Marketingowe tajemnice – prawdziwe lub śmieciowe

Tytuł:
Marketingowe tajemnice – prawdziwe czy śmieciowe?

Liczba słów:
588

Podsumowanie:
Jestem po prostu wyczerpany tym, że wszystkie śmieci są sprzedawane online, dzień w dzień! Wszyscy ci tak zwani „marketingowi guru” obiecują, że mogą pokazać ci, jak zostać milionerem z dnia na dzień. Jest tak wiele podekscytowanych schematów szybkiego wzbogacenia się w Internecie … że dosłownie doprowadza mnie to do szaleństwa!

Słowa kluczowe:
badania rynku, marketing, produkty, reklama, fora, artykuły, blogi

Treść artykułu:
Jestem po prostu wyczerpany wszystkim śmieci są sprzedawane online, dzień w dzień! Wszyscy ci tak zwani „marketingowi guru” obiecują, że mogą pokazać ci, jak zostać milionerem z dnia na dzień. W Internecie krąży tak wiele podekscytowanych schematów szybkiego wzbogacenia się … lt;emgt; że dosłownie doprowadza mnie to do szaleństwa! lt;/emgt;

Śmiało, poszukaj w Google i zobacz co znajdujesz dla lt;stronggt; „Biznesu w domu”. lt;/stronggt;

Spójrzmy teraz poważnie … gdyby rzeczywiście wiedzieli, jak zarobić tyle pieniędzy w internecie, czy myślisz, że pokazaliby ci, jak to też zrobić ??? Pozwól, że odpowiem ci na to pytanie … lt;stronggt; NIE MA MOGĄ !!! lt;/stronggt; Ale smutna prawda jest taka, że te witryny świetnie sobie radzą. To znaczy … kto przy zdrowych zmysłach nie chciałby się nauczyć, jak osiągnąć takie pieniądze bez żadnego wysiłku? A sposób, w jaki prezentują materiał, sprawia, że brzmi on tak wspaniale, że wydaje się, że nie możesz przepuścić oferty! Ale postawiłbym życie, że jedyną osobą, która się bogaci, jest właściciel strony!

Teraz, jeśli spojrzymy na cały proces marketingowy, który zaczyna się od badań rynku, odkryjesz wszystkie tak zwane tajemnice marketingowe, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Na przykład jedną z pierwszych rzeczy, które musisz wiedzieć, jest to, co kupuje konsument i gdzie to kupuje. Pytanie brzmi, czy możesz opracować i dostarczyć lepszy produkt. A może musisz zostać partnerem firmy, która ma najlepszy produkt dla konsumenta. Gdy już masz produkt, pytanie, na które należy odpowiedzieć, brzmi: co i gdzie będzie najlepszym sposobem jego promocji.

Ok, przyjrzyjmy się, co kupuje konsument. Nie jest to tajemnicą, jeśli lt;emgt; „Follow The Money”. lt;/emgt; Click bank i Commission Junction reprezentują większość programów partnerskich w Internecie. Sam bank Click reprezentuje ponad 11 000 produktów cyfrowych i publikuje według kategorii, co kupuje konsument, i klasyfikuje program partnerski według liczby sprzedaży w danej kategorii.

Więc po prostu podążając za pieniędzmi, możesz znaleźć produkty, które zarabiają. Po przejrzeniu listy i wybraniu produktów, które pasują do Twojego stylu, musisz zdecydować, jak promować produkt. Większość programów partnerskich zapewnia te informacje. Jednak innym sposobem znalezienia odpowiedzi na to pytanie jest odwiedzenie Centrum zasobów Overture, gdzie można znaleźć w Internecie reklamy, które były wyświetlane w ciągu ostatniego miesiąca, użyte słowa kluczowe i cenę zapłaconą za każde kliknięcie. A jeśli zamierzasz wyświetlać reklamę prasową, po prostu spójrz, jaka jest kopia podobnych reklam, a następnie po prostu spraw, aby Twoja była bardziej interesująca.

Możesz również poszukać tajemnic marketingowych, a znajdziesz kilku profesjonalistów, którzy oferują dobre bezpłatne porady. Są też marketerzy, których znajdziesz na różnych forach, którzy chętnie wymienią się informacjami. Masz też artykuły i blogi, które pojawiają się w różnych katalogach. Więc oszczędzaj pieniądze i trzymaj się z dala od śmieci i zrób małą pracę domową, aby odkryć, jak zarobić realistyczną kwotę pieniędzy w domu. lt;Pgt;
lt;span style = ‘font-family: arial;’ gt; Copyright © Donald N. Lombardi lt;/spangt;
lt;span style = ‘font-family: arial;’gt; lt;a href=’http://www.HomeBasedBusinessWizard.com’gt; http: //www.HomeBasedBusinessWizard .com lt;/agt; lt;/spangt;

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *