Jak znacznie zwiększyć swoją ekspozycję w sieci ORAZ ustawić się jako ekspert

Tytuł:
Jak masowo zwiększyć swoją ekspozycję w sieci ORAZ ustawić się jako ekspert

Liczba słów:
532

Podsumowanie:
Jaki jest najszybszy i najłatwiejszy sposób ekspozycja Twojej firmy w całej sieci ORAZ staniesz się ekspertem za jednym zamachem? Marketing artykułów! Dowiedz się, jak możesz to zrobić.

Słowa kluczowe:
marketing bezpłatny, marketing niskokosztowy, marketing internetowy

Treść artykułu:
Jaki jest najszybszy i najłatwiejszy sposób na ekspozycję Twojej firmy w całej sieci ORAZ stać się ekspertem za jednym zamachem? Odpowiedzią jest marketing artykułów. A jeśli o tym nie słyszałeś lub jeszcze go nie wypróbowałeś, brakuje Ci jednej z najskuteczniejszych i najtańszych strategii marketingowych dostępnych w sieci.

Jeśli możesz napisać lub znaleźć kogoś, kto napisze dla Ciebie lub zredaguje Twoją pracę, możesz skorzystać z marketingu artykułów, aby znacznie zwiększyć swoją widoczność w sieci. Natychmiast zaczniesz generować wszelkiego rodzaju linki do swojej witryny internetowej, które będą przyciągać kwalifikowany ruch do Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

A najlepsze jest to, że możesz pisać o WSZYSTKIM. O czym dużo wiesz? Jaki jest twój obszar specjalizacji? Na jaki temat Twoi potencjalni klienci chcieliby dowiedzieć się więcej? O czym już pisałeś na swojej stronie internetowej lub w biuletynie?

Wykonaj to ćwiczenie, aby wygenerować 3 artykuły, od których zaczniesz:

(1) Określ 3 tematy, o których dużo wiesz

(2) Podaj 5 wskazówek na każdy topic

Właśnie przedstawiłeś trzy artykuły, których możesz użyć, aby przyspieszyć działania marketingowe dotyczące artykułów!

Po napisaniu tych artykułów istnieje wiele miejsc, w których możesz je bezpłatnie publikować. Są to witryny odwiedzane przez wydawców witryn internetowych i biuletynów w poszukiwaniu treści.

Zbierają Twoje artykuły i umieszczają je w swoim biuletynie lub na swojej stronie internetowej. Wraz z artykułem zawierają Twoje informacje i adres strony internetowej, dzięki czemu każdy wie, że go napisałeś i gdzie mogą uzyskać więcej informacji, na przykład artykuł, który właśnie przeczytali.

Jeśli obecnie piszesz artykuły, które chcesz opublikować w swojej witrynie internetowej lub publikujesz w swoim biuletynie lub e-zinie, możesz ponownie wykorzystać te artykuły, aby łatwo rozpocząć marketing artykułów i rozpowszechniać swoje imię sieć.

Nagle stajesz się ekspertem, ponieważ Twoje artykuły i porady zaczynają pojawiać się wszędzie. Wyszukaj „10stepmarketing” lub „Debbie LaChusa”, a zobaczysz, o co mi chodzi. Udało mi się to w ciągu kilku tygodni, a początkowa publikacja obejmowała tylko siedem artykułów. Nadal publikowałem artykuły i możesz się założyć, że będę to robił.

Możesz nawet otrzymać informację zwrotną od czytelników, tak jak ja. Oto jeden, który całkowicie sprawił mi przyjemność:

‘Właśnie skończyłem czytać twój artykuł. WSPANIALE! Wdrażam wszystkie twoje pomysły jak najszybciej.

Jakie to niesamowite ?! Mówi mi, że moje artykuły są coraz bardziej popularne, dowiaduję się o swojej firmie i pomagam większej liczbie właścicieli małych firm odnieść sukces.

I pomyśl tylko, że to może robić to samo dla Ciebie. Rozpowszechnianie nazwy firmy, pozycjonowanie Cię jako eksperta w swojej dziedzinie oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem z potencjalnymi klientami.

Aby zobaczyć listę ponad 40 witryn, w których możesz bezpłatnie publikować swoje artykuły, odwiedź http://www.10stepmarketing.com/resources.htm
Zapraszam do wypróbowania Article Marketingu. Napisz i opublikuj kilka artykułów i zobacz, co się stanie. Możesz po prostu potroić ruch w witrynie, tak jak ja!

(C) Copyright 2005 Debbie LaChusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *