Karty elektroniczne Zwycięskie rozwiązanie biznesowe, które przyciąga uwagę potencjalnych klientów i klientów

Tytuł:
Karty elektroniczne: zwycięskie rozwiązanie biznesowe, które przyciąga uwagę potencjalnych klientów i klientów

Liczba słów:
272

Podsumowanie:
E-kartki, będące bardzo dobry przykład połączenia tradycji i innowacji, to szczęśliwy urok dzisiejszych Marketing Professionals w przyciąganiu nowych klientów i zatrzymywaniu starych.

Słowa kluczowe:
Karta elektroniczna, rozwiązanie biznesowe, klienci, marketing

Treść artykułu:
Opierając się na tym samym odwiecznym porzekadle o utrzymywaniu ludzi razem, kartki z życzeniami stały się niezwyciężone w branży biznesowej i komunikacyjnej.

Jeśli karty dają moc w utrzymywaniu silniejszych i dłuższych odległych przyjaźni i relacji, dlaczego nie zastosować tej samej zasady do naszych klientów i partnerów biznesowych?

Dokładnie to robi wiele firm odnoszących sukcesy. Wykorzystują wszystko, co okazuje się skuteczne, a następnie próbują zastosować to w innym obszarze.

E-kartki, będące bardzo dobrym przykładem połączenia tradycji i innowacji, są dzisiaj szczęśliwym urokiem specjalistów ds. Marketingu w przyciąganiu nowych klientów i zatrzymywaniu starych. Wykorzystują karty elektroniczne do zwiększenia sprzedaży, wysyłając je do klientów: starych i nowych, jako substytut biuletynów.

Ponieważ sieć jest pełna darmowych witryn z e-kartkami, ta strategia jest bezspornie mniej kosztowna niż jakikolwiek inny środek marketingowy. A ponieważ te karty są pogrupowane według okazji, możemy postawić na odpowiednią kartę dla każdego wydarzenia. Na przykład możemy wymyślić kartkę „Wyślij do wszystkich” na ważne okazje, takie jak Boże Narodzenie, wakacje czy Święto Dziękczynienia. Lub możemy go spersonalizować, wysyłając do firm kartki z okazji rocznicy lub gratulacje. Możemy nawet wysyłać karty „z myślą o Tobie” do starych klientów.

Bycie zapamiętanym i cenionym jest na szczycie listy każdego. Niewiele innych radosnych uczuć może zastąpić euforię bycia zapamiętanym i docenionym. Jest to jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ e-kartki często zawierają zdjęcia, muzykę i wiersze. Nikt nie odmówiłby czegoś, co z pewnością doda uśmiechu do jego dnia.

Myśl mądrze. Działaj z pasją. Zrób to z e-kartkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *