Marketing IT w Twojej windzie

Tytuł:
Marketing IT: Twoja promocja

Liczba słów:
306

Podsumowanie:
Marketing IT wymaga opracowania przemowy kluczowej. Opracuj przemówienie podnoszące, które jest skuteczne i czujesz się komfortowo, powtarzając je wielokrotnie, aby móc wykorzystać je w marketingu IT.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, marketing IT

Treść artykułu:
Prezentacja w windzie to w zasadzie krótkie wprowadzenie, które nie brzmi zbyt konserwatywnie . Chcesz popracować nad dostrojeniem czegoś, co trwa od dziesięciu do dwudziestu sekund. Używasz tego przemówienia, gdy spotykasz potencjalnego klienta, którego spotykasz na jakimkolwiek wydarzeniu. Twoja prezentacja powinna mówić o tym, czym zajmuje się Twoja firma, co czyni Cię wyjątkowym i dlaczego chcą Cię brać pod uwagę. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego przemówienia w windzie są tak ważne dla Twojego marketingu IT.

Definicja mowy windy

Teoretycznie termin „mowa w windzie” powstał na podstawie tego scenariusza: wchodzisz do windy z kimś na 20. piętrze budynku i Gdy dotrzesz na parter, Twoja boisko powinno być wystarczająco szybkie, abyś mógł je wymienić. Powinieneś mieć coś, z czym czujesz się komfortowo, mówiąc prawie jak odruch, z czym nie wahasz się.

Ćwicz to

Zapisz to na karcie katalogowej i trzymaj w kieszeni. Spójrz na to, siedząc na światłach lub przed rozpoczęciem rozmów sprzedażowych. Im więcej nad tym pracujesz i im więcej będziesz w stanie ćwiczyć tego ze swoim współmałżonkiem lub osobami w Twoim sklepie, tym bardziej będzie to dla Ciebie odruchowe. Kluczem do sukcesu jest opracowanie przemówienia marketingowego w zakresie marketingu IT, które czujesz się komfortowo.

Kiedy wychodzisz, robisz wystawy i seminaria oraz idziesz na imprezy kameralne, będziesz bardzo zmęczony powtarzaniem tego samego. Ale musisz być w stanie zachować ten sam entuzjazm i ten sam poziom energii z każdą spotykaną osobą, aby wesprzeć działania marketingowe IT.

Prawa autorskie MMI-MMVI, Small Biz Tech Talk. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *