Marketingowy numer telefonu

Tytuł:
Marketingowy numer telefonu

Liczba słów:
212

Podsumowanie:
Wybór właściwego numeru telefonu ma kluczowe znaczenie w procesie komunikacji

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Numery telefonów są zwykle pierwszym punktem kontaktu między Klientami a Firmami i wiesz, co mówią … Pierwsze wrażenia trwają!

Większość firm wydaje tysiące funtów rocznie na reklamy drukowane, czy to na pojazdach, wizytówkach, czy nawet na stronach internetowych. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy z tego, że wydanie takiej kwoty pieniędzy nie zwraca się, jeśli grupa docelowa nie pamięta numeru telefonu, patrząc na niego po raz pierwszy. Jestem pewien, że zerknąłeś na ogłoszenie i okazało się, że jest ono interesujące, ale po kilku dniach szybko przekonujesz się, że nie pamiętasz numeru kontaktowego.

Ostatnie badania wykazały, że wyświetlanie zapadającego w pamięć numeru telefonu w widocznym miejscu na stronie internetowej i na papierze firmowym może zwiększyć współczynnik odpowiedzi klientów nawet lt;ugt; PIĘĆ razy lt;/ugt;, więc jeśli wydajesz pieniądze na marketing, warto zmaksymalizować zwrot, uzyskując lt;ugt; profesjonalnie wyglądający numer lt;/ugt;. Udowodniono, że posiadanie numeru telefonu, który Twoi klienci łatwo zapamiętają, prowadzi do większej liczby powtarzających się zamówień i większej liczby rekomendacji szeptanych.

Łatwy do zapamiętania numer telefonu zapewni trwalsze wrażenie wizerunku i marki Twojej firmy, a ponieważ klienci zapamiętają Twój numer telefonu, nie będą przeglądać Yellow Pages, patrząc na reklamy konkurencji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *