Marketing artykułów

Tytuł:
Marketing artykułu

Liczba słów:
277

Podsumowanie:
Ciekawy artykuł o marketingu artykułów, pełen wskazówek i sztuczek, bogata treść

Słowa kluczowe:
artykuły, samouczki, przesyłanie artykułów, katalog artykułów, przesyłanie samouczków, artykuły finansowe, artykuły prasowe, samouczki naukowe, artykuły zdrowotne, samouczki biznesowe, znajdowanie artykułów, przesyłanie katalogu artykułów, ruch, bogata zawartość

Treść artykułu:
Wspaniała nowa możliwość zwiększenia ruchu w witrynie.

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie wiesz już o katalogach internetowych i ich ogromnym znaczeniu w promocji stron internetowych. Teraz myślałem, aby wspólnie przyjrzeć się wspaniałej nowej okazji do zwiększenia ruchu. „Katalog artykułów” to system powiązany z „katalogami internetowymi”, również bardzo łatwy do wdrożenia, ale bardzo potężny, jeśli chodzi o promocję. W przeciwieństwie do katalogów internetowych, w których dodajesz swoją witrynę w odpowiedniej kategorii i wpisujesz informacje na jej temat, w katalogu artykułów masz możliwość dodania całej historii na jej temat.
Więc o co chodzi?
Nie ma co robić, jest to po prostu naturalny, czysty i łatwy sposób, aby Twoja witryna była widoczna w internecie i wyszukiwarkach. Pomyśl o liczbie tagów i bogatej zawartości tego typu katalogu. Każda kategoria zainteresowań zawiera tysiące tagów i słów kluczowych. Zatem proste wyszukiwanie w „wyszukiwarce” najprawdopodobniej zwróci w pierwszych wynikach „katalog artykułów” ze względu na bogatą zawartość i liczbę znalezionych tutaj tagów. Tak więc „katalog artykułów” będzie preferowany przez roboty wyszukiwarek, a jego pozycja będzie wyższa niż w jakimkolwiek innym katalogu lub prostej witrynie. Jeśli Twoja witryna zostanie tutaj dodana, upewnij się, że jej pozycja znacznie wzrośnie, co spowoduje większy ruch… wszystko dlatego, że wymieniono Cię w bardzo ważnej witrynie. I to jest CAŁKOWICIE ZA DARMO. Więc pomyśl jeszcze raz o tej wspaniałej okazji do wypromowania swojej witryny internetowej, zanim wydasz dużo pieniędzy na banery lub inny rodzaj reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *