JV Cassanova

Tytuł:
JV Cassanova

Liczba słów:
886

Podsumowanie:
Wspólne przedsięwzięcia są kluczem do finansowego szczęścia w Internecie i wierzę, że są związane z datowaniem – mają tę samą strukturę.

Teraz większość ludzi umawia się z kilkoma osobami, a potem osiedla się z jedną osobą lub zostaje kawalerem, gdzie „muszą wszystko robić samodzielnie”; Większość ludzi uważa, że randkowanie jest niezwykle trudne i stresujące.

Dlatego wolą siedzieć w domu, nawet jeśli naprawdę chcą „poznać kogoś wyjątkowego”.

Teraz …

Słowa kluczowe:
jv cassanova, jv how to, joint venture, silvia hartmann

Treść artykułu:
Wspólne przedsięwzięcia to klucz do finansowego szczęścia w internecie i wierzę, że są one związane z randkami – mają tę samą strukturę.

Teraz większość ludzi umawia się z kilkoma osobami, a potem osiedla się z jedną osobą lub zostaje kawalerem, gdzie „muszą wszystko robić samodzielnie”; Większość ludzi uważa, że randkowanie jest niezwykle trudne i stresujące.

Dlatego wolą siedzieć w domu, nawet jeśli naprawdę chcą „poznać kogoś wyjątkowego”.

Obecnie wspólne przedsięwzięcia internetowe są bardzo podobne.

Tak czy inaczej, wskaźnik sukcesu, czy to raz szczęśliwy trafił w stawki Casanovy, czy też znalezienie długoterminowego szczęścia we wzajemnych związkach, zależy od tego, czy pierwsza zasada Speed Seduction jest znana i przestrzegana.

Uwodzenie szybkości, a zwłaszcza dla początkujących, zanim staną się tak dobrzy w uwodzeniu, że KAŻDY w ogóle stanie się łatwym celem, polega na wykonaniu WIELU podejść SZYBKO.

Więc w przeciwieństwie do siedzenia w barze i CZEKANIA całą noc na odpowiedni moment lub okazję do podążania za jednym celem, początkujący uwodziciel prędkości po prostu zakryje bombę – spróbuj, uzyskaj odpowiedź, spróbuj Następny.

W ten sposób stawki są znacznie przesunięte na korzyść młodego szybkiego uwodziciela; przy trzech podejściach szanse NA DOWOLNĄ FORMĘ sukcesu są znacznie niższe niż w przypadku 30 lub 300.

Teraz w uwodzeniu nie podchodzisz do jakiejś osoby i po prostu wyrzucasz: „Czy chcesz spać z ja …?

Ale nawet gdybyś to zrobił i zrobiłeś to 300 razy w kłusie z 300 różnymi osobami, NAPRAWDĘ uzyskałbyś wiele różnych odpowiedzi i NIEKTÓRE odpowiedzi, które otworzyłyby drzwi do dalszych komunikatów.

I tutaj zaczyna się proces uczenia się, jak zostać PRAWDZIWYM ŻYCIEM Cassanova, to jest punkt zerowy umiejętności uwodzenia.

Przy tak wielu podejściach nie możesz się powstrzymać, ale zacznij się czegoś NAUKAĆ – co działa, a co nie, co jest kulturowo niedopuszczalne i prowadzi do bicia, co OTWIERA DRZWI.

Inna rzecz.

Wyobraź sobie, że spędziłeś CAŁĄ NOC na zalotach tylko z jedną osobą – tylko po to, by przekonać się, że tak naprawdę nie jest tym, na co miałeś nadzieję, lub nie jest twoją filiżanką herbaty.

W związkach romantycznych dzieje się tak, że kiedy ZNACZĄCA INWESTYCJA czasu i uwagi została poświęcona, ludzie mają niefortunny nawyk nie odcinania swoich strat SZYBKO i kontynuowania z nadzieją, że to się rozwiąże się lub jakoś magicznie polepszy.

I tak bezsensowny, skazany na zagładę związek, który nigdy nigdzie nie osiągnie, po prostu WCIĄGANIE.

Wspólne przedsięwzięcia między rekinami marketingowymi w Internecie mogą DŹWIĘKNIĆ wszystkie naukowe i finansowe, ale tak naprawdę nie są.

Zdarzają się, gdy jest KLIKNIĘCIE pomiędzy potencjalnymi zaangażowanymi partnerami; kiedy jest rozpoznanie, wspólna płaszczyzna, tajemnicze „coś”, co sprawia, że ludzie CHCĄ współdziałać.

A kiedy proponujesz komukolwiek wspólne przedsięwzięcie, to musi być tak samo pewne, jak musi się to stać, gdy zbliżasz się do potencjalnej randki z uśmiechem na twarzy.

Oto sztuczka i lekcja.

Udaj się do miejsc spotkań, w których prawdopodobnie spotkają się Twoje potencjalne randki – na przykład grupy marketingowe; lub po prostu wybierz je z tego, co możesz zobaczyć dookoła, kto odnosi sukcesy iz kim chcesz pracować.

Nie kieruj swojego serca na TEGO, ponieważ naprawdę nie chcemy mieć kłopotów z przekładaniem naszych znaczących ślubów małżeńskich na nasze zachowania biznesowe.

Myśl jak młodszy JV Cassanova i zachowuj się odpowiednio – wstań, przedstaw się, zobacz, jaką odpowiedź otrzymasz, a następnie PRZEJDŹ DO NASTĘPNEGO.

Nie rób ani jednej przesadnie uważnej, przemyślanej, przećwiczonej w lustrze, drżącej propozycji w ciągu całego długiego miesiąca – zbierz 50! 500! Łatwe, szybkie, lekkie, przyjazne zapytania, to wszystko, czego potrzeba.

Wypróbuj na KAŻDYM!

Świat jest PEŁNY ludzi do JV z 🙂 i im większa próbka, do której się wybierasz, tym większe stają się możliwości.

Ponadto, i każda prawdziwa Cassanova to wie, są też inne korzyści.

I co z tego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *