Marketing IT Dołącz do organizacji

Tytuł:
Marketing IT: Dołącz do organizacji

Liczba słów:
431

Podsumowanie:
Marketing IT jest bardzo pomocny dzięki dołączaniu do organizacji i budowaniu zaufania wśród ludzi. Im więcej osób znasz, tym więcej rekomendacji możesz uzyskać w ramach marketingu IT.

Słowa kluczowe:
Marketing IT, Marketing IT

Treść artykułu:
W marketingu IT osobiste skierowania, które znajdziesz, są zdecydowanie najpotężniejszy sposób na uzyskanie wspaniałych perspektyw. Osobiste polecenia są już sprzedawane na wiele sposobów i już Ci ufają. W branży usług IT, w przeciwieństwie do zwykłej sprzedaży produktu, zaufanie ma olbrzymią wagę. Z tego artykułu dowiesz się, jak uzyskać bardziej osobiste skierowania do marketingu IT.

Marketing IT: czynnik zaufania

Ludzie szukają konsultanta IT w ten sam sposób, jeśli szukasz dobrego dentysty, dobrego internisty, dobrego prawnika lub dobrego księgowego. Tak, niektórzy idą w tym celu do Yellow Pages. Niektórzy ludzie nawet patrzą na paczki z kuponami lub billboardy, ale w większości przypadków, zwłaszcza gdy jest to coś, co jest naprawdę krytyczne dla twojego osobistego zdrowia lub dobrego samopoczucia lub twojej firmy, osobiste polecenia ustne mają duże znaczenie.

Stań się dobrze znany w swojej społeczności

Jednym z najlepszych sposobów dotarcia do decydentów, do których należą te firmy, jest podniesienie profilu osobistego i biznesowego w lokalnym społeczność na tym rynku docelowym. Można to zrobić na kilka sposobów, ale zajmuje to trochę czasu.

Jedną ze strategii jest tworzenie sieci. To ogromna rzecz, która może przyczynić się do sukcesu dowolnej firmy będącej dostawcą rozwiązań lub złamać go – chodzi o relacje. To biznes ludzi. Każdy, kto mówi ci, że to biznes technologiczny, jest w błędzie. Chodzi o twoje umiejętności interpersonalne. Chodzi o zaufanie.

Marketing IT: jak uzyskać więcej rekomendacji

Jak uzyskać bardziej osobiste rekomendacje? Musisz poznać więcej ludzi. Jak to robisz? Dołącz do organizacji i regularnie bierz udział w wydarzeniach. Nie oznacza to, że musisz chodzić na każde śniadanie, lunch sieciowy, spotkania biznesowe po godzinach pracy pod słońcem, ale jeśli dołączasz do organizacji i uczestniczysz w dużej części tych funkcji w ciągu roku, poznamy wiele osób. Z biegiem czasu będziesz coraz lepszy w identyfikowaniu ludzi, którzy lepiej prowadzą cię do możliwości.

Najważniejsze informacje o marketingu IT

Osobiste skierowania są świetne dla Twoich działań marketingowych. Aby uzyskać więcej poleceń, musisz poznać więcej osób. Dołącz więc do organizacji i regularnie uczęszczaj, aby pokazać ludziom, że jesteś godny zaufania i zdobyć więcej poleceń.

Copyright MMI-MMVI, Small Business Computer Consulting .com. Wszelkie prawa zastrzeżone na całym świecie. {Uwaga dla wydawców: aktywne hiperłącze w polu zasobów autora wymagane w celu zapewnienia zgodności z prawami autorskimi}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *