Jak zarabiasz i podwajasz swoje zapasy groszowe dzięki podwojeniu zapasów

Tytuł:
Jak zarabiasz i podwajasz swoje zapasy groszowe dzięki „podwojeniu zapasów”!

Liczba słów:
632

Podsumowanie:
Wyjaśnienie działania robota notującego podwojenie zapasów. Każdy może generować zyski w akcjach groszowych, gdy zostanie subskrybentem Doubling Stocks.

Słowa kluczowe:
podwojenie zapasów, akcji, inwestycji, handlu, zapasów groszowych, Michael Cohen, Marl, robot handlowy

Treść artykułu:
Penny Stocks to akcje poniżej 5 USD. Są one generalnie bardzo niestabilne, z potencjalnymi ogromnymi zyskami lub ogromnymi stratami. Jednak jest prawdopodobne, że ktokolwiek osiągnie zyski z akcji groszowych, gdy zostanie subskrybentem Doubling Stocks.

Co to jest podwojenie zapasów? Jest to biuletyn stworzony przez guru giełdowego grosza, Michaela Cohena. System podwajania zapasów można podzielić na 3 części:

Krok 1: W niedzielę o zmierzchu sprawdź pocztę e-mail, aby przeczytać Podwojenie zapasów. Biuletyn zapewni subskrybentowi 1 opłacalny wybór akcji za grosza tygodniowo.

Krok 2: Obudź się w poniedziałek rano i wybierz transakcję online lub z brokerem przez telefon.

Krok 3: Zajmij się swoją codzienną pracą i kilkakrotnie sprawdzaj, jak radzą sobie akcje. W większości przypadków bez wysiłku zarobisz dwukrotnie lub nawet trzykrotnie zwrot gotówki!

Jest to możliwe, ponieważ cotygodniowe selekcje akcji za grosza są zalecane przez pierwszego robota handlowego wszechświata o nazwie „Marl”. Marl został opracowany przez Michaela i uznanego zarządzającego funduszem, Carla Jenkinsa.

Marl działa na podstawie analizy poprzednich ruchów cen każdej akcji, aby przewidzieć potencjalny kierunek akcji (analiza techniczna). Typowy profesjonalny inwestor giełdowy może zidentyfikować wykres akcji solo co 8-10 sekund, szukając okazji. To za wolno dla Marl. Marl może z łatwością obserwować setki akcji w tym samym czasie, dzięki czemu może być bardzo selektywny, czekając, aż wszystkie prawidłowe kryteria zostaną wyrównane, zanim wyda rekomendację handlową.

Od kiedy w tym roku ukazał się biuletyn Doubling Stocks, Marl przewidział akcje, które odnotowały średni wzrost o 105. 28%, głównie w ciągu kilku godzin od otwarcia rynku! Poniżej znajduje się kilka przykładów:

1. CLEAN POWER TECHNOLG (CPWE. OB) 0 USD. 71 (luty 2007) 1 $. 88 (luty 2007) + 164%

2. Optionable Inc. (OPBL. OB) 8 $. 89 (luty 2007) 5 $. 02 (marzec 2007) – 43%

3. Regal One Corp. (RONE. OB) 0 USD. 07 (marzec 2007) 0 $. 19 (marzec 2007) + 171%

4. Transbotics Corp. (TNSB.OB) 0 USD. 47 (marzec 2007) $ 0. 68 (kwiecień 2007) + 44%

5. PAETEC Holding Corp. (PAET) 9 USD. 80 (marzec 2007) 19 $. 25 (marzec 2007) + 96%

6. BioStem Inc. (BTEM. OB) 0 USD. 46 (marzec 2007) 2 $. 34 (marzec 2007) + 408%

7. Brawo! Foods International Corp. (BRVO. OB) 0 USD. 15 (kwiecień 2007) 0 $. 28 (kwiecień 2007) + 86%

Czy jesteś gotowy, aby przetestować wybór akcji Marl? Dostęp do Doubling StockSystems lt;a href=’http://www.expert-choice.com/DoublingStockSystem/’gt; tutaj lt;/agt;.

Ostatnio Marl wybrał Andros Isle Development (AVPJ. PK), firmę deweloperską działającą głównie w Basenie Karaibskim. Michael wysłał e-mail 3 września, prosząc swoich subskrybentów Doubling Stocks o zainwestowanie, gdy kurs wynosił 0 $. 13. 4 września cena akcji wzrosła do maksimum 1 dolara. 01 w pewnym momencie.

Z osobistego punktu widzenia dołączyłem do Doubling Stocks na 3 miesiące. Sprzedałem 12 rekomendowanych akcji. 10 wygrywało transakcje z tylko 2 stratami. Zawsze staram się trochę poszukać informacji po otrzymaniu w niedzielę od Michaela za grosza. Muszę powiedzieć, że typy akcji są zawsze na miejscu.

Subskrypcja biuletynu Doubling Stocks kosztowała tylko jednorazową opłatę w wysokości 47 USD. Większość subskrybentów, takich jak ja, zarabia znacznie więcej niż 47 dolarów dzięki naszemu pierwszemu wyborowi grosza od firmy Marl. W rzeczywistości nowi członkowie mają 8 tygodni wolnego od ryzyka na wypróbowanie biuletynu Doubling Stocks. Michael obiecuje Ci pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie osiągniesz żadnego zysku.

Dodatkowo, subskrybenci Doubling Stocks otrzymają ebook zatytułowany „The Penny Stock Bible”, który pokazuje, jak rozpoznać zyskowne trendy na giełdach groszowych. Jeśli jesteś kompletnym początkującym, ebook pokazuje również, jak otworzyć konto w zalecanych firmach maklerskich online.

Polecam lt;a href=’http://www.expert-choice.com/DoublingStockSystem/’gt; Podwojenie zapasów lt;/agt;. Jeśli jesteś skłonny nawet zaryzykować, będziesz zadowolony z ilości pieniędzy, które możesz zarobić za pośrednictwem Penny Stock. Jest to takie łatwe, ponieważ Michael Cohen wykonuje całą pracę za Ciebie, a Ty musisz po prostu usiąść i patrzeć, jak rośnie Twoja inwestycja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *