Marketing IT Zalety pocztówek wysyłanych pocztą bezpośrednią

Tytuł:
Marketing IT: Korzyści płynące z pocztówek wysyłanych pocztą bezpośrednią

Liczba słów:
395

Podsumowanie:
Marketing IT można osiągnąć stosunkowo niedrogo dzięki wykorzystaniu pocztówek wysyłanych pocztą bezpośrednią . Skieruj na swojego odbiorcę, poprowadź go na seminarium lub inną darmową rozrywkę i ciesz się korzyściami płynącymi z tej formy marketingu IT.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, marketing IT

Treść artykułu:
Ogromną zaletą korzystania z pocztówek typu „direct mail” jest to, że nie musisz tego robić martw się, że zostaną wyrzucone do kosza bez czytania. Są już otwarte. Ponadto pocztówki są tańsze niż inne rodzaje przesyłek reklamowych, co pozwala zaoszczędzić na budżecie marketingowym IT. Z tego artykułu dowiesz się, jak sprawić, by pocztówki wysyłane pocztą bezpośrednią działały najlepiej dla Twojej firmy.

Marketing IT: ukierunkowany

Nie wysyłaj tej samej wiadomości do kilku tysięcy małych firm w Twojej okolicy i miej nadzieję, że trafisz w jeden z ich ulubionych przycisków. Zamiast tego kieruj reklamy na określoną grupę. Jeśli masz duże doświadczenie w pracy z biurami rachunkowymi, zrób coś, co przemówi do podniebienia partnera lub kierownika biura w biurze rachunkowym. Cokolwiek to jest, wymyśl coś ukierunkowanego, co pozwoli im zdać sobie sprawę, że masz doświadczenie w ich dziedzinie.

Pocztówki Budowanie „relacji” Marketing IT

Celem reklamy bezpośredniej nie jest próba zamknięcia sprzedaży. Nie będziesz w stanie zmusić ich do zainstalowania sieci serwerów klienckich o wartości 25 000 USD, a wszystko to z powodu bezpośredniej kartki pocztowej. Rozwój tych relacji wymaga czasu.

Celem pocztówek marketingowych IT powinno być wygenerowanie odpowiedzi. Chcesz, żeby podnieśli rękę i powiedzieli tak, jestem zainteresowany. Kiedy już to zrobią, możesz skoncentrować swoją energię i zasoby na korzystaniu z najlepszych możliwości, jakie są.

Jaki jest następny krok, do którego chcesz ich zawieść z pocztówką direct mail? Wypróbuj seminaria, na których spotykasz grupę ludzi, którzy wyrazili zainteresowanie wysłuchaniem tego, co masz do powiedzenia. Inną znacznie prostszą rzeczą jest zaoferowanie czegoś w rodzaju bezpłatnego raportu lub bezpłatnej analizy potrzeb.

Marketing IT: czas jest najważniejszy

Miej jakiś czynnik pilności, w przeciwnym razie możesz znaleźć ludzi, którzy zabiorą twoją pocztówkę i po prostu przechowują ją na sześć miesięcy lub na deszczowy dzień i nigdy działać zgodnie z tym. Celem jest sprawienie, aby ludzie Cię polubili, poznali i zaufali, a najlepszym sposobem na to jest kontakt jeden na jeden lub kontakt indywidualny, w którym mogą Cię zobaczyć osobiście i doświadczyć, jak to jest pracować. ty.

Copyright MMI-MMVI, Porady dotyczące obsługi komputera .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *