Marketing afiliacyjny oznacza podjęcie działań już teraz

Tytuł:
Marketing afiliacyjny oznacza podjęcie działań już teraz

Liczba słów:
499

Podsumowanie:
Informacje są bezpłatne, ale wyszukiwanie ich nie jest, zajmuje wiele godzin Twój czas. Kup coś dobrego, aby natychmiast skierować się we właściwym kierunku.

Słowa kluczowe:
partner, azjatycki, mózg

Treść artykułu:
Marketing internetowy jest naprawdę możliwy dla każdego. Koszt posiadania własnej strony internetowej to około 10 $ miesięcznie, po zakupie nazwy domeny za około 15 $. Tak więc pierwszy miesiąc kosztuje około 25 USD, a następnie 10 USD każdego miesiąca. Jedynym wyjściem, jakiego się od ciebie wymaga, jest twój czas. I właśnie w tym momencie większość marketerów afiliacyjnych po raz pierwszy popełnia największe błędy. Nie doceniają tego, że stare powiedzenie, czas to pieniądz. Większość nowych marketerów chce powiedzieć, że wydają tylko 10 dolarów miesięcznie i chcą wstawić 10 000 dolarów miesięcznie jako zysk. Byłoby to oczywiście świetne i może się zdarzyć, ale zajmie to znacznie więcej czasu, jeśli nie zainwestujesz trochę, aby zacząć we właściwym kierunku.

Istnieją przewodniki i samouczki o wartości 100 USD, dzięki którym możesz zacząć we właściwym kierunku znacznie szybciej niż gdybyś błąkał się po forach przez miesiące, próbując trochę tego i tamtego. To nie jest artykuł, który próbuje sprzedać Ci jakąkolwiek z tych rzeczy. Ten artykuł przedstawia pojęcie czasu to pieniądz. Czy wolałbyś wydać 100 USD na zestaw samouczków wideo, które nauczyły Cię, jak zarobić 100 USD dziennie w ciągu miesiąca, czy też wydać 0 USD i przeszukiwać fora przez rok, zanim będziesz mógł zarobić 100 USD dziennie? Odpowiedź jest dla mnie całkiem jasna, natychmiast wydałbym te 100 dolarów, aby stać się zyskownym w znacznie krótszym czasie. Jednak wiele osób twierdzi, że wie, że może znaleźć informacje za darmo w Internecie i nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na informacje, które można znaleźć bezpłatnie. Właściciele forum mówią im, że ten sposób myślenia jest poprawny. Właściciele forum, którzy zyskają więcej, gdy początkujący będą beznadziejnie szukać swoich wątków godzinami.

Informacje prawdopodobnie znajdują się gdzieś na tych forach, ale poskładanie wszystkiego razem, aby stać się dochodowym, zajmie Ci miesiące. A brutalna rzeczywistość jest taka, że odnoszący największe sukcesy marketerzy nie siedzą na forach i nie ujawniają wszystkich swoich największych sekretów. Jedynym sposobem uzyskania porady i coachingu „jeden na jednego” jest zapłacenie za nie. To wcale nie musi być złe. Oszczędza mnóstwo czasu przy minimalnych nakładach finansowych. Czas to pieniądz, więc im szybciej nauczysz się odpowiednich informacji, tym szybciej zaczniesz zarabiać. Oczywiście będziesz chciał zapytać lub odrobić pracę domową na temat programów, które są warte swojej ceny. Ale zrób te badania i po prostu kup coś dobrego. Fora będą marnować Twój czas przez cały dzień. Nikt nie odpowie na wszystkie 5000 pytań, na które należy odpowiedzieć, aby zacząć bezpłatnie. Musisz za to zapłacić, ale koszt to setki dolarów, a nie dziesiątki tysięcy czy setki tysięcy, jak w przypadku edukacji na uczelni. Podejmij działanie. Po prostu nie siedź na forach, to śmierć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *