Lokalny marketing w wyszukiwarkach sprawia, że dzwoni telefon lub połączenie jest warte 15 razy kliknięcie

Tytuł:
Marketing w wyszukiwarkach lokalnych sprawia, że telefon dzwoni! lub „Połączenie warte jest 15 razy kliknięcie”

Liczba słów:
1019

Podsumowanie:
Lokalny marketing w wyszukiwarkach sprawia, że telefon dzwoni!
lub
„Połączenie warte jest 15 razy kliknięcie”

Słowa kluczowe:
wyszukiwanie lokalne, płatność za połączenie, marketing w sieci wyszukiwania

Artykuł Treść:
Lokalny marketing w wyszukiwarkach zapewnia właścicielowi firmy najbardziej ukierunkowaną i opłacalną możliwość pozyskania klientów.

Twoi klienci coraz częściej szukają w Internecie firm takich jak Twoja. Badania pokazują, że ci klienci mają poważny zamiar zakupu.

Jako lokalna firma musisz dowiedzieć się, jak efektywnie kosztowo dotrzeć do tych klientów i nawiązać relacje biznesowe. Musisz to zrobić, nawet jeśli nie masz witryny internetowej i jej nie chcesz!

Internet zmienił sposób, w jaki klienci szukają Twojej firmy. Dni wyciągania 2 kilogramów dwóch lub więcej tomów książek telefonicznych dobiegają końca. Ludzie wciąż pozwalają swoim palcom chodzić, ale dzieje się to na klawiaturze komputera. Grupa badawcza Kelsey opublikowała te statystyki i trendy.

q 74% gospodarstw domowych wykorzystuje Internet jako źródło informacji podczas lokalnych zakupów.
q Około 45% lokalnych wyszukiwań miało zamiar kupić.
q Odsetek respondentów, którzy korzystali z katalogów z żółtymi stronami, spadł z 75% do 62%. (Jeśli masz reklamę z żółtej strony, nadszedł czas, aby rozważyć zakup mniejszej reklamy i przeniesienie swoich marketingowych pieniędzy do Internetu).

Jako właściciele lokalnych firm musisz teraz podjąć działania. Musisz zatrzymać dotychczasowych klientów i pozyskać nowych, więc musisz znajdować się tam, gdzie szukają. Lokalny marketing w wyszukiwarkach to miejsce, z którego będą pochodzić Twoi przyszli klienci i klienci.

Więc gdzie zaczynasz?

Najprawdopodobniej Twoi klienci będą mieli domyślne ustawienie na swoich komputerach i będzie to jedna z tych witryn wyszukiwania; Google, Yahoo, MSN lub AOL. Te wyszukiwarki indeksują wszystkie strony internetowe i mają jakąś formę płatnych reklam zwanych Pay Per Click. Jest to w porządku, jeśli masz witrynę internetową, ale co z wieloma małymi i lokalnymi firmami, które mają niewielką lub żadną obecność w sieci? A nawet jeśli masz witrynę internetową, czy pojawia się ona w wyszukiwarkach powyżej?

OK, więc jakie masz inne możliwości?

Na przykład w Australii sytuacja jest dość ograniczona. Wiesz, że są tacy ludzie, o których mówię, którzy umieszczą cię nie tylko w katalogu papierowym, ale także będą mieli usługi online. Wyzwanie polega na tym, jakie są koszty finansowe, DUŻE, ale hej, oni istnieją od dawna i mają głębokie kieszenie. Inną kwestią jest to, że często reklamują się w wyszukiwarkach i tam je znajdziesz, ALE jeśli klikniesz na link do nich, musisz przeprowadzić wyszukiwanie od nowa! Co za ból.

Istnieją inne komercyjne „lokalne wyszukiwarki” i niektóre z nich mają dobrą wartość, ale wiele z nich nie jest wyczerpujących. Jeśli w katalogu lokalnym jest tylko kilka tysięcy firm, większość użytkowników opuści witrynę, biorąc pod uwagę ograniczoną ilość treści.

Więc to, co musisz zrobić, to użyć wyszukiwarki takiej jak Google i wyszukać „lokalny katalog wyszukiwania”, upewnij się, że ograniczasz swoje wyszukiwanie do kraju, w którym się znajdujesz. W tym artykule używam Australii. Wyniki obejmują lokalne wyszukiwanie Yahoo i kilka lokalnych katalogów. Powinieneś to sprawdzić i zobaczyć, czego potrzeba, aby uczestniczyć w katalogach, które tworzą pierwszą stronę wyszukiwania Google.

Wielu marketingowców internetowych zapomina o kluczowym punkcie znalezienia się w Internecie. Jakie „działanie” chcesz wykonać, gdy ktoś znajdzie Twoją stronę internetową lub listę katalogów? Jeśli nie możesz lub nie możesz sprzedawać produktów ze swojej witryny internetowej, potrzebujesz tylko dwóch działań. Po pierwsze, że dzwonią do Ciebie lub po drugie, że wysyłają e-maile.

Otóż to!

Chcesz zadzwonić lub wysłać e-mail. To jedyne dwa rezultaty, które mogą prowadzić do interakcji, relacji i potencjału do robienia interesów.

Wiele małych firm już wie, a obecne badania dowodzą, że mają rację, że „połączenie” jest warte 15 razy kliknięcie.

Dlaczego to?

E-mail jest często postrzegany jako spam, czasami nawet nie przedostaje się przez „filtry” i brakuje mu emocjonalnego i osobistego „dotyku” głosu. Więc to, czego naprawdę chcemy, to telefon. Chcemy, żeby ten telefon zaczął dzwonić. Ale ………

Dlaczego ludzie nie dzwonią już tak dużo.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej jest skłonić ludzi do dzwonienia. „Chowają się” za e-mailami lub nie podnoszą słuchawki z obawy, że wydarzy się jedna z tych rzeczy:
1. Naciśnij 1, aby…. i 2 dla…. lub 3 dla …… lub
2. Cenimy Twój biznes i jesteś numerem 17 w kolejce, czyli
3. Ta rozmowa może zostać nagrana w celach szkoleniowych i jakościowych!
*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *