Jak zrobić teleseminar

Tytuł:
Jak zrobić teleseminar

Liczba słów:
544

Podsumowanie:
Jeśli jesteś konsultantem, trenerem biznesu, nauczycielem, profesjonalistą, mówcą, prawnikiem , marketer bezpośredni lub trener biznesu, masz wiedzę i umiejętności, które mogą być wartościowe dla innych, a oni są gotowi za tę wiedzę zapłacić. Dlaczego nie zaoferować swoich usług online? Oto jak przeprowadzić teleseminar.

Jest dużo pieniędzy do zarobienia na nauczaniu. Świetnym sposobem na zarabianie jest nauczanie czegoś, co kochasz i co sprawia Ci przyjemność. Teleseminaria mają bardzo wysoką marżę zysku i …

Słowa kluczowe:
teleseminar, teleklasa, telekonferencja

Treść artykułu:
Jeśli jesteś konsultant, trener biznesu, nauczyciel, profesjonalista, mówca, prawnik, specjalista ds. marketingu bezpośredniego lub trener biznesu, masz wiedzę i umiejętności, które mogą być wartościowe dla innych, a oni są gotowi za tę wiedzę zapłacić. Dlaczego nie zaoferować swoich usług online? Oto jak przeprowadzić teleseminar.

Jest mnóstwo pieniędzy do zarobienia na nauczaniu. Świetnym sposobem na zarabianie jest nauczanie czegoś, co kochasz i co sprawia Ci przyjemność. Teleseminaria mają bardzo wysoką marżę zysku i są łatwe w produkcji. Możesz korzystać z tych samych informacji w pakiecie na różne sposoby, aby tworzyć różne źródła dochodów. To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców.

Teleseminaria to doskonały sposób na wypromowanie wiadomości, zwiększenie wiarygodności i wyróżnienie się jako eksperta w tej dziedzinie. Oferowanie potencjalnym klientom bezpłatnego teleseminarium to bardzo sprytna i opłacalna metoda promocji siebie. Teleseminaria, za które płaci klient, to doskonały sposób na przekazanie wiedzy płatnemu klientowi. Jak więc poprowadzić własne teleseminar?

Teleseminar to spotkanie uczestników w różnych miejscach na świecie, które odbywa się przez telefon i podczas którego wszyscy członkowie mogą uczestniczyć w rozmowie tak, jakby byli obecni na seminarium. Jeśli korzystasz z wideokonferencji, będziesz mógł również przesyłać wideo za pośrednictwem komputera za pomocą kamery wideo.

Wspaniałą rzeczą w telekonferencjach jest to, że nie znają granic. Niezależnie od tego, czy mieszkasz na Florydzie, w Ontario, w Rosji, w Australii, czy w odległym miejscu na północy, jeśli masz dostęp do telefonu, możesz przeprowadzić teleseminar lub uczestniczyć w nim.

Zawsze najlepiej jest wyznaczyć jedną osobę do konfiguracji. Ta osoba wykona pierwsze telefony do każdego uczestnika, aby poinformować ich o godzinie i dacie odbycia teleseminarium. Ta osoba powinna być również osobą inicjującą wezwania do zebrania wszystkich w dniu seminarium.

Nie potrzeba dużo sprzętu. Telefon głośnomówiący to świetny sposób, aby udostępnić kilka osób za pomocą jednego telefonu, ale zdecydowanie nie jest to wymagane. W bardziej złożonych konfiguracjach, w których mogą występować połączenia satelitarne lub połączenia audiowizualne, może być potrzebny specjalista.

Twoja potrzeba posiadania dobrze przemyślanego planu, który będzie skupiony i zgodny z tematem. Zawsze miło jest dać uczestnikom krótkie omówienie przed rozpoczęciem, aby wiedzieli, czego mogą się spodziewać.

Upewnij się, że mówisz wyraźnie i mówisz, jak chcesz, aby uczestnicy brali udział. Czy istnieje kolejność mówienia? Czy w dowolnym momencie na sali można zadawać pytania? Poinformuj uczestników, czego się od nich oczekuje. Pamiętaj, że może to być dla nich nowe doświadczenie.

Ty, jako moderator, powinieneś poprowadzić teleseminar, co oznacza, że będziesz kontrolować przebieg rozmów, identyfikować zaproszonych gości oraz otwierać i zamykać telekonferencję. Twoim zadaniem jest zapewnienie sprawnego i terminowego działania.

Teleseminar to jedna z najbardziej opłacalnych metod łączenia grupy bez konieczności podróżowania. To wygodne, opłacalne narzędzie, które ma ogromny potencjał i jest często pomijane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *