Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą humoru

Tytuł:
Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą humoru

Liczba słów:
692

Podsumowanie:
Jeśli jesteś sprzedawcą robiącym prezentację PowerPoint lub po prostu masz rozmawiać przed dużą grupą ludzi, wiesz, jak trudno jest przekazać swoje pomysły. Oto jedna sztuczka, której nauczyłem się na własnej skórze, która ci pomoże i znacznie ułatwi ci pracę!

Słowa kluczowe:

Treść artykułu:
Jeśli jesteś sprzedawcą robiącym prezentację PowerPoint lub po prostu musisz porozmawiać przed dużą grupą ludzi, to wiesz, jak trudno jest przekazać swoje pomysły. Oto jedna sztuczka, której nauczyłem się na własnej skórze, która ci pomoże i znacznie ułatwi ci pracę!

Użyj humoru! Użyj humoru !! Użyj humoru !!! (… jak widzisz, lubię powtarzać)

Humor uspokoi twoich klientów / słuchaczy / czytelników i pomoże przełamać lody, a także nada ton publiczności, która pomoże wszystkim rozluźnić trochę. Każdy (od Donalda Trumpa i Billa Gatesa po Johna Doe) uwielbia się śmiać i na chwilę odłączyć od tego, poza tym, zbyt poważnego świata.

Jeśli masz naturalny talent do humoru, zrób to – stwórz własną rutynę, ale zachowaj ją stosunkowo prostą i staraj się nie przesadzać. Jeśli nie masz pewności, co zrobić, skorzystaj z usług profesjonalnych humorystów, którzy mogą Ci pomóc! Humor sprawi, że prezentacja będzie dużo łatwiejsza do słuchania, a jej tworzenie i prezentowanie będzie dużo przyjemniejsze.

Wszystkie rodzaje humoru najlepiej sprawdzają się w różnych sytuacjach. Niektórzy mówcy zawsze zaczynają od żartu lub opowiadają zabawną historię na początku swojego wystąpienia, aby przełamać lody.

Ale nie każdy ma talent do opowiadania żartów lub zabawnej historii. Jest zbyt wiele przykładów złych komiksów stand up … Spokojnie! Jest łatwiejszy sposób!

Używaj kreskówek! Doskonale nadają się do przekazywania myśli i przesłania oraz okazały się jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Niedawna ankieta przeprowadzona przez New Yorker pokazuje, że czytelnicy gazet zazwyczaj najpierw sprawdzają karykatury przed przeczytaniem samych artykułów.

Kreskówki są świetne, ponieważ przekazują Twoją wiadomość na pierwszy rzut oka. Dobra kreskówka może przyciągnąć uwagę klientów i ułatwić Ci resztę!

Skąd bierzesz kreskówki? Prawdopodobnie jednym z najlepszych źródeł online jest eToon.com (lt;a href=’http://www.etoon.com’gt; http://www.etoon.com lt;/agt;), firma licencjonująca kreskówki stworzona przez Vlada Kolarov (lt;a href=’http://www.evlad.com’gt; http://www.evlad.com lt;/agt;), zawodowy rysownik z ponad 27-letnim doświadczeniem. Na eToon.com możesz wybierać spośród dziesiątek tysięcy kreskówek i uzyskiwać licencje do różnych celów.

Robienie tego jest niezwykle łatwe. Możesz wyszukiwać kreskówki według tematu, słowa kluczowego lub autora. Po wybraniu najlepszej kreskówki dla siebie, możesz dowiedzieć się, ile będzie kosztować licencja, zapłacić za nią kartą kredytową, a następnie pobrać.

Opłaty licencyjne są dość rozsądne dla większości firm i osób fizycznych. Na przykład możesz pobrać kreskówkę i używać jej w prezentacji PowerPoint za jedyne 35 USD!

Są oczywiście sytuacje, w których nie można znaleźć odpowiedniej kreskówki … Nie ma problemu! Po prostu wyślij e-maila do rysownika w sprawie niestandardowego. Vlad Kolarov może zrobić dla Ciebie niestandardową kreskówkę w ciągu 24 godzin. Koszt jest oczywiście nieco wyższy, ale na pewno warto! (Możesz wysłać e-maila do Vlada tutaj: lt;a href=’http://www.evlad.com/contact-info’gt; http://www.evlad.com/contact-info lt;/agt;)

Kreskówki świetnie sprawdzają się nie tylko w prezentacjach, ale także pod innymi względami, na przykład:

– Reklama: Wiele firm z listy Fortune 1000 (od Coca Coli po Volkswagena) używa kreskówek w swoich reklamach. Jest powód, dla którego!
– Kampanie e-mailowe: Kreskówki są zabawne i przyciągną uwagę klientów
– Biuletyny firmowe: Jeśli chcesz, aby pracownicy naprawdę czytali Twoje biuletyny, daj im coś fajnego!
– Podręczniki szkoleniowe: zabawny sposób na przerwanie często nudnych sesji szkoleniowych. Kreskówki stanowią pomoc wizualną dla graitów i wzmacniają ważne informacje, ułatwiając ich zapamiętanie.
– Strony tytułowe faksu: strony tytułowe faksu błagają o dobrą kreskówkę!
– Strony internetowe i intranety: daj swoim klientom / pracownikom doskonały powód, by sprawdzać również wszystkie informacje o firmie.

Podsumowując, kreskówki to oryginalny, niezwykle skuteczny sposób marketingu i dostarczania ważnych wiadomości do klientów i potencjalnych klientów. Dzięki nim wyróżnisz się z tłumu, a Twój biznes odniesie sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *