Książka PPC i AdSense.

Tytuł:
Książka PPC i AdSense.

Liczba słów:
2667

Podsumowanie:
Zawsze uważałem, że posiadanie dobrej strony internetowej w cyberprzestrzeni przypomina posiadanie kawałka nieruchomości. Chodzi o lokalizację, lokalizację, lokalizację z nieruchomościami i wszystko o treści, treści i treści w cyberprzestrzeni. W cyberprzestrzeni możesz mieć sklep na głównej ulicy i rywalizować z dużymi chłopcami i wygrywać. Jak w każdym sklepie, jeśli dobrze ubierzesz okno, przeleją się przez drzwi. I tutaj pojawia się Google PPC AdSense. Może nie widzą tego, czego chcą i klikają link AdSense PPC, który przyciąga ich wzrok. A może przeglądają Twoje strony, aby odwiedzić inne interesujące Cię rzeczy i klikają link AdSense, który wygląda interesująco. Lub, jeśli Twoja witryna jest naprawdę dobra, odwiedzający będą klikać inne kontekstowe linki partnerskie, a otrzymasz procent wartości sprzedaży plus, będą wracać i mówić innym. Każda wizyta zwiększa szanse na kliknięcie lub sprzedaż AdSense. Podczas gdy na głównej ulicy można spodziewać się sprzedaży od 50% odwiedzających wchodzących do sklepu, w sklepach z reklamami w cyberprzestrzeni średnia wynosi około 4%. Ale w przeciwieństwie do sklepów na głównych ulicach, cyberprzestrzeń, którą można obsłużyć tysiące, a nawet miliony odwiedzających każdego 365 dni. Teraz 4% z tego, przy cenie od 10 centów do 10 dolarów za kliknięcie, to większa sprzedaż, niż można było kiedykolwiek osiągnąć w sklepie na głównych ulicach i prawie nie ma żadnych zmartwień ani kosztów ogólnych.
Nie ma ograniczeń co do ilości cyber-własności, jaką można posiadać, jedynym ograniczeniem jest liczba godzin, jaką można fizycznie przepracować, dlatego automatyzacja w jak największym stopniu jest niezbędna.
W skrócie. Reklamodawca mógł wydać fortuny na stworzenie super witryny, aby sprzedawać swój super produkt i promować go w Google AdWords. Ale jeśli treść Twojej witryny jest przydatna w odniesieniu do tego produktu, może to być Twoja witryna, a nie ich, która znajdzie się na szczycie stosu wyszukiwarek. Twoi goście widzą swoją reklamę w linku AdSense, a Twój klient właśnie dokonał sprzedaży. Reklamodawca jest zachwycony Twoimi odesłaniami i oferuje wyższe stawki, aby uzyskać więcej słów kluczowych w Twojej witrynie, co oznacza, że otrzymujesz więcej za kliknięcie. Na tym polega interaktywne piękno Google AdSense.

Słowa kluczowe:
Google, AdSense, PPC, oszustwa związane z kliknięciami, podmiot stowarzyszony, SEO, IP

Treść artykułu:
Linia sporu między tym, co jest oszukiwanie Google i to, co nie jest bardzo podobne do prawa uchylania się od opodatkowania a unikanie opodatkowania.
Podczas gdy jeden wyląduje w bardzo głębokiej kupce błota, drugi może zbudować pałac ze złota.
Tak samo jest z potężnym Google AdSense. Kocham to lub nienawidzę, w zeszłym roku przyniosło oszałamiające dziewięć miliardów dolarów!
AdSense to bez wątpienia najbardziej udana kampania reklamowa PPC podjęta w historii. Przy tak ogromnym dostępnym bogactwie oszustów i oszustw jest mnóstwo, czających się na każdym rogu, wymyślających sposoby samodzielnego przejęcia odrobiny fenomenów AdSense. I robią. Na kwotę około miliarda dolarów w zeszłym roku. Niektórzy to duzi operatorzy, którzy na serwerach używają wyrafinowanego oprogramowania ze sfałszowanymi adresami IP, podczas gdy w dalszej części łańcucha może znajdować się grupa uczniów, którzy zbierają się, aby zarobić kilka dodatkowych dolarów na swojej stronie internetowej.
Być może słyszałeś o ostatnim „najgłupszym człowieku stulecia”. Kto opracował tego niewykrywalnego bota do klikania, który przez cały dzień odgarniałby klikanie reklam Google. Mogłoby to zrujnować Google, gdyby wpuściło go do sieci. Czy możesz sobie wyobrazić tysiące, a może miliony ludzi, którzy codziennie klikają w Twojej witrynie reklamy po 10 centów? AdSense i miliardy z nim związane umarłyby z dnia na dzień.
Facet mógł zatrzymać się i siedzieć w krainie luksusu do końca życia, wyjmując niewykrywalne okruchy z ciasta wartego wiele miliardów dolarów. Ale co on robi? Oferuje lub grozi Google kupnem programu za 100 000 USD. Kiedy powiedzieli, że nie, próbował sprzedać go w Internecie za 10 tysięcy dolarów za egzemplarz. Stracił wszystko, kiedy go aresztowali. Dobrze.

Wielu ludzi, którzy nawet to czytasz, prowadzi jakieś oszustwa PPC i tysiące innych marzy o tym. Dla tych z was, którzy są, lepiej codziennie zmieniajcie taktykę, tak jak robi to Google. Dla tych, którzy o tym myślą, niech to będzie przewodnik po pułapkach, które na Ciebie czekają. Nie rób tego.
Dla tych, którzy myślą o legalnym budowaniu pomyślnego przyszłego dochodu z AdSense. Wciąż czytaj dalej, ta książka otworzy Ci oczy, a później dowiesz się, jak zbudować złoty pałac z AdSense. A przynajmniej miłym, uczciwym zarabiającym.

System obronny PPC.
Po pierwsze, najważniejszą bronią w arsenale oszustw związanych z kliknięciami jest adres IP. Każdy na świecie podłączony do sieci ma taki. Za każdym razem, gdy odwiedzasz stronę, zostawiasz ślad. Jest to również niezbędne narzędzie marketingowe dla firm PPC, takich jak Google. Używają go do kategoryzowania odwiedzających według lokalizacji geograficznych i mogą służyć lokalnym informacjom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *