dlatego w dzisiejszych czasach termin ten jest rzadko używany. To kwestia stopnia. Firmy zajmujące się marketingiem sieciowym wymagają od swoich dystrybutorów sprzedaży określonej minimalnej ilości produktu, a także rekrutacji …

Słowa kluczowe:
mlm, marketing sieciowy, piramida

Treść artykułu:
Co to jest MLM?

Jest to system marketingowy, w którym większość dochodów i przepływów pieniężnych pochodzi z rekrutacji nowych członków, a nie ze sprzedaży produktu. Gdzie nacisk kładziony jest na rekrutację

Czy marketing wielopoziomowy i marketing sieciowy to to samo?

Zasadniczo tak. MLM ma złą reputację, dlatego w dzisiejszych czasach termin ten jest rzadko używany. To kwestia stopnia. Firmy zajmujące się marketingiem sieciowym wymagają od swoich dystrybutorów sprzedaży określonej minimalnej ilości produktu, a także rekrutacji nowych dystrybutorów.

Jak działa MLM?

Jedna osoba ma produkt, dostaje dziesięciu innych, którzy płacą jej (lub jej) za sprzedaż produktu. Tych dziesięć osób dostaje po dziesięć więcej na sprzedaż produktu. Musi być produkt. Część płatności od tych osób trzeciego poziomu jest przekazywana z powrotem jednej osobie na poziomie podstawowym. Tych stu ludzi werbuje kolejnych dziesięciu. Ponownie dochód jest dzielony między poprzednie poziomy. 10, 100, 1000, 10 000, 100 000, 1 000 000, 10 000 000, 100 000 000. Na długo przed osiągnięciem ośmiu poziomów tej odwróconej piramidy produkt osiągnął punkt nasycenia. ALE firma kontynuuje rekrutację, pobiera płatności od potencjalnych dystrybutorów za sprzedaż tego zabójczego produktu.

Czy ktoś zarabia pieniądze?

Osoba z oryginalnym pomysłem i ludzie, których zwerbował, ale to wszystko. Zarabiają pieniądze od każdego, kto dołączył później; wszyscy tracą pieniądze.

Co jest nie tak z MLM?

1.Nie ma wiedzy ani kontroli nad nasyceniem rynku.
2. MLM zabiorą twoje pieniądze, aby ustanowić działalność dystrybucyjną, a stracisz je.
3.System MLM niszczy wiarę w siebie ludzi, świadomie biorąc ich pieniądze, budując ich nadzieje, podczas gdy przez cały czas system gwarantuje niepowodzenie większości ludzi w nim.
4. Promotorzy MLM kłamią, aby skłonić ludzi do przyłączenia się i wyśmiewają tych, którzy wątpią.
5 To jest oszustwo.

Dlaczego MLM nadal istnieje?

Zwiększa nadzieje osoby na wzbogacenie się za niewielką wpłatę. Jest procent ludzi, których zawsze da się przekonać. Prezentacje MLM są bardzo przekonujące, w końcu tak firma zarabia. Ci ludzie będą bardzo dobrzy w kłamaniu, może nawet sami im uwierzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *