LiquidNet Ltd i Netcom Consulting Inc łączą siły, by stworzyć mobilne przedsięwzięcie marketingowe za pomocą SMS-ów

Tytuł:
LiquidNet Ltd i Netcom Consulting Inc łączą siły, by stworzyć mobilne przedsięwzięcie marketingowe za pomocą wiadomości SMS

Liczba słów:
664

Podsumowanie:
Host sieciowy LiquidNet Ltd. połączył siły nawiązała współpracę z Netcom Consulting, Inc., aby zaoferować swoim webmasterom możliwość wejścia na pole marketingu mobilnej wiadomości tekstowej za pośrednictwem niedawno uruchomionej usługi MobileSMSMarketing.com.

Słowa kluczowe:
marketing za pomocą wiadomości tekstowych, marketing smsowy, hosting, program sprzedaży, webmaster

Treść artykułu:
Brytyjska firma hostingowa LiquidNet Ltd. (www.liquidnetlimited.com) ogłasza, że nawiązał współpracę z firmą Netcom Consulting, Inc. (www.netcomconsultinginc.com) zajmującą się rozwiązaniami mobilnymi z siedzibą na Florydzie, aby zaoferować swoim webmasterom możliwość wejścia na rynek mobilnego marketingu wiadomości tekstowych poprzez niedawno uruchomioną MobileSMSMarketing.com. Oferuje dwa programy – program partnerski i zaawansowany program odsprzedawców typu white label, który pozwoli webmasterom łatwo tworzyć własne witryny firmowe, a także nieograniczoną liczbę kampanii marketingowych SMS z wykorzystaniem wiadomości tekstowych Netcom Consulting, Inc. Platforma.

Program dla sprzedawców White Label, który oferuje również pełną gamę usług przesyłania wiadomości tekstowych, w tym WAP, MMS i XHTML, zapewnia sprzedawcom bogaty w funkcje iw pełni konfigurowalny internetowy panel zarządzania z własnym logo, co pozwoli im zarządzać swoimi klientami i śledzić ich kampanie marketingowe i do których będzie można uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Aby zainicjować kampanię za pomocą wiadomości tekstowych opartą na pozwoleniach, sprzedawcy powinni zebrać swoje grupy zgody, wybierając specjalne słowo kluczowe. Użytkownicy końcowi mogą subskrybować i otrzymywać kupony SMS, alerty, wiadomości multimedialne i gry bezpośrednio na swoich urządzeniach mobilnych.

Ta metoda marketingu ukierunkowanego, opt-in, opartego na pozwoleniach, spersonalizowanego i kontekstowego może być zastosowana w prawie każdym modelu biznesowym. Oprócz sprzedawców i webmasterów może być również używany przez różne sklepy, restauracje, sklepy i wiele innych instytucji do natychmiastowego kierowania reklam do swoich klientów. Co więcej, Mobilna Platforma SMS może być wykorzystywana przez organizacje non-profit, agencje rządowe lub szkoły jako alert lub usługa przypominająca, zwłaszcza w przypadkach, gdy ważne jest dostarczanie informacji wrażliwych na czas.

Obecnie na całym świecie jest około 2 miliardy użytkowników wiadomości tekstowych SMS. Według badań branżowych ponad 80% użytkowników telefonów komórkowych jest skłonnych otrzymywać wiadomości tekstowe z opcją zgody. Mobile Marketing Association (www.mmaglobal.com) twierdzi, że ponad 89% głównych marek planuje wprowadzać na rynek swoje usługi za pośrednictwem telefonów komórkowych do 2008 r. Oczekuje się, że marketing bezprzewodowy będzie jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku w ciągu następnych 2- 3 lata.

Programy sprzedawców MobileSMSMarketing.com staną się dostępne dla webmasterów aktualnie korzystających z programu ResellersPanel firmy LiquidNet Ltd. (www.resellerspanel.com) i paneli kontrolnych hostingu. Proces integracji już się rozpoczął i oczekuje się, że zostanie w pełni zakończony do końca 2007 roku. W międzyczasie webmasterzy i inne zainteresowane strony mogą dołączyć do programów poprzez MobileSMSMarketing.com.

„Ostatnie badania wykazały, że wydatki na reklamę w sieciach bezprzewodowych wzrosną o około 600% do 1,5 miliarda w ciągu najbliższych 3 lat” – powiedział Tero Sahrakorpi, dyrektor generalny Netcom Consulting, Inc. „Jesteśmy bardzo zadowoleni aby połączyć siły z LiquidNet i 300 000 webmasterów aktualnie korzystających z ich usług. Naszym celem jest rozwój i dalsze umacnianie naszej pozycji jako wiodącego dostawcy usług odsprzedawców SMS-ów w USA.

„Marketing SMS szturmem podbił Europę, ale w Ameryce Północnej nadal raczkuje – w USA i Kanadzie jest mniej niż dziesięć firm oferujących takie usługi” – powiedział Nick Blaskov, dyrektor finansowy LiquidNet Ltd. ” Znamy się na hostingu, a Netcom Consulting zna marketing mobilny za pomocą SMS-ów. To jest idealne dopasowanie.

lt;bgt; O LiquidNet Ltd. lt;/bgt;

LiquidNet Ltd. to brytyjska firma z siedzibą w Londynie, która została założona w lutym 2003 r. Zapewnia dużą liczbę profesjonalne usługi w zakresie hostingu stron internetowych, hostingu odsprzedawców i rejestracji nazw domen. Projekt, z którego LiquidNet Ltd. jest prawdopodobnie najbardziej znany, to ResellersPanel – jedyny całkowicie darmowy program hostingowy dla sprzedawców w branży hostingowej. Ogółem liczba webmasterów, którzy obecnie korzystają z usług LiquidNet Ltd. wynosi 300 000.

lt;bgt; O firmie Netcom Consulting, Inc. lt;/bgt;

Netcom Consulting, Inc to dostawca rozwiązań w zakresie obsługi wiadomości tekstowych dla telefonów komórkowych z siedzibą w Coral Springs na Florydzie, oferujący szeroką gamę produktów i usługi skierowane do stale rosnącej grupy odbiorców mobilnych. Założony w 1996 roku zespół Netcom ma kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu wiadomości tekstowych i rozwiązań w zakresie treści dla telefonów komórkowych. Platformy Netcom do dostarczania wiadomości SMS i dostarczania treści zostały opracowane wewnętrznie i są

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *