Marketing z założenia – ciekawy przypadek Shan Zin Wah

Tytuł:
Marketing z założenia – ciekawy przypadek Shan Zin Wah

Liczba słów:
508

Podsumowanie:
Jeśli sprzedajesz lub robisz coś dziwnego, czy coś co pociąga za sobą bardzo dużo “ szkoleń informacyjnych ” dla potencjalnych klientów, coś, co jest bardzo “ niszowe ” i mało znane ogółowi społeczeństwa lub coś po prostu nowego, co nie miało jeszcze czasu na penetrację głównych rynków, możesz czasami czuję, że marketing to prawdziwa żmudna walka.

Z pewnością czułem się tak od wielu lat, ale właśnie zacząłem nową kampanię, którą nazywam „marketingiem z założenia”.

In …

Słowa kluczowe:
marketing artykułu, presupozycja, pre-supozycja, NLP, silvia hartmann

Treść artykułu:
Jeśli sprzedajesz lub robisz coś dziwnego lub coś, co pociąga za sobą bardzo dużo „szkolenia informacyjnego” dla potencjalnych klientów, coś, co jest bardzo „niszowe” i mało znane ogółowi społeczeństwa, lub coś po prostu nowego, czego nie było czas na wejście na główne rynki, czasami można odnieść wrażenie, że marketing to prawdziwa żmudna walka.

Z pewnością czułem się w ten sposób od wielu lat, ale właśnie zacząłem nową kampanię, którą nazywam „marketingiem z założenia”.

Krótko mówiąc, przypuszczam, że publiczność już wie, o czym mówię, chociaż wiem, że nie ma pojęcia!

To, co robi, to wzbudzenie zainteresowania i czynnika „ups, dlaczego nie wiem tego…”, który jest silnym motywatorem społecznym, aby dowiedzieć się więcej.

Powiedzmy, że próbowaliśmy wprowadzić na rynek nowy produkt o nazwie Shan Zin Wah.

Większość ludzi napisze artykuły takie jak: „Co to jest Shan Zin Wah?”, „Wprowadzenie do Shan Zin Wah”, „Jak Shan Zin Wah może pomóc Ci schudnąć”, „10 dobrych powodów, dla których warto kupić Shan Zin Wah ‘i tak dalej, aby spróbować edukować klienta.

W porządku i nie sugeruję przerywania pisania tego typu artykułów; ale dodaje głębi i całkiem nowego zakresu tematów, o których możesz pisać, gdy po prostu zakładasz, że KAŻDY już wie, czym jest Shan Zin Wah, jaki jest dobry, jaki jest fajny, a potem idź z TAM.

Otwiera to niezliczone możliwości dla intrygujących artykułów Shan Zin Wah, takich jak:

„Strzeż się imitacji Shan Zin Wah! Shan Zin Wah ujawnia oszustwa!

„Trzy największe błędy popełniane przez użytkowników Shan Zin Wah każdego dnia…”

„Trzy najlepsze wskazówki Shan Zin Wah tylko dla ekspertów!”

‘Shan Zin Wah – czy to przetrwało próbę czasu?’

„Shan Zin Wah VS Sól kamienna – kto wygra?”

Kiedy to czytasz i ponownie czytasz pięć powyższych przykładów, dzieje się coś interesującego – założenie, że mamy do czynienia z jakimś uznanym, dobrze znanym produktem – i jesteś JEDYNĄ, KTÓRĄ PRZEGINIŁA WIEDZIEĆ O TYM!

To intrygujące, interesujące – i mówiąc neurologicznie, cała koncepcja “ Shan Zin Wah ” zostaje złożona z zupełnie innym rodzajem produktu niż coś, co jest wprowadzane jako nowy, nieprzetestowany, niesprawdzony lub osoba musi się najpierw mozolnie uczyć.

Podsumowując, to, co robisz ze swoim produktem lub usługą, jest następujące.

Wyobraź sobie, że jest tak dobrze znany jak Coca Cola, Persil, Paris Hilton czy Virgin MegaStores.

Pomyśl teraz o szeregu artykułów, które zostałyby napisane, gdyby tak było, i napisz je z tego punktu widzenia, do poinformowanej, już przekonanej i świadomej publiczności, aby dać tym ludziom więcej DODATKOWYCH i CIEKAWYCH oraz podstawowe informacje o produkcie / usłudze.

Jest to naprawdę interesujące i skuteczne wykorzystanie koncepcji NLP polegającej na “ przekonywaniu przez wstępne przypuszczenie ” i sprawia, że pisanie artykułu ponownie staje się o wiele bardziej fascynującym wyzwaniem, szczególnie w przypadku nowego produktu lub tego, co zwykle uważa się za produkt „niszowy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *