Marketing witryny internetowej dla szablonów świadków pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Tytuł:
Marketing witryny internetowej dla świadków: szablony oszczędzają czas i pieniądze

Liczba słów:
657

Podsumowanie:
Wiesz, że nadszedł czas, aby nowa witryna internetowa promować swoją praktykę biegłych rewidentów, jeśli: 1) na Twojej stronie głównej znajduje się przycisk z napisem „kliknij tutaj, aby pominąć wprowadzenie”; 2) Twój webmaster zrezygnował ponad dwa lata temu i nie miałeś czasu na znalezienie zastępcy; 3) Twoja witryna nadal zawiera licznik gości; lub 4) Twoja witryna internetowa używa „ramek”.

Słowa kluczowe:
Marketing witryny internetowej dla biegłych: szablony oszczędzają czas i pieniądze

Treść artykułu:
Wiesz, że nadszedł czas, aby nowa witryna internetowa promować swoją praktykę biegłych sądowych, jeśli: 1) na Twojej stronie głównej znajduje się przycisk z napisem „kliknij tutaj, aby pominąć wprowadzenie”; 2) Twój webmaster zrezygnował ponad dwa lata temu i nie miałeś czasu na znalezienie zastępcy; 3) Twoja witryna nadal zawiera licznik gości; lub 4) Twoja witryna internetowa używa „ramek”.

Obecnie istnieje wiele opcji dostępnych dla ekspertów potrzebujących nowej witryny internetowej. W tym artykule omówiono użycie „szablonu” witryny internetowej.

Zasadniczo szablon to wstępnie zaprojektowany zestaw jednej lub więcej stron internetowych wraz z grafiką, przyciskami menu, atrakcyjnymi schematami kolorów i obszarami tekstowymi opisującymi Twoją praktykę biegłych. Możesz wybierać spośród wielu dostawców, w tym TemplateMonster, Templates Resource, Perfectory, Templates.net lub Boxed Art. (Należy pamiętać, że nie są to rekomendacje produktów).

lt;bgt; Zalety i wady w szablonach witryn internetowych lt;/bgt;

Zaleta # 1: Ceny zakupu są przystępne, zazwyczaj mieszczą się w zakresie od 40 do 250 USD za jednorazową płatność.

Pro # 2: Szablony to szybki sposób na tworzenie i uruchamianie nowej witryny internetowej.

Con # 1: Twoja witryna nie jest unikalna. Możesz zobaczyć ten sam projekt witryny internetowej używany przez innych ekspertów, nawet konkurencyjnych ekspertów. Możesz mieć możliwość dokonania „wyjątkowego zakupu” za wyższą opłatą, co oznacza, że dostawca nie sprzeda tego samego projektu nikomu innemu. Nadal jednak konkurujesz z innymi, którzy kupili ten sam projekt wcześniej.

Wada # 2: Do skonfigurowania szablonu witryny sieci Web potrzebne są podstawowe umiejętności techniczne. Ponadto dostosowanie może być trudne. Jeśli nie masz technicznych umiejętności w zakresie podstawowych umiejętności HTML, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziesz potrzebować miłego webmastera lub projektanta.

Tylko Ty możesz zdecydować, czy szablon strony internetowej jest dla Ciebie właściwym podejściem. Podczas planowania nowej witryny internetowej, poniżej przedstawiamy 5 szybkich wskazówek, jak zmaksymalizować liczbę potencjalnych klientów wsparcia sądowego w sprawach sądowych z marketingu internetowego.

lt;bgt; 5 wskazówek, jak osiągnąć sukces w marketingu witryny przez biegłych lt;/bgt;

1. Ogranicz lub unikaj używania „lampy błyskowej”. Co to jest flash, pytasz? Jest to popularna technologia opracowana przez firmę Macromedia, która tworzy akcję wizualną, animację lub interaktywność na stronie internetowej. Choć atrakcyjny, może zakłócać pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

2. Załaduj kopię ze słowami kluczowymi dostarczonymi w formacie tekstowym. „Gęstość słów kluczowych” jest ważna, aby uzyskać dobrą widoczność w wyszukiwarkach. Upewnij się, że Twój projektant stron internetowych wyświetla kopię w formacie tekstowym, a nie jako grafikę, aby wyszukiwarki mogły odczytać Twoje strony internetowe. Wydrukuj strony ze swojej witryny internetowej, aby sprawdzić, czy kopia nie jest obcięta na prawym marginesie. Jeśli strona nie drukuje się prawidłowo, poproś webmastera o zmianę ustawień.

3. Wyświetlaj swój numer telefonu w widocznym miejscu. Masthead to idealne miejsce, aby poinformować odwiedzających, jak skontaktować się z Tobą w celu potencjalnego zaangażowania świadka.

4. Wybierz odpowiednie tagi tytułowe. Słowa takie jak „ekspert”, „wsparcie w postępowaniu sądowym” i obszar specjalizacji znajdują się w tagu tytułu strony, aby zwiększyć widoczność w wyszukiwarkach. Każda strona może mieć własny tytuł. Metatagi, takie jak słowa kluczowe i opis, są teraz mniej ważne dla wyszukiwarek. Zdjęcia i grafiki online powinny mieć tag „Alt”, który wyświetla opis tekstowy po najechaniu kursorem myszy na zdjęcie lub inną grafikę strony.

5. Pomyśl o stronach docelowych dla reklam online. Reklamy tekstowe typu pay-per-click w Google i Yahoo! to doskonały sposób na pozyskiwanie potencjalnych klientów ze wsparcia sporów sądowych. Nie wysyłaj wszystkich potencjalnych klientów na swoją stronę główną. Rozważ skorzystanie ze specjalnej „strony docelowej”, która zawiera zwięzły opis usług biegłego rewidenta, może nawet z linkiem do CV. Nadaj każdej stronie internetowej własny adres URL, aby skierować potencjalnych klientów do określonej strony w Twojej witrynie.

Podsumowując, kluczem do każdego udanego projektu marketingowego biegłego jest rozpoczęcie od planu. Zidentyfikuj cele biznesowe i pracuj na ich podstawie, aby utworzyć witrynę internetową, która generuje wysokiej jakości potencjalnych klientów w zakresie wsparcia sądowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *