Marketing IT Korzystaj z usług zaufanych doradców biznesowych

Tytuł:
Marketing IT: Korzystaj z zaufanych doradców biznesowych

Liczba słów:
327

Podsumowanie:
Marketing IT można przyspieszyć, rozwijając relacje z profesjonalistami doradztwo w wielu różnych aspektach biznesowych swoim klientom. Księgowi są szczególnie dobrą grupą zawodową do budowania relacji w marketingu IT.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, marketing IT

Treść artykułu:
Innym sposobem na promowanie swojego nazwiska w marketingu IT jest zaufana firma doradcy. To ludzie, do których małe firmy zwracają się po poradę. Ich klienci pokładają ogromne zaufanie w rzetelności ich rekomendacji. W tym artykule dowiesz się, jak skierowanie od nich może być na wagę złota. Mogą pochodzić od księgowych, prawników lub bankierów.

W jaki sposób wykorzystujesz zaufanego doradcę biznesowego? Pomyślmy przez chwilę o KSIĘGOWYM. Możesz zobaczyć, czy potrzebują pomocy ze swoją technologią. Może to być bardzo pomocne, jeśli chodzi o wiarygodność i bardzo silne i mocne świadectwo, jeśli potrzebują pomocy z ich systemami komputerowymi, a ty wykonujesz dla nich dobrą robotę.

Niezależnie od tego, czy to robisz, czy nie, zdecydowanie powinieneś porozmawiać ze swoim księgowym o tym, jakie typy problemów z komputerami mają ich klienci i jak je rozwiązują. Oto kilka typowych rzeczy, o które klienci mogą zapytać swojego księgowego:

1. „Rozglądam się za dobrym kontem emerytalnym. Z jakimi dostawcami poleciłbyś mi współpracę? ”
2. „Mam czas na znalezienie ubezpieczenia zdrowotnego. Kto tam jest dobry? ”
3. „Gdzie jest dobre miejsce na konto czekowe?”
4. „Gdzie jest dobre miejsce na konto sprzedawcy?”
5. „Potrzebuję dobrego prawnika. Zamykam dom ”.

KSIĘGOWCY często słyszą o potrzebach finansowych, prawnych i komputerowych swoich klientów. Ludzie często zwracają się do księgowych jako bardzo dobre źródło informacji na wiele różnych tematów małych firm. Księgowi to świetna grupa, z którą możesz nawiązać kontakty w celu usprawnienia działań marketingowych IT.

Najważniejsze informacje o marketingu IT

Aby uzyskać więcej poleceń, rozwijaj relacje z osobami, które są o nie poproszone. Księgowi to jedna z grup zawodowych, które są pytane „kogo znasz?” trochę.

Copyright MMI-MMVI, Blog dotyczący doradztwa komputerowego. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *