Archiwum kategorii: Bez kategorii

Nie masz nic do stracenia w biznesie MLM w domu

Tytuł: Nie masz nic do stracenia w biznesie MLM w domu! Liczba słów: 570 Podsumowanie: Domowy biznes MLM nigdy nie był łatwiejszy w dzisiejszych czasach. Wraz z pojawieniem się narzędzi elektronicznych i innych gadżetów w połączeniu z Internetem, Twoje zadanie zostało ograniczone o połowę. Nic nie jest w stanie przebić biznesu ani możliwości, jakie daje… Czytaj dalej »

Twoja tajna broń marketingowa

Tytuł: Twoja tajna broń marketingowa Liczba słów: 1310 Podsumowanie: Jako profesjonalny usługodawca otrzymujesz zapłatę za to, co wiesz. Ludzie przychodzą do Twojej firmy przede wszystkim ze względu na wiedzę, którą oferujesz. Czy zdałeś sobie również sprawę, że jest to również twoja tajna broń marketingowa? Dzieląc się tym, co wiesz, w rzeczywistości przyciągasz do siebie ludzi… Czytaj dalej »

Sukces Twojej witryny internetowej Czy jesteś postrzeganym ekspertem

Tytuł: Sukces Twojej witryny internetowej Czy jesteś postrzeganym ekspertem Liczba słów: 512 Podsumowanie: Czy chcesz wiedzieć, jak skutecznie sprzedawać stronę internetową i generować powtarzalną sprzedaż? To naprawdę proste. Musisz pozycjonować się jako postrzegany ekspert. Nie ma znaczenia, jaki produkt lub usługę sprzedajesz, ta sama przesłanka będzie prawdziwa. Pytasz, kim jest postrzegany ekspert? Dobre pytanie. Dawno… Czytaj dalej »

Możesz zbić fortunę w serwisie eBay … ale tylko wtedy, gdy zaczniesz

Tytuł: Możesz zbić fortunę w serwisie eBay … ale tylko wtedy, gdy zaczniesz! Liczba słów: 619 Podsumowanie: Czy byłbyś zaskoczony, gdybym powiedział, że miesięcznie Ebay odwiedza ponad 12 milionów ludzi. Nie sprawdziłem wszystkich witryn w Internecie, ale wątpię, czy jest wiele witryn generujących taki ruch. Słowa kluczowe: Ebay, hurtownie, sprzedaż, marketing Treść artykułu: Jest kilka… Czytaj dalej »

Możesz też pisać reklamy

Tytuł: Też potrafisz pisać reklamy Liczba słów: 354 Podsumowanie: Większość ludzi uważa, że sztuka pisania reklam nie jest jej posiadaczem. Słyszę, jak wiele osób mówi, że nie ma możliwości tworzenia reklam, które przynoszą rezultaty. Przysłowie, że pisarze się rodzą, a nie stworzeni, przejmuje wzorzec myślowy. Mówię ci, żebyś odłożył te myśli na bok i otworzył… Czytaj dalej »

Nigdy nie masz drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia

Tytuł: Nigdy nie masz drugiej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia Liczba słów: 653 Podsumowanie: Twoja strona internetowa to pierwsza rzecz, którą Twoi nowi potencjalni klienci zobaczą, kiedy cię spotkają. Czy robisz dobre pierwsze wrażenie? Spotkanie z kimś w Internecie niewiele różni się od spotkania osobistego; niestety masz mniej niż minutę, aby zwrócić ich uwagę i… Czytaj dalej »

Słowa, których należy unikać w copywritingu i reklamie

Tytuł: Słowa, których należy unikać w copywritingu i reklamie Liczba słów: 802 Podsumowanie: Wciąż pamiętam czasy pisania telegramów. To było przed faksem, Internetem i pocztą elektroniczną. Pisanie telegramu oznaczało oszczędność słów, dlatego trzeba było pominąć oczywiste czasowniki i niepotrzebne przymiotniki. Słowa kluczowe: copywriting, pisanie reklam, listy handlowe, copywriter Treść artykułu: Wciąż pamiętam dni pisania telegramów.… Czytaj dalej »

Marketing szeptany w sieci

Tytuł: Marketing szeptany w sieci Liczba słów: 516 Podsumowanie: Marketing online daje Ci możliwość uzyskania większych korzyści za swoje pieniądze w porównaniu do tradycyjnego marketingu. Dotyczy to zwłaszcza marketingu szeptanego. Słowa kluczowe: marketing, poczta pantoflowa, red bull, wirusowe, strategia, marketing online, marketing internetowy, ebook Treść artykułu: Online marketing daje Ci możliwość uzyskania większego zysku z… Czytaj dalej »

Praca i przygotowanie równy sukces i zaufanie

Tytuł: Praca i przygotowanie równy sukces i zaufanie Liczba słów: 621 Podsumowanie: Zdecydowałeś się rozpocząć własną działalność w Internecie. Pierwsze pytanie brzmi: co mam zrobić? Jaki rodzaj usługi oferuję lub jaki produkt sprzedaję. W jakiej dziedzinie się znasz? Co masz do zaoferowania innym? Czy mam kwalifikacje do pomagania innym? Prawie każdy ma wiedzę i umiejętności… Czytaj dalej »

Pracuj dla wyników

Tytuł: Praca dla rezultatów Liczba słów: 417 Podsumowanie: Dzisiejszy internet niesie obietnice bogactwa i sławy. To pozwala wielu marzyć o bogactwie i sławie. Jest taka możliwość, ale faktem jest, że większość ludzi nie ma pojęcia, jak się tam dostać. Tak wielu myśli, że mogą osiągnąć ten dobrobyt po prostu się pojawiając. Niestety tak nie odbija… Czytaj dalej »