Kompletny przewodnik po nietypowych bonusach do bezpłatnych produktów

Tytuł:
Kompletny przewodnik po nietypowych bonusach za bezpłatne produkty

Liczba słów:
321

Podsumowanie:
Kompletny przewodnik po nietypowych bonusach za bezpłatne produkty – gwarantowane! Szybko i łatwo!

Słowa kluczowe:
Aukcja w serwisie eBay

Treść artykułu:
Kiedy dowiadujesz się o czymś nowym, łatwo czuć się przytłoczonym samą ilością dostępne odpowiednie informacje. Ten artykuł informacyjny powinien pomóc Ci skupić się na głównych punktach.

1. Katalog offline – utwórz katalog online zasobów offline. Możesz podać imiona i nazwiska, numery telefonów, adresy itp.

2. eBook Of Reviews – Opublikuj ebook z materiałami związanymi z docelowymi odbiorcami, które możesz przejrzeć, np. produkty, strony internetowe, filmy itp.

3. Czat przy okrągłym stole – możesz zaplanować czat grupowy z osobami, z którymi Twoi klienci chcieliby się spotkać i porozmawiać przez Internet.

4. Inteligentne alerty e-mailowe – Pozwól swoim klientom zapisać się na listę alertów e-mail. Możesz ich ostrzec, gdy dowiesz się o wiadomościach, które mogą wpłynąć na ich życie.

5. Raport eReport ze statystykami – można sporządzić raport zawierający różne statystyki związane z ich zakupami. Mogą to być ankiety, testy, badania specjalne, itp. Teraz, gdy omówiliśmy już te aspekty bonusów darmowych produktów, przejdźmy do innych czynników, które należy wziąć pod uwagę.

6. EFile notatek osobistych – zbieraj notatki ze swojej branży i skompiluj je do pliku do pobrania.

7. Ebook profilowy – publikuj ebook lub raport o osobach, którymi interesują się Twoi docelowi odbiorcy. Możesz wymienić ich urodziny, zainteresowania, wiek, hobby itp.

8. Lekcje e-mailowe – poprowadź klasę przez e-mail na temat, którego chcą się nauczyć Twoi klienci. Wyślij im e-mailem materiały do nauki, arkusze ćwiczeń, zadania, itp.

9. Próbka innego produktu – Daj klientom bezpłatną próbkę innego produktu jako bonus. Może to być wersja podstawowa, fragment, ograniczona usługa itp.

10. Lista zadań lub instrukcje – opublikuj listę instrukcji lub czynności do wykonania, aby osiągnąć cel, który chcieliby osiągnąć Twoi klienci.

Jest wiele rzeczy do zrozumienia na temat bonusów za darmowe produkty. Udało nam się przedstawić niektóre z powyższych faktów, ale w kolejnych artykułach jest jeszcze wiele do omówienia. http://www.internet-marketing-ez.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *