Marketing internetowy a marketing sieciowy

Tytuł:
Marketing internetowy czy marketing sieciowy?

Liczba słów:
499

Podsumowanie:
W którą z nich chcesz się zapuścić?

Biznes w Internecie? Albo biznes w marketingu sieciowym?

Moim zdaniem musisz się dowiedzieć, czego naprawdę chcesz (pieniądze, dobry kontakt, zdobycie nowej wiedzy itp.). Następnie ucz się i badaj. Tak, możesz zawieść w jednym z obu – czy to w marketingu sieciowym, czy w marketingu internetowym. Ale czasami tak naprawdę nie przegrywasz, ale tak naprawdę postępujesz w kierunku swoich celów.

Podam analogię. Tworzysz stronę internetową i robisz dużo …

Słowa kluczowe:
marketing internetowy, biznes online, zarabianie pieniędzy, biznes internetowy, mlm, marketing sieciowy, dom

Treść artykułu:
Do którego z nich chcesz się zdecydować?

Biznes w Internecie? A może biznes w marketingu sieciowym?

Moim zdaniem musisz się dowiedzieć, czego naprawdę chcesz (pieniądze, dobry kontakt, zdobycie nowej wiedzy itp.). Następnie ucz się i badaj. Tak, możesz zawieść w jednym z obu – czy to w marketingu sieciowym, czy w marketingu internetowym. Ale czasami tak naprawdę nie przegrywasz, ale tak naprawdę postępujesz w kierunku swoich celów.

Podam analogię. Budujesz stronę internetową i generujesz dużo ruchu, a teraz wydajesz ciężko zarobione pieniądze od dwóch miesięcy. Wyniki – brak sprzedaży. Brak przychodu.

Następnie rzucasz palenie, odkładasz stronę i szukasz innych źródeł dochodu.

Nie wiedziałeś, że …

Jeśli nadal będziesz robić to, co robiłeś, dokonasz pierwszej sprzedaży trzeciego, czwartego miesiąca i tak dalej. Będziesz generować dochody ze swojego biznesu internetowego. Ale to wszystko nigdy się nie wydarzy, jeśli twoja historia została napisana tylko do 2. miesiąca

Możesz pomyśleć, że ta historia jest fikcyjna i tak, historia, która sprawi, że poczujesz się dobrze, ale nic więcej, ale co jeśli Powiedziałem, że to naprawdę mi się przydarzyło? Prawdę mówiąc, naprawdę mi się to przydarzyło i mam nadzieję, że może być inspiracją dla każdego, kto czyta ten artykuł.

Pierwszą sprzedaż dokonałem dopiero po trzech miesiącach spędzonych w internecie i do tego czasu wydałem dużo pieniędzy na rozwijanie biznesu. Ale teraz wszystko jest tego warte – wiedząc, że mam więcej niż zainwestowałem wcześniej.

Powrót do marketingu internetowego a marketing sieciowy …

Moje zdanie jest takie … znaleźć sposób, aby zrobić jedno i drugie.

Miałem okazję przeczytać ebook Daegana Smitha (www.NetMLMProfit.com) i uważam, że będzie to dobry początek, aby dowiedzieć się więcej o marketingu sieciowym w Internecie.

Daegan mówi o generowaniu leadów z Internetu i budowaniu skutecznej strony internetowej, aby zwiększyć perspektywy jakości w programie marketingu sieciowego. Wszystko to można skonfigurować raz i może pasywnie przyciągać potencjalnych klientów w kółko. Dla niektórych z Was nie jest to coś nowego, ale dla niego działa i na pewno zadziała również dla Was.

Jeśli dokładnie się przestudiujesz, wielu innych sprzedawców internetowych dołącza lub rozważa dołączenie do programu marketingu sieciowego opartego na Internecie. Wiem, że już zarabiają dużo pieniędzy na swoim biznesie internetowym, ale dlaczego nadal interesują się marketingiem sieciowym?

Prawdopodobnie nie szukają pieniędzy.

Prawdopodobnie wynika to z wartości samego programu marketingu sieciowego.

Prawdopodobnie dlatego, że dobrze się bawią, będąc wśród ludzi sukcesu w innej dziedzinie biznesu.

Cokolwiek to jest, możesz mieć zarówno marketing internetowy, jak i sieciowy jako źródło dochodów.

Podsumowując, mam nadzieję, że będziesz rozważać jednocześnie marketing internetowy i marketing sieciowy. Przedsiębiorcy są zawsze otwarci na nowe pomysły i nowe przedsięwzięcia biznesowe.

Dowiedz się, czego naprawdę chcesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *