Jak zgłosić roszczenie przeciwko swojemu Moverowi

Tytuł:
Jak zgłosić roszczenie przeciwko swojemu właścicielowi

Liczba słów:
529

Podsumowanie:
Większość ludzi uważa, że przeprowadzka ostatecznie znacznie przekracza ich budżet. Dzieje się tak, ponieważ nie zwracamy uwagi na szczegóły związane z przeprowadzaniem się. Jeśli chcesz mieć dobrą kontrolę nad kosztami, musisz zaplanować przeprowadzkę.

Słowa kluczowe:
firmy przeprowadzkowe wyszukują, porównują przeprowadzki, ubezpieczenie przeprowadzek, transport samochodowy, porady dotyczące przeprowadzek

Treść artykułu:
Większość ludzi uważa, że przeprowadzka ostatecznie znacznie przekracza ich budżet. Dzieje się tak, ponieważ nie zwracamy uwagi na szczegóły związane z przeprowadzaniem się. Jeśli chcesz mieć dobrą kontrolę nad kosztami, musisz zaplanować przeprowadzkę.

Oto kilka prostych wskazówek:

1. Nigdy nie wybieraj poruszającego się, ponieważ jest przyjazny lub blisko. Dokonaj porównania kosztów, prosząc o szacunki co najmniej trzech firm przeprowadzających się i dokładnie sprawdzając szacunki, aby upewnić się, że nie ma żadnych ukrytych kosztów.

2. Upewnij się, że przenoszący nie przekazuje niejasnej umowy z wieloma zawiłymi warunkami. Musi dać ci gwarancję, że nie przekroczysz szacunków. Szacunek powinien zawierać szczegóły dotyczące licencji, zezwoleń, kosztów wysyłki, ubezpieczenia, pakowania, przechowywania i tak dalej.

3. Nie pakuj po prostu wszystkiego, co masz. Znajdź czas na inwentaryzację i ustal, jakie są rzeczy podstawowe, a jakie sentymentalne. Jeśli możesz dowiedzieć się, ile miejsca będzie miał Twój nowy dom i jaki jest klimat regionu. Odłóż na bok emocje i zdecyduj się na to, co najważniejsze. Jeśli Twój dom jest Twoją własnością, rozważ wynajęcie go częściowo umeblowane, oddanie go na cele charytatywne lub przechowanie. Im mniej rzeczy do przeniesienia, tym niższy będzie rachunek za przeprowadzkę.

4. Zmniejsz rachunek, pakując samodzielnie niezniszczalne rzeczy. Dowiedz się, czy jest to dopuszczalne zgodnie z warunkami firmy przenoszącej. Niech spedytorzy spakują zniszczalne i cenne przedmioty.

5. Zakup hurtowy specjalnych pudełek do pakowania znacznie obniży koszty. Jeśli Twoja przeprowadzka jest zaplanowana z dużym wyprzedzeniem, możesz zebrać puste kartony, aby zapakować niezniszczalne przedmioty i książki od lokalnego kupca.

6. Jeśli zbliżasz się, możesz rozważyć samodzielną obsługę ruchu za pomocą au-haul.

7. Koszty można obniżyć, jeśli użyjesz starych gazet, koców, prześcieradeł i koszulek jako materiału do pakowania zamiast kupować folię bąbelkową na wszystko.

8. Taśma pakowa, sznurek i sznurek należy zakupić w całej sprzedaży.

9. Oblicz koszty przelotu w stosunku do jazdy w dół i poniesienia kosztów noclegu oraz posiłków i napojów.

10. Dowiedz się, czy otrzymasz ulgę podatkową z tytułu przeprowadzki i zakupu ubezpieczenia.

Stwórz budżet, który zawiera kosztorys, pakowanie, podróż, pobyt, jedzenie i napoje, a także wszelkie inne wydatki, które możesz przemyśleć na podstawie każdego wpisu, czego można uniknąć i co jest istotne. Przejrzyj swoje notatki z profesjonalnym przenosicielem lub konsultantem.

Jeśli możesz zaplanować przejście poza sezonem, zmniejszy to koszty, ale stworzy problemy, takie jak przyjęcia do szkoły i tak dalej, jeśli masz dzieci, które się z tobą przeprowadzają. Według ekspertów przeprowadzkowych, wyjście z sezonu obniża koszty nawet o 20%. Podobnie można zaoszczędzić pieniądze, wybierając przeniesienie się w środku miesiąca zamiast na początku lub na końcu. Badania wskazują, że przeciętnie Amerykanin przeprowadza się co najmniej 11 razy w swoim życiu, a American Moving and Storage Association szacuje, że przeniesienie dziewięciopokojowego domu z DC do LA kosztowałoby prawie 12 000 USD i więcej.

Bądź sprytny, sprawdzaj szacunki „dodatków”, bez których możesz się obejść. Obniż koszty, ale nie trać na podstawowe rzeczy, takie jak ubezpieczenie od uszkodzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *