Marketing wirusowy, jak to działa i jak z niego korzystać.

Tytuł:
Marketing wirusowy, jak to działa i jak z niego korzystać.

Liczba słów:
296

Podsumowanie:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób ludzie, którzy są na szczycie Twoich słów kluczowych, osiągają to pozornie niewielkim wysiłkiem? Spędzasz godziny na marketingu i ledwo jesteś na stronie 43 .. Jak oni to robią? To się nazywa marketing wirusowy. A oto co to jest:

Słowa kluczowe:
narzędzia, artykuły, marketing wirusowy, wirusowy, linki, link, tworzenie linków

Treść artykułu:
Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób osoby, które są na szczycie Twoich słów kluczowych, osiągają to pozornie niewielkim wysiłkiem? Spędzasz godziny na marketingu i ledwo jesteś na stronie 43 .. Jak oni to robią? Nazywa się marketing wirusowy. A oto co to jest:

Marketing wirusowy to praktyka polegająca na tym, że inni ludzie promują Twoją witrynę. Prowadzi to do tego, że inni ludzie go znajdują i promują, a więc rozprzestrzeniają się jak wirus.

Nie daj mi się zmylić. To też nie będzie bułka z masłem. Ale kiedy już ustalisz dobry, wirusowy plan marketingowy, jest to lepsze niż promowanie witryny „po staremu”.

A teraz, jak zachęcić ludzi do promowania Cię …

Najpierw napisz darmowe narzędzie i niech ludzie, którzy go używają, będą Cię wskazywać. To właśnie sprawiło, że ludzie w statcounter mają ich PR 10. Teraz zakładam, że nie można napisać darmowego, użytecznego narzędzia łatwiejszego niż zwykły marketing, więc kontynuujmy.

Możesz także spróbować pisać artykuły. Napisz je i prześlij do 100 katalogów z artykułami, które oferują darmowe artykuły. Czekaj, po co rozdawać treści? ze względu na link, który możesz umieścić w polu „zasoby”. To 100 linków do Twojej witryny z katalogów. Ale to wierzchołek góry lodowej. Załóżmy, że 10 osób używa tego artykułu na własnej stronie z każdego katalogu. Masz teraz 100* 10 = 10000 dodatkowych linków plus 100, co oznacza 10100 linków do Twojej witryny, a wszystko, na co pracowałeś, to 100.

Ponadto możesz mieć dobrą jakość w swojej witrynie, mieć rzeczy ludzie będą wracać, gry i darmowe informacje są bardzo dobre. Będzie to wolniejsze niż artykuły, ale pomoże też na dłuższą metę, bo kogo obchodzi około 10100 linków, jeśli każdy, kto kliknie przycisk Wstecz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *