Konstruktorzy downline, co są dobre dla absolutnie czegoś

Title:
Twórcy downline: do czego się przydają? Absolutnie Coś!

Liczba słów:
553

Podsumowanie:
Czy należysz do konstruktora downline? Czy wiesz w ogóle, czym jest konstruktor sieci downline, a jeśli tak, to czy wiesz, jak działają?

Konstruktor downline zawiera listę programów, do których możesz dołączyć. Założeniem jest, że dołączysz do programów wymienionych na liście, a Twój sponsor otrzyma uznanie za Ciebie jako osobę poleconą we wszystkich wymienionych programach. Następnie zbierzesz własnych rekrutów i zdobędziesz uznanie dla nich jako poleconych w dowolnym programie, do którego dołączą w ramach twojego programu i tak dalej.

Czasami w dół …

Słowa kluczowe:
budowniczy sieci, w dół, skierowania, instrukcje, marketing

Treść artykułu:
Czy należysz do budowniczego downline? Czy wiesz w ogóle, czym jest konstruktor sieci downline, a jeśli tak, to czy wiesz, jak działają?

Konstruktor downline zawiera listę programów, do których możesz dołączyć. Założeniem jest, że dołączysz do programów wymienionych na liście, a Twój sponsor otrzyma uznanie za Ciebie jako osobę poleconą we wszystkich wymienionych programach. Następnie zbierzesz własnych rekrutów i zdobędziesz uznanie dla nich jako poleconych w dowolnym programie, do którego dołączą w ramach twojego programu i tak dalej.

Czasami konstruktorzy downline działają jako samodzielne witryny, ale czasami mogą być dodatkowymi korzyściami przy wymianie ruchu. Właściciele giełdy ruchu tworzą konstruktorów downline, mając nadzieję, że polecisz wiele osób do wymiany ruchu, aby skorzystać z tej funkcji. Czemu? Cóż, oczywiście, aby ulepszyć bazę członków. Ale konstruktorzy downline mogą być świetnym sposobem na budowanie downline, jeśli rozumiesz, jak działają.

Ważną rzeczą, którą należy wiedzieć o budowniczych downline jest to, że nie będą działać, chyba że aktywnie rekrutujesz poleconych. Jeśli nie chcesz zbierać zespołu, nie przejmuj się dołączaniem do programu w strukturze. Nie możesz skorzystać, jeśli nie znajdziesz rekrutów!

Rozważając, do którego programu budującego downline dołączyć, pamiętaj, aby dowiedzieć się, czy istnieje pełny przepływ identyfikatorów programów.

Powiedzmy, że należysz do programu ABC, ale Twoja rekomendacja nie. Twoja rekomendacja znajduje nowego członka programu budowania struktur, który zapisuje się do programu ABC. Przy pełnym przepływie identyfikatorów otrzymasz kredyt za polecenie w programie ABC. Działa to również pod górę. Jeśli nie należysz do programu, a jeden z Twoich poleconych dołączy do programu XYZ, lider Twojego zespołu (osoba, w ramach której się zapisałeś) otrzyma uznanie za to polecenie w programie XYZ, jeśli jest tam członkiem.

W programach, w których nie ma przepływu, właściciel programu otrzymuje punkty za wszystkie polecenia w programach zewnętrznych, w których nie wprowadzono żadnego identyfikatora dla wszystkich członków. Twórcy downline, którzy nie przechodzą przez nie są sprawiedliwymi systemami, a właściciele wykorzystują cię do budowania swoich osobistych downline, gdy wykonasz całą pracę.

Weź również pod uwagę to: większość ludzi dołącza do twórców struktury, ponieważ są już członkami programów wymienionych w konstruktorze downline. Wypełniają swoje identyfikatory, ale nie dołączą do wielu programów pod Twoim programem. „Feh!” mówisz. Nie cofaj się tak szybko.

Nawet jeśli Twoja rekomendacja dołącza tylko do jednego programu lub nie dołącza do żadnego, pozyskanie ich dla budowniczego downline jest nadal warte wysiłku – jeśli możesz się z nimi skontaktować. Upewnij się, że program do tworzenia downline oferuje również tę funkcję, ponieważ tworzenie sieci jest kluczem do sukcesu online. Sprawdź, czy możesz mieć adres e-mail, numer telefonu, adres komunikatora lub dowolne lub wszystkie z powyższych. Wykorzystaj te informacje, aby zbudować osobistą relację z nowym członkiem.

Konstruktorzy downline mogą być bardzo skutecznymi narzędziami, jeśli zrozumiesz koncepcję, a zbudowanie pokaźnego zespołu się opłaci. Upewnij się tylko, że program, do którego dołączasz, zawiera wartościowe programy, do których każdy by się przyłączył, i że jest on uczciwy. Kiedy te cechy zostaną spełnione, reszta należy do Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *